NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Gochna H
Śro Wrz 01, 2010 11:11 pm
kradzieze - tez was to spotyka
Autor Wiadomość
Baska
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 68
Wysłany: Śro Sie 25, 2010 9:59 pm   

Ja piernicze, gdzie Ty mieszkasz??? Chyba w jakims geccie!!! Ja tyle lat tu mieszkam, ponad 10, a raptem raz mi rower spod dworca cpuny zabraly.

My mamy ubezpiecznei na rower, na zasadzie, ze jak Ci ukradna, to dostajesz dokladnie tyle ile w sklepie za nowy rower zaplacilas. Nam sie oplaca, kupilismy rowery za ok 800 euro sztuka, ubezpieczenie mnie kosztuje mniej niz 5 euro/miesiac, a w razie czego dadza mi kase. A! Placimy najwyzsza stawke, jak mieszkasz poza Adamem, to stawka jest nizsza, nawet 2 euro/mc. Warto, moim zdaniem.
_________________
pozdrawiam :)
 
 
chris-nb 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 14 Kwi 2010
Posty: 57
Wysłany: Czw Sie 26, 2010 1:59 am   

czytalas jakie warunki trzeba spelnic, zeby dostac jakiekolwiek pieniadze? nie? to najpierw przeczytaj..
 
 
Guiscard 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 74
Wysłany: Czw Sie 26, 2010 4:06 am   

chris-nb napisał/a:
czytalas jakie warunki trzeba spelnic, zeby dostac jakiekolwiek pieniadze? nie? to najpierw przeczytaj..


No tez mi sie wydaje,ze to dziwne. Kazdy by po prostu ubezpieczal rower i mial gdzies reszte.
Poza tym gdzie tu interes dla ubezpieczyciela. 2 /5 e za miech i musi zwrocic kase za rower np te 800e. Chris-nb napisz o co biega z tym ubezpieczeniem a nie napisales top secret post i zadowolony. A swoja droga 800e dac za rower hehe. Moze ten rower ma wbudowanego wlasnego policjanta;)
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Czw Sie 26, 2010 11:07 am   

Guiscard,
Cytat:
A swoja droga 800e dac za rower hehe.

chyba wiesz ze sa jeszcze drozsze i jak cie stac to mozesz jezdzic np.rowerem Koga Miyata Tesla za prawie trzy tysiace


ps. tez ukradli mi rower, kradziez roweru nawet na wsi, gdzie mieszkam , tez sie zdarza... :033:
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Czw Sie 26, 2010 11:26 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
jagodka 
Gaduła nad gadułami :-)
zona udomowiona


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 601
Skąd: HAGA
Wysłany: Czw Sie 26, 2010 11:29 am   

800 to nie tak duzo, ja prawie tyle zaplacilam za swoj batavus - UZYWANY :)
 
 
Guiscard 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 74
Wysłany: Czw Sie 26, 2010 8:02 pm   

Niezle szalejecie dziewczyny.Do sklepu rowerem za kilkaset e;). KIedys widzialem uzywany niezly rower(chyba,tak wygladal) za 200 cos e i nie dalbym tyle za jednoslada. Kiedys jezdzilem ponad 100km jakims rowerem za 50e i bylo dobrze wiec za Chiny nie dam wiecej:D.Chyba,ze nie bede mial co z kasa robic.
Mi roweru nie ukradli bo nie mam jak potrzebuje to pozyczam;).
 
 
Rauf 
Gaduła

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 172
Skąd: Netherlands
Wysłany: Czw Sie 26, 2010 8:23 pm   

O gustach sie nie dyskutuje :) Jeden sie zadowoli Honda a innemu trzeba BMW, tak samo z rowerem, jak go duzo uzywasz no to chyba nomalne ze chcesz miec fajny sprzet a nie jakiegos gruchota lol
 
 
Kasiucha 
Nieśmiały użytkownik

Dołączyła: 14 Paź 2008
Posty: 51
Skąd: den haag
Wysłany: Pią Sie 27, 2010 7:57 am   

a nienapisałam wam jeszcze ze 2 dni po kradzieży syna rowerka, ukradli i mój i sąsiadki, dodam że oba rowery nie były jakieś super, a przypiete byly naprawdę grubymi łańcuchami.
A teraz zdecyduje sie chyba na rower z gemmente przynajmniej żal nie będzie jak ukradną.
 
 
jagodka 
Gaduła nad gadułami :-)
zona udomowiona


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 601
Skąd: HAGA
Wysłany: Pią Sie 27, 2010 8:52 am   

Kasiucha napisał/a:
a nienapisałam wam jeszcze ze 2 dni po kradzieży syna rowerka, ukradli i mój i sąsiadki, dodam że oba rowery nie były jakieś super, a przypiete byly naprawdę grubymi łańcuchami.
A teraz zdecyduje sie chyba na rower z gemmente przynajmniej żal nie będzie jak ukradną.

A o co chodzi z ttym rowerem z gemente? :)

Moj rower mimo ze uzywany to jezdzi super i zadnych problemow nie mialam.
Maz kupil sobie rowniez uzywany i teraz stoi w garazu zerdzewialy :)
 
 
Kasiucha 
Nieśmiały użytkownik

Dołączyła: 14 Paź 2008
Posty: 51
Skąd: den haag
Wysłany: Pią Sie 27, 2010 10:16 am   

można dostać rower z gemmente płaci się 100 euro (to ubezpieczenie) i za to wypożycza sie rower (za 100 euro mozna 2 rowery wypozyczyć). napisze wiecej w poniedzialek bo wtedy ide do szkoły i dokladnie sie dowiem gdzie w hadze wydaja rowery.
 
 
doronio 
Super gaduła
->OPOLE.ZWM<-


Pomógł: 10 razy
Wiek: 38
Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 347
Skąd: Amsterdam/Opole
Wysłany: Pią Sie 27, 2010 3:52 pm   

A ja się pochwale też. Mam rower poskładany z dwóch jakie znalazłem u mnie na ulicy (wystawka) :P , a dziewczynie kupiłem przez marktplaats.nl za 19e (utagrowałem z 60) może nie mają spryskiwaczy na światła i złotych łańcuchów, ale zabezpieczając tanim łańcuchem z Actiona, nikt się nie pokusił jeszcze ich ukraść hehe
_________________
Pomóż
http://www.poomoc.pl
 
 
 
mirek555 
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Sie 2010
Posty: 17
Skąd: Nowy Dwor Maz
Wysłany: Wto Sie 31, 2010 1:17 am   

psia kość słoniowa w Anglii to buszują całe stada złodziei rowerów . czego oni tam nie mają. najgrubsze łańcuchy tną nożycami zbrojarskimi z budowy. kradną wszyscy nawet angole . no ci są najlepiej zorganizowani . to jakiś sport. i co tu taka mała Holandia :026:
 
 
 
guust 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 546
Wysłany: Wto Sie 31, 2010 5:44 pm   

nieprzesadzajmy, bo w NL jest barzo bezpiecznie, ale jak to wszedzie sie zdarza od czasu do czasu cos zginie, niestety rowery najczesciej ginal, ale tez zadko kiedy te najdrozesze, raczej tanie, bo wiele osob je traktuje, ze podjedzie kawalek i porzuci.....

ja ostatnio zostawilem okno otwarte w samochodzie, cale popoludnie i noc.... oprocz niespodzienki w postaci wody po deszczu nic sie nei stalo, mieszkanie juz kilka razy bylo otwarte czy to na noc czy tez na caly dzien, mowie tu o drzwiach przymknietych,ze widac ze sa otwarte.....
 
 
EdysiaK 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 24 Lip 2009
Posty: 565
Wysłany: Wto Sie 31, 2010 5:47 pm   

guust, lepiej tego glosno nie mow (nie pisz :P ) bo w koncu jakas niemila niespodzianka moze Ci sie przytrafic, a noz ktos sie dowie gdzie mieszkasz heheheheh :P
 
 
mirek555 
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Sie 2010
Posty: 17
Skąd: Nowy Dwor Maz
Wysłany: Wto Sie 31, 2010 7:23 pm   

guust masz rację to po prostu chamstwo. ja zostawiałem grata pod domem przez kilka miesięcy i nic. no do czasu. jeden debil pijany wziął go sobie aby szybciej dojechać do domu po imprezie u kumpla. i wiecie co ? Policja go zatrzymała po pijaku i stracił prawo jazdy na rok. dobre co? :082:Holandia na pewno jest bezpieczna ale w Anglii kiedy nie ma policji skręć tylko pod prąd w jedno kierunkową zaraz są . tylko nie wiem jak oni to robią psia mać. mam przed nimi respekt i ogromny szacunek. to dopiero profesjonalizm . duchy czy co ?. ale Niemcy ich przebujają o głowę. :079:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group