NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Z pozdrowieniami dla Gochny...
Autor Wiadomość
jagodka 
Gaduła nad gadułami :-)
zona udomowiona


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 601
Skąd: HAGA
Wysłany: Śro Gru 21, 2011 4:25 pm   Z pozdrowieniami dla Gochny...

Klikam na nowe posty i..... od wczoraj widze 8 stron z nowymi postami!!!!! Wiekszosc to smam oczywiscie nawet jeden pod drugim w temacie.
Gochna wspolczuje Ci ze masz to wszystko sprzatnac.

Czy droga administracja nie moze czegos z tym zrobic???? MIejcie jakis szacunek dla swojej moderatorki, czy nie mozna ustawic wiecej zabezpieczenia przy rejestracji po co ma sie tyle spamerow tutaj rejestrowac??? To nei pierwsze takioego typu forum odwiedzam ale prosze mi wierzyc jedyne na ktorym spamerzy maja taka wolna reke.
Moze o to tutaj chodzi by miec jak najwiecej uzytkownikow i niewazne ze polowa to spamerzy, byle podbijali licznik...
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Śro Gru 21, 2011 6:52 pm   

Widze to samo ... :072:

Juz mi sie nawet nie chce szukac zwyklych postow :011:

Czemu nie ma opcji ignoruj na forum ( wtedy posty takiego SPAMERA bylyby nie widoczne )

Powiecie co trzeba zroobic ABY TEN BURDEL OGARNAC bo szkoda tego forum ... :091:
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
 
 
m4rcin 
MODERATOR

Pomógł: 68 razy
Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 4159
Wysłany: Śro Gru 21, 2011 7:54 pm   

Dzisiaj wchodze kolo 11 a tam prawie 500 postow, wykosilem 95% kolo 17 powtorka z rozrywki.
Administracja ma w powazaniu co sie tutaj dzieje
_________________
Nie jestem zupa pomidorowa, zeby mnie wszyscy lubili ;)

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." S. Lem

"I kto wie... może kiedyś znajdziemy zastosowania dla komputera
z taktowanym zegarem 50 MHz procesorem centralnym?
Bill Machrone, 1991-09-24
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Śro Gru 21, 2011 9:11 pm   

jagodka,
Cytat:
Gochna wspolczuje Ci ze masz to wszystko sprzatnac.




sprzatalismy we trojke ...a bylo co

jesli Administracja nic nie zrobi by temu zapobiec , to obawiam sie ze kolejene dni beda niestety podobne...

(nie bylo mnie tu tylko pol godziny i juz mialam do usuniecia prawie 50 postow samego spamu )
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
mamqa 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 11 Cze 2009
Posty: 592
Wysłany: Śro Gru 21, 2011 9:19 pm   

Może lepiej się zbuntować i nie sprzątać przez parę dni? W końcu baza danych się tak zapcha że szanowny admin może się zastanowi nad tym czy chce mieć forum czy śmietnik?

Na pewno macie ukryte podforum tylko dla moderatorów i adminów, czy tam admin też się nie odzywa?
_________________
"Mam tylko jedno skrzydło
To prawie tak jak anioł"
 
 
m4rcin 
MODERATOR

Pomógł: 68 razy
Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 4159
Wysłany: Śro Gru 21, 2011 9:54 pm   

mamqa napisał/a:
Może lepiej się zbuntować i nie sprzątać przez parę dni? W końcu baza danych się tak zapcha że szanowny admin może się zastanowi nad tym czy chce mieć forum czy śmietnik?


Wystarczyloby przez 1 dzien ;-) tylko pozniej mielibysmy maaaaase sprzatania i tak...

mamqa napisał/a:

Na pewno macie ukryte podforum tylko dla moderatorów i adminów, czy tam admin też się nie odzywa?


tez nie...
_________________
Nie jestem zupa pomidorowa, zeby mnie wszyscy lubili ;)

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." S. Lem

"I kto wie... może kiedyś znajdziemy zastosowania dla komputera
z taktowanym zegarem 50 MHz procesorem centralnym?
Bill Machrone, 1991-09-24
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Czw Gru 22, 2011 6:15 pm   

A ja mam inny pomysl. Jesli administracja nie reaguje na nasze prosby, to zasypmy ich jak i glowna strone niedzieli (gdzi z pewnoscia od czasu do czasu zagladaja) kolejnymi prosbami o ulepszenie zabezpieczen na forum. Moze wtedy dopiero cos do nich dojdzie. Ja zaczynam juz dzis ;)
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
Jagoda97 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 04 Gru 2008
Posty: 802
Wysłany: Czw Gru 22, 2011 8:10 pm   

suska napisał/a:
A ja mam inny pomysl. Jesli administracja nie reaguje na nasze prosby, to zasypmy ich jak i glowna strone niedzieli (gdzi z pewnoscia od czasu do czasu zagladaja) kolejnymi prosbami o ulepszenie zabezpieczen na forum. Moze wtedy dopiero cos do nich dojdzie. Ja zaczynam juz dzis ;)

Podaj jakies konkretne namiary.
gdyby nie moderatorzy to firum juz dawno przestaloby funkcjonowac.
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Pią Gru 23, 2011 1:54 pm   

Jesli jest taka mozliwosc to niech nawet wprowadza abonament roczny i niech ktos OGARNIE tych spamerow bo szkoda ZDROWIA MODERATOROW ... :029:
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
 
 
mamqa 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 11 Cze 2009
Posty: 592
Wysłany: Sob Sty 07, 2012 11:10 pm   

Tak sobie myślę że skoro tyle tu ponarzekaliśmy to czas pochwalić adminów za to jak poradzili sobie ze spamerami, dla mnie jako zwykłego użytkownika najważniejsze jest że w końcu mamy czyste forum :)
_________________
"Mam tylko jedno skrzydło
To prawie tak jak anioł"
 
 
YANNOSICK 
Super gaduła
Cogito ergo sum


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Sie 2007
Posty: 389
Skąd: Zeeland
Wysłany: Sob Sty 07, 2012 11:27 pm   

mamqa napisał/a:
Tak sobie myślę że skoro tyle tu ponarzekaliśmy to czas pochwalić adminów za to jak poradzili sobie ze spamerami, dla mnie jako zwykłego użytkownika najważniejsze jest że w końcu mamy czyste forum :)


Święte słowa. Dobra robota Panie i Panowie. :038:
_________________
If You always follow, You will never lead.
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Nie Sty 08, 2012 11:33 am   

mamqa napisał/a:
Tak sobie myślę że skoro tyle tu ponarzekaliśmy to czas pochwalić adminów za to jak poradzili sobie ze spamerami,


Pytanie czy to robota Adminow czy wkoncu ktos z "Góry" sie wziol za temat ...

Ale jakby nie było az milo SIE CZYTA ... :029:

Gratulacje Ludki ... :079:
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
 
 
calendargirl288 
Super gaduła

Pomogła: 7 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 314
Skąd: Amsterdam / Gliwice
Wysłany: Śro Lut 01, 2012 9:22 pm   

ja mam jeszcze jeden problem/sugestię...

przychodzę tutaj po dość długiej przerwie i potrzebuję na gwałt znaleźć coś na forum, a tu co chwilę strona się przeciąża i nie chce się ładować... wyskakuje mysql error, online:48 i koniec. nie da się zwiększyć takich limitów? przecież to śmieszne, żeby na takie forum siadało przy 48 podłączeniach... chyba, że chodzi o co innego, a ja po prostu się nie znam (bo się nie znam, to fakt ;)

pozdrawiam :)
 
 
Paweł79 
Poczatkujacy

Dołączył: 24 Kwi 2012
Posty: 44
Wysłany: Nie Kwi 29, 2012 10:06 pm   calendargirl288

mi to samo wyskakuje mysql error.pozdrwaiam wszystkich sprzatajacych :031:
 
 
Zozunia
Poczatkujacy
bumszakalaka

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Cze 2012
Posty: 7
Wysłany: Czw Cze 14, 2012 11:57 am   

Witam .Serdecznie i gorąco pozdrawiam Cię Gochna.Jestem tu na forum "nowa" ,ale widzę ,że jesteś bardzo ważną osobą (czyt, VIP) skoro w wątku -Ulepszenie forum" istnieje watek z pozdrowieniami dla Ciebie.Tak więc miłego dnia ,buziaczki i słoneczka dla Ciebie.A tak odbiegając od tego tematu skupmy się na tym wątku.Na tym forum przydałaby się reorganizacja.Dużo nie tylko tu dublujących się wątków tematów ale i także wielki misz-masz.Opcja szukaj dla początkującego to wielki labirynt bez wyjścia .Jest to forum dla Polonii, więc zakładam ,że każdy zna j. polski po co więc te tłumaczenia na głównej stronie w j. hol (ok jeszcze zrozumiem) ale ang.(tego nie wiem?) strasznie przytłaczają stronę i sprawiają ,że jest ciężka wizualnie To tak na początek -jak "rozkminię" "prawa rządzące ( haha) tym forum na pewno się odezwę ,Jeszcze raz gorąco ale to gorąco pozdrawiam :036:
_________________
"Błędy, to droga do prawdy"
Fiodor Dostojewski
'Bany,to droga do prawdy'
Zozunia
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group