NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gochna H
Wto Paź 18, 2011 6:39 pm
gdzie w okolicach den haag szukać pracy
Autor Wiadomość
olak87 
Poczatkujacy

Dołączyła: 23 Sty 2011
Posty: 21
Wysłany: Wto Paź 18, 2011 6:06 pm   gdzie w okolicach den haag szukać pracy

może ktoś wie gdzie w okolicach den haag albo w samej hadze szukać pracy o tej porze roku ? ? jakieś nazwy biur które teraz potrzebują pracowników ? czy jest wogóle szansa tutaj znaleść jeszcze prace o tej porze roku ?
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Wto Paź 18, 2011 6:39 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
bejupi 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Gru 2010
Posty: 670
Wysłany: Wto Paź 18, 2011 6:57 pm   

niedlugo sie zacznie oproznianie szklarni na westlandzie to takiej pracy sobie poszukaj albo przez uitzendbiuro albo w google sloopbedrijf lub loonbedrijf z nazwa jednej z miejscowosci na wetslandzie np.
sloopbedrijf s'gravenzande lub loonbedrijf naaldwijk
 
 
a7862576 
Poczatkujacy

Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 1
Wysłany: Wto Paź 18, 2011 8:45 pm   

w okolicach hagi w ogrodnictwie jest dużo pracy np de lier szukaj przez agencje najlepiej
 
 
proximo 
Poczatkujacy

Dołączył: 31 Sie 2011
Posty: 17
Wysłany: Pią Paź 21, 2011 3:01 pm   

ja dziś objeździłem chyba z 12 biur pracy w Den Haag i okolicach i wszędzie mówili jednoznacznie "nie mamy pracy"
a posiadam bardzo dużo uprawnień na maszyny, prawo jazdy abc SCC itd. ogólnie nie jest łatwo znaleźć pracę na chwilę obecną co widać po ogłoszeniach na niedziela.nl w chwili obecnej to szukam czegokolwiek ale i tak nie jest łatwo a prace załatwiane najczęściej u polaczków kończą się tym że praca wykonana a kasy brak "my cie w ogóle znamy" nie ma jak pomoc rodakom :) pozdrawiam
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pią Paź 21, 2011 3:07 pm   

proximo,

Cytat:
a prace załatwiane najczęściej u polaczków kończą się tym że praca wykonana a kasy brak "my cie w ogóle znamy" nie ma jak pomoc rodakom


z calym szacunkiem ale ktos Ty ? nie polaczek ? :074:
pytanie bylo gdzie szukac pracy , czy moze nie umiem czytac jak chcesz sie pozalic to zaloz osobny temat i wywal z siebie co na watrobie ci lezy !
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
bejupi 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Gru 2010
Posty: 670
Wysłany: Pią Paź 21, 2011 3:08 pm   

proximo napisał/a:
ja dziś objeździłem chyba z 12 biur pracy w Den Haag i okolicach i wszędzie mówili jednoznacznie "nie mamy pracy"
a posiadam bardzo dużo uprawnień na maszyny, prawo jazdy abc SCC itd. ogólnie nie jest łatwo znaleźć pracę na chwilę obecną co widać po ogłoszeniach na niedziela.nl w chwili obecnej to szukam czegokolwiek ale i tak nie jest łatwo a prace załatwiane najczęściej u polaczków kończą się tym że praca wykonana a kasy brak "my cie w ogóle znamy" nie ma jak pomoc rodakom :) pozdrawiam


jak masz tyle uprawnien to radzilbym sie jezyka uczyc i cos znalezc samemu a nie przez uitzendbiuro, swoja droga probowales w randstad lub tempo team?
 
 
proximo 
Poczatkujacy

Dołączył: 31 Sie 2011
Posty: 17
Wysłany: Pią Paź 21, 2011 3:35 pm   

do GOCHA H:
z jednej strony może i chciałem się trochę pożalić bo pracując u innych ludzi (Holendrzy, Turkowie) nie było problemu tylko zawsze był problem z rodakami pracodawcami zawsze patrzyli jak tu wy****ać drugiego na kasę. I to mnie boli jaki nasz naród jest piękny.
z drugiej strony widać to ja na portalu spadła ilośc ogłoszeń "dam pracę" a jak drastycznie wzrosły ogłoszenia "szukam pracy" tego oszukać się nie da

do BEJUPI:
do tych agencji jeszcze nie dotarłem ale mam już adresy
a nie siedzę tu długo i dopiero zaczynam się uczyć języka, a jak wiadomo to wymaga czasu
 
 
magda_szopa
Poczatkujacy

Dołączył: 19 Cze 2013
Posty: 2
Wysłany: Nie Cze 23, 2013 6:45 pm   

ogloszenie prosze umieszczac w serwisie ogloszeniowym
nie spamuj forum ogloszeniami
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Nie Cze 23, 2013 7:18 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group