NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gochna H
Pią Sie 08, 2008 7:20 pm
Biura pośrednictwa pracy którym nie można zaufać!
Autor Wiadomość
nimmuee 
Poczatkujacy

Wiek: 40
Dołączyła: 06 Sie 2010
Posty: 14
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Pią Wrz 17, 2010 6:10 pm   

Panie Doktorze :p śpieszę wytłumczyc że bynajmniej,ja na forum nie płaczę,tylko stwierdzam fakt,jak jest w mojej akurat firmie. Jestem tego świadoma,ze nie jest dobrze,rozmawiam,kłócę się,ale dalej w niej tkwię,przynajmniej póki co,na własne rzecz jasna życzenie. W moim akurat zawodzie ciężko bardzo znaleźc prace bez znajomości holenderskiego,więc trza zacząc od agencji. nie jest kolorowo,wiadomo. Na mrginesie domyślam się,że dużo odpowiedzi byc może od alkoholików,imprezowiczów,czy młodych ludzi którzy nie mają szacunku do pracy i mają zwyczajnie">>>cenzura<<<" stad taka agresja,sama mam takich troche na hotelu,więc wiem,co mówię.Polecam tylko brak stagnacji i walkę o swoje,jeśli sytuacja tego wymaga. pozdrawiam :)
 
 
waliza 
Poczatkujacy


Dołączył: 28 Sie 2010
Posty: 16
Wysłany: Pon Wrz 20, 2010 12:38 am   Re: FIRMA AXEL - SZUKAM INFORMACJI

anetaz530i napisał/a:
Witam wszystkich ! Czytałam wasze opinie - byłam ciekawa informacji o firmie AXEL w Holandii , jak tam się pracuje i czy jest w miarę uczciwą firmą !? Niestety jakoś nic nie znalazłam ! MOŻE KTOŚ Z WAS MI NAPISZE PARĘ SŁÓW NA TEMAT TEJ FIRMY ???? Z góry dzięki i pozdrawiam !!!! :039:


powiem tak kobieto daj sobie spokój z tą firmą. właśnie tutaj przyjechałem i był to wielki błąd, tym bardziej, że w Polsce miałem pracę za 2.000 zł "do ręki". tutaj nie wiem czy więcej zarobię w przeliczeniu na zł, ponieważ praca 2 lub 3 lub 4 dni w tygodniu. a chaos organizacyjny to po prostu masakra, nikt nic nie wie. w ogóle taki tu jest cyrk, że mógłbym napisać o tym kolejną pracę magisterską.
_________________
Balcerewicz musi odejść
 
 
DaVid91 
Poczatkujacy

Dołączył: 07 Paź 2010
Posty: 3
Wysłany: Czw Paź 07, 2010 3:26 pm   

Axell to zależy jak kto trafi. Mój brat już tam pracuje ponad rok i sobie chwali i nawet $$$ zarobi ale to też zależy czasami zarabia 500e a czasami 300e na tydzień, ale długo pracuje 10-12godzin no i praca odpowiedzialna. Ja przestrzegam przed firmą Work to day Złodzieje Złodzieje !!! Rok temu sobie chwaliłem bo praca była lekka i przyjemna ale w tym roku 2 razy mnie wykiwali i jeszcze jakąś karę nałożyli (brak jednej szklanki i pośćieli :038: ) czyli za 2 tygodnie ciężkiej pracy zarobiłem na czysto 800zł po odjęciu kary i przejazdu. Burdel straszny panuje w tej firmie a jaki komix z mieszkaniami :035: już nigdy nie pojadę przez te złodziejskie biuro !!!!
 
 
kubulek1 
Poczatkujacy

Dołączyła: 05 Paź 2010
Posty: 1
Wysłany: Czw Paź 07, 2010 4:37 pm   OSZUŚCI

Mój mąz teoretycznie mial prace w miasteczku Bodegraven, wszystko praca zakwaterowanie mialo byc pewne kazali jak najszybciej przyjechać , po przyjezdzie okazało sie ze biuro zmieniło siedzibe to raz a dwa to praca jest a kwaterunki im sie skonczyły !!!!!!!!I prośba .....


post edytowany
nie umieszczaj na forum takich postow, mozesz to zrobic tu http://ogloszenia.niedziela.nl
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Czw Paź 07, 2010 6:04 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Adriano78 
Poczatkujacy


Dołączył: 18 Paź 2007
Posty: 1
Wysłany: Wto Lis 02, 2010 11:06 am   

Witam,
jeśli można,zamieszczę parę słów odnośnie polskich pośredników pracy w holandi.
Piszę tylko z własnego doświadczenia i nie mam zamiaru nikogo pouczać.

Pierwszy mój wyjazd do Holandi był 3 lata temu na własną rękę z paroma zaufanymi znajomymi.Trafiliśmy do Bredy gdzie udało nam się zarejestrować w holenderskim biurze pracy.Dużo by pisać,więc streszczam.Holender super facet pomagał nam ze wszystkim,od mieszkania po pracę.Wróciłem po 6 m-cach jak połowa ekipy zrezygnowała i koszty mieszkaniowe nas przerosły,ale to drobnostka.Więc samemu też można.

Teraz polskie biura.Popowrocie do domu doszedłem do wniosku że trzeba zaryzykować jeszce raz i padło na FHS czyli Flexible Human Service gdzie pracuję już 2 rok.

Łatwo jest napisać,że się słyszało,bo ktoś powiedział itp.
Kto pracował i pracuje do dziś wie jak tam jest.
Na domku ciasno,w apartamentach na solasi też mało ciekawie.
Jak trafisz na fajnych ludzi,a jest takich sporo to naprawdę te 3 miesiące to zleci jak nic.
Wypłaty mają w terminie,jarografy bez problemu.
Opłaty takie jak wszędzie indziej.
Ja osobiście pracuję przy cebulkach już na stałe w 1 firmie i b.sobie chwalę i ekipe H i PL.

Trzeba samemu zadac sobie pytanie,po co się jedzie,Zarobić,prawda?
Więc te firmy tak samo chcą zarabiać,tyle ze na nas.

Może nie do końca utrzciwie ale taka prawda.W Polsce możesz szukać pracy zgodzie z wykształceniem ale już jadąc do prostych prac sezonowych to co umiesz sie nie liczy,wię niewymagajmy kokosów.Masz zbierac bulwy itp itd do tego dyplomu nie trzeba.

Znajomość języka wiadomo że przydatna,bo jak niełapiesz o co biega to jak nas mają szanować skoro wyglądamy na tępaków?

Powtarzam jak jesteś pracującym silglem jak ja,to pozostają firmy jeśli ma się grupę zaufanych ludzi to lepiej szukac samemu.

Ale się rozpisałem..:D
 
 
ztrudzony 
Poczatkujacy

Dołączył: 13 Paź 2010
Posty: 4
Wysłany: Czw Lis 04, 2010 9:05 pm   

firma fajna sprawa ale ponoć musisz rok pracowac jako główny wykonawca ja pracuje przez agencje niedlugo co prawda bo 3 tygodnie ale juz widze walki holendrzy mysla czasem ze my polacy nie mamy mózgu chętnie zalape sie z jakąś ekipą na wspólne mieszkanie i jakąś prace
Ostatnio zmieniony przez ztrudzony Czw Lis 04, 2010 9:06 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
BogdanM 
Poczatkujacy

Wiek: 65
Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 4
Skąd: Nederland
Wysłany: Pią Lis 05, 2010 4:25 pm   Re: Biura pośrednictwa pracy którym nie można zaufać!

jacek38 napisał/a:
Piszcie na temat takich biur pośrednictwa,niech wszyscy wiedzą i niech to będzie w jednym miejscu.


informacja z drugiej reki ze na 2300 biur tylko 300 jest mozliwych
 
 
agcia92 
Poczatkujacy

Dołączyła: 13 Lis 2010
Posty: 2
Wysłany: Sob Lis 13, 2010 5:12 pm   

Hej mam takie pytanko. Wybieramy się z koleżanką i bratem przez wakacje do pracy do Holandii. Z tego co widze dużo tutaj negatywnych opini na temat różnych biur, przynajmniej teraz już wiem od czego sie strzec.
Moje pytanie czy znacie takie firmy jak:direct people, in person polska sp.z.o.o., PAM, Eurowork?? Czy raczej je polecacie czy może macie do nich jakies zarzuty?
 
 
MISIA1916 
Poczatkujacy
MISIA1916

Dołączyła: 26 Lis 2010
Posty: 2
  Wysłany: Pią Lis 26, 2010 5:18 pm   Flex-A-Round, New_Work

Flex-A-Round to firma dziala na terenie holandii a New_Work dziala na terenie polski wysyla ludzi do Flex-A-Round to jedna z najgorszych firm dla ktorych pracowalam. Nawet ich podejscie do czlowieka jest gorsze to lepiej sie zwierzeta traktuje.
Dziala to w ten sposob gwarantuja prace nawet na stale jesli uda ci sie utrzymac w jednym zakladzie. Po przyjedzie do holandii podpisalismy umowe gwarantowali min.40 godz w tygodniu dobre stawki godzinowe jak rowniez dodatki 125%, 150% stale godz I itp. pierwszy tydzien siedzielismy na domku a inni pracownicy pracowali jak w obozie po 12 godz bo twierdzili ze ludzi nie ma po mimo ze duzo na domku siedzialo. Kolejny tydzien przyniusl jakies rezultaty po prosbach ze chcemy do pracy isc I obiecywali stale godz. zaczelismy prace poszlam na popoludniowke od 14 skaczylam prace o 3 w nocy
Dostalam sms ze na 8 rano mam isc do pracy. Nastepny dzien dostaje smsa ze ide na 18 a kolezanka z domku na 14 o godz 13:30 dostaje tel ze mam isc do pracy a kolezanka ma wolne gdzue tlumacze iz ona jest przygotowana I gotowa pojsc teraz do pracy a ja nie stwierdzili ze to ich nie interesuje gdzie pozniej dostaje smsa ze moge zabrac swoje zeczy.Nie sliwna firma zalega z wyplatami A warunki koszmarne Nie szanuja pracownikow nalepiej zeby byli dyspozycyjni 24/h. Nie ufajcie w obietnice ktore wam oferuja.
 
 
BOLO74 
Poczatkujacy

Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 11
Wysłany: Pią Gru 10, 2010 6:20 pm   

Witam wszystkich
chciałem powrócić do tematu firmy FIDES, jakiś czas temu opisałem problem z jednym z mieszkańców domku w którym mieszkałem, i jako że był pupilkiem szefa i trzymał sztamę z koordynatorem szymonem, efekt był natychmiastowy zostałem zwolniony (ale i tak pracy już nie było). Najlepsze jest jednak to że po zwolnieniu koordynator szymon po moim zapytaniu o wyrównanie pieniędzy wakacyjnych odpowiedział. Dostaniesz jak administrator forum usunie post, bo po mnie wiele osób zaczęło komentować jego poczynania. Nie wiem czy jeszcze pracuje w tej firmie, ale ten gość jest mistrzem zamydlania oczu szefowi i pracownikom. Jeżeli post ten czyta inny koordynator tejże firmy to proszę pozdrowić szefa i przekazać że nie czuje urazy i śle szczere pozdrowienia, pracowałem jako mechanik w fabryce kurczaków i jako malarz na zamku
 
 
Sławek11 
Poczatkujacy

Dołączył: 09 Gru 2010
Posty: 4
Wysłany: Pią Gru 10, 2010 9:26 pm   

edit .
w zlym temacie umiesciles swoj post
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pią Gru 10, 2010 9:56 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
roobert 
Poczatkujacy

Dołączył: 20 Lis 2010
Posty: 9
Wysłany: Śro Gru 15, 2010 8:49 pm   Re: Biura pośrednictwa pracy którym nie można zaufać!

jacek38 napisał/a:
Piszcie na temat takich biur pośrednictwa,niech wszyscy wiedzą i niech to będzie w jednym miejscu.


UNIPOWER.NL - Na pewno jest to firma której niemożna zaufac.


Mam pytanie:
O odpowiedz proszę wszystkich pracowników firmy unipower.nl
-komu? gdzie? kiedy? i czy kiedykolwiek? firma unipower.nl wypłaciła świadczenia chorobowe?
A teraz przestroga dla wszystkich którzy zamierzają pracowac w tej firmie.Pomyślcie o tym zanim wpadniecie w to bagno.
A teraz do rzeczy do póki pracujecie i zarabiacie pieniądze dla firmy to wszystko jest OK ale czy zdajecie sobie sprawę co was czeka w momencie kiedy zachorujecie?
NIE DOSTANIECIE ŻADNYCH PIENIĘDZY Z TYTUŁU CHOROBY!
Czy to jest uczciwe?

Każdemu z Was może zdażyc się (nie daj Boże)wypadek lub choroba wtedy nie liczcie na firme unipower.
Wtedy będziecie płakac
Wy i wasze rodziny!

W polsce z ZUS-u nie dostaniecie ani grosza bo przecież macie umowe w Hollandi,a firma unipower na pewno nie poinformuje UWV o Waszej chorobie. Na pewno nie podejmie żadnych kroków abyście otrzymywali pieniądze.Taka jest prawda!!!!!

Na pewno w śród Was niema osoby która dostała pieniądze z tytułu tz.chorobowego.
Firma unipower.nl nie wypłaca pieniedzy i dobrze o tym wszyscy wiemy.
hehe no oprócz tylko UWV.


I jeszcze jedno to całe zło to tylko i wyłacznie wina szefa (Boba) i reszty cwaniaczków.
Niczemu winne są kobiety pracujące w biurze I BARDZO WAS PROSZĘ NIE OBRAŻAJCIE NIEWINNYCH LUDZI. One tylko tam pracują.Robią jak im każą.
A wiadomo co kogo czeka jeżeli sprzeciwia się szefowi.
Tam O wszystkim decyduje właściciel i tylko własciciel.

UNIPOWER.NL to zorganizowana grupa przestępcza!!
_________________
robert
 
 
bagniaczka 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 955
Skąd: Tilburg
Wysłany: Pią Sty 07, 2011 4:05 pm   

Ja przez 2.5 roku przerobiłam już 8 biur i wiem jedno: wszystkie polskie (tzn. rekrutujące pracowników w PL) i tureckie to zawsze mniejszy lub większy przekręt, zazwyczaj kiepskie warunki mieszkaniowe i wylot z pracy za byle g... Od 2 miesiecy pracuję przez holenderskie Adecco i naprawdę polecam wszystkim. 0 problemów, pomoc w każdej sytuacji i co najważniejsze - pomimo, że wykonuję prymitywną pracę, nikt mnie nie traktuje jak tanią siłę roboczą. Najlepsze uitzendbureau, przez jakie w NL pracowałam.
_________________
<cenzura>
 
 
Mściciel 
Poczatkujacy
Mściciel

Wiek: 37
Dołączył: 20 Maj 2011
Posty: 6
Wysłany: Pią Maj 20, 2011 10:23 pm   Re: Biura pośrednictwa pracy którym nie można zaufać!

Firma FLEXWORK w Bleiswik ( sorki za nazwe) Same qrwy i zlodzieje. sofi po 3 4 5 6 tygodniach pracy. nie gwarantuja godzin ( w tym tygodniu 15 godzin w poprzednim 0) ludzie mieszkaja w garazach i domkach po 14 10 12 osob. w tym 1 lazienka na wszystkich. niczym sie nie interesuja tylko tym jak tu dac kare za ( szklanke w zlewie) min kary 50 euro ( na kazdego czlonka domu) zarobki 300- 400 euro przy 220 godzinach ( w tym 50 godzin 150%) zaledwie laskawie 1000 euro. za mieszkanie licza sobie 75 euro tygodniowo ( najdrosze biuro w Holandi) w tym 5 euro za dowoz co dziennie do pracy. nie polecam. No jedynie ze ktos lubi hardcore i surwiwal


myslisz ze na forum sami niedowidzacy sa? .... , po co tak wielkie bukwy tu umiesciles ,edytowalam !
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Sob Maj 21, 2011 12:17 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Damianos 
Gaduła

Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 20 Cze 2009
Posty: 173
Wysłany: Pią Maj 20, 2011 10:32 pm   

Mściciel napisał/a:
nie gwarantuja godzin ( w tym tygodniu 15 godzin w poprzednim 0)

A kontrakt pewnie masz 0?
Mściciel napisał/a:
zarobki 300- 400 euro przy 220 godzinach ( w tym 50 godzin 150%) zaledwie laskawie 1000 euro.

Zaczynajac prace nie wiedziales jaka bedziesz miec stawke? Pewnie te 1000 € to jest kwota po odliczeniu domku i ubezpieczenia.
Mściciel napisał/a:
w tym 5 euro za dowoz co dziennie do pracy

Bardzo duzo biur Polskich pobiera oplate za dowoz do pracy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group