NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowa tablica ogloszen
Autor Wiadomość
zaq 
Mega gaduła
miszcz nad miszcze


Pomógł: 96 razy
Wiek: 102
Dołączył: 21 Lut 2008
Posty: 2348
Skąd: z Nienacka k/Ams
Wysłany: Pon Sty 18, 2010 10:18 am   

probowalem dzisiaj dodac ogloszenie, ale niestety nie udalo mi sie. ponizej screenshot komunikatu z bledem. po kliknieciu OK strona z formularzem "znika" i pojawia sie kolejny blad: "The page cannot be displayed". na 100% jest to problem polaczenia (probowalem na 3 roznych komputerach z roznymi laczami).

 
 
 
lusia0101 
Gaduła nad gadułami :-)
UWAGA! Dyslektyk!


Pomogła: 6 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 17 Lut 2009
Posty: 500
Skąd: Drenthe
Wysłany: Wto Lut 09, 2010 10:22 pm   

Nie wiem czy ktos juz marudzil na ten temat, bo nawet mi sie tego tematu czytac nie chcialo, a nowego zakladac nie bede wiec ponizej wylewam swoje zale:

Ja cie krece! Kiedy wezmiecie sie za ulepszanie tej tablicy. ogloszenia typu: mam do sprzedania komputer i ani miejscowosci, ani kontaktu ani maila ani telefonu ani, ani....

czy mozna by bylo zorganizowac aby zawsze wyswietlala sie miejscowosc i chociaz jeden z kontaktow (mail lub telefon!!!) obowiazkowo. Ja rozumiem ze telefonu nie kazdy chce podawac ale zeby ten mail chociaz byl.

ok. skonczylam.
_________________
Pomagam w miare mozliwosci :)
 
 
 
michaelt 
Nieśmiały użytkownik


Wiek: 44
Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 87
Skąd: Zuid-Holland
Wysłany: Pią Lut 26, 2010 2:47 am   

perejra napisał/a:
no i dlaczego rejestujac sie na forum nie jest sie automatycznie zarejestrowanym na talbicy ogloszen?
[też tak chcielibyśmy/wolelibyśmy, ale z powodów technicznych nie było to możliwe]

[Rejestracja na Forum http;//forum.niedziela.nl jest całkowicie osobna od Rejestracji na Serwisie Ogłoszeniowym http://ogloszenia.niedziela.nl ale nie ma powodu dlaczego użytkownik nie mógłby użyć tej samej nazwy użytkownika i hasła zakładając, że dana nazwa użytkownika nie zastała jeszcze użyta na Serwisie Ogłoszeniowym]


Technicznie da się to zrobić - poszukajcie jakiegoś "studenta", to Wam to zrobi za parę pln.
a co do długości loginu - tzn. teorii bezpieczeństwa itd. :119: no to sorry, ale :043:
 
 
 
rozwal 
Poczatkujacy

Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 17
Skąd: Schiedam // Szczecin
Wysłany: Sob Lut 27, 2010 1:04 am   

nowa tablica ogloszen jest duzo gorsza niz stary dzial na forum.

mnostwo spamu, mniej ogloszen na jednej stronie, mniejsza przejrzystosc, duzo trudniej znalezc kogos, zeby razem sie zabrac do polski autem (a na tym mi najbardziej zalezy). ogolnie, przykro mi, ale nieudana zmiana. prosilbym o roziwazanie tej kwestii.
 
 
 
EdysiaK 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 24 Lip 2009
Posty: 565
Wysłany: Nie Lut 28, 2010 9:16 am   

Ta tablica ogloszen to lekki smiech na sali, lepiej jak byla bezposrednio na forum. No ale coz, pewnie zmian nie da sie cofnac, wiec trzeba to zaakceptowac ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group