NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Oszukani przez Voorne Putten łączcie się
Autor Wiadomość
Marek.P 
Poczatkujacy


Wiek: 40
Dołączył: 15 Gru 2010
Posty: 6
Wysłany: Pią Gru 17, 2010 12:07 am   Oszukani przez Voorne Putten łączcie się

Witam Was, forumowicze oraz czytelnicy.
Temat kieruję do ludzi oszukanych przez firmę Voorne Putten z siedzibą w Hadze.
Z moich dociekań wynika, że biuro to oszukuje pracowników już kilka lat.
Pracowałem tam krótki okres czasu około dwa lata temu i do dziś nie zobaczyłem pieniędzy ani jaaropgaaf'u.
Jestem pewien, że jest nas, zrobionych w konia niemało. Wypadałoby się zorganizować i zgodnie z prawem zrobić porządek z tym biurem.
Ciężka harówka polskich pracowników napełnia baki luksusowych aut właścicieli tej firmy, którzy, jak w większości takich przypadków, taki i tym razem pochodzą z Turcji.
Jeśli również zostałeś zrobiony w konia przez tą firmę, nie dostałeś jaaropgaaf'u, pieniędzy, podejrzewasz, ze agencja nie odprowadzała podatku napisz tutaj. Daj znać o sobie,
Może znasz kogoś, kto pracował za pośrednictwem tego biura? Daj mu znać i skieruj go tutaj.
Im więcej nas będzie zorganizowanych, tym więcej i szybciej będziemy mogli cokolwiek zdziałać, a uwierzcie mi - dużo można zdziałać.

Czas powstać :032:
Czekamy na Ciebie.
_________________
Obywatel Tuiteraz
 
 
panterka211 
Poczatkujacy

Wiek: 34
Dołączyła: 17 Gru 2010
Posty: 1
Wysłany: Pią Gru 17, 2010 1:33 am   Re: Oszukani przez Voorne Putten łączcie się

Marek.P napisał/a:
Witam Was, forumowicze oraz czytelnicy.
Temat kieruję do ludzi oszukanych przez firmę Voorne Putten z siedzibą w Hadze.
Z moich dociekań wynika, że biuro to oszukuje pracowników już kilka lat.
Pracowałem tam krótki okres czasu około dwa lata temu i do dziś nie zobaczyłem pieniędzy ani jaaropgaaf'u.
Jestem pewien, że jest nas, zrobionych w konia niemało. Wypadałoby się zorganizować i zgodnie z prawem zrobić porządek z tym biurem.
Ciężka harówka polskich pracowników napełnia baki luksusowych aut właścicieli tej firmy, którzy, jak w większości takich przypadków, taki i tym razem pochodzą z Turcji.
Jeśli również zostałeś zrobiony w konia przez tą firmę, nie dostałeś jaaropgaaf'u, pieniędzy, podejrzewasz, ze agencja nie odprowadzała podatku napisz tutaj. Daj znać o sobie,
Może znasz kogoś, kto pracował za pośrednictwem tego biura? Daj mu znać i skieruj go tutaj.
Im więcej nas będzie zorganizowanych, tym więcej i szybciej będziemy mogli cokolwiek zdziałać, a uwierzcie mi - dużo można zdziałać.

Czas powstać :032:
Czekamy na Ciebie.



Dołączam się do tego, pracowałam dla tej firmy. Jest to TURECKA firma, która dorabia się na osobach które nie potrafią walczyć o swoje. Za nasze ciężko zarobione pieniądze, nalewają sobie do baku autek marki porsche :011: Myślę, że naprawdę przyszedł czas na zrobienie porządku z tą żałosną namiastką firmy która robi z ludzi idiotów w jawny sposób plując im w twarz. Pomóżmy sobie, całe życie głowy w piasek nie można chować...
 
 
lilka85 
Poczatkujacy

Wiek: 38
Dołączyła: 22 Paź 2010
Posty: 4
Wysłany: Pią Gru 17, 2010 11:14 am   

Nie mam swoich doswiadczen z ta firma, ale moi znajomi pracuja dla nich. Plakac mi sie chce jak slysze co sie tam dzieje, cena mieszkan-klitek przekracza wszelkie granice, wakacyjne znika w prozni, kierowca zamiast dostac dodatek, ma potracenia i kary nie wiadomo skad. To nie jest balagan w firmie tylko celowe zagrywki!!!!!!!! Prosze was zrobcie z tym cos, tylko pracownicy moga zglosic sprawe do zwiazkow zawodowych.
 
 
Marek.P 
Poczatkujacy


Wiek: 40
Dołączył: 15 Gru 2010
Posty: 6
Wysłany: Pią Gru 17, 2010 11:42 am   

Zrobimy coś, zrobimy.
W tym celu założyłem ten temat.
Proszę Was o wysyłanie do mnie swoich adresów e-mail.
Gdy zbierze się nas wystarczająco zaczniemy rozmawiać z odpowiednimi instytucjami.

Do lilka85:
Jeśli Twoi znajomi pracują w tej firmie i mają problemy, to proszę daj im znać o tym miejscu.
Zapewniam, że nie muszą się obawiać, że zostaną na lodzie.
Takie sprawy można załatwiać do pewnego stopnia anonimowo.

[ Dodano: Pon Lip 25, 2011 11:15 am ]
aaaaa D U P A
Nic nie zrobimy, bo Polacy najwyraźniej potrzebują być robieni w bambuko.
Chyba dopiero w obozach koncentracyjnych zaczęlibyście się jednoczyć, chociaż i to wątpliwe.
Nie potraficie się zebrać i walczyć, to bądźcie frajerami na własne życzenie.
Ja opuszczam statek, bo nie mam do was cierpliwości, a naprawdę chciałem pomóc.
_________________
Obywatel Tuiteraz
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group