NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
CHAŁUPNICTWO-czy ktos cos slyszal?
Autor Wiadomość
monaliza28 
Poczatkujacy

Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 5
Wysłany: Pon Lis 08, 2010 9:27 pm   CHAŁUPNICTWO-czy ktos cos slyszal?

Witam. Czy moze cos ktos slyszal o pracy chalupniczej - skladaniu dlugopisow. Ogloszenie znalazlam ostatnio na niedzieli i jestem ciekawa czy ktos moze robil cos takiego wczesniej?? I czy warto zawracac sobie tym glowe?
 
 
Lila
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 61
  Wysłany: Wto Lis 09, 2010 12:01 pm   

Cześć, ja też zwróciłam na to ogłoszenie uwagę i nawet wysłałam maila. Wszystko jest niby w normie ale niestety nie mogę nic znaleźć na temat tej firmy a nazywa się podobno "Selimex".
Jeśli ktoś będzie miał jakieś doświadczenie z tą firmą proszę o informację. Bądź ktoś z was pracuje w domu na podobnych zasadach ale z innej firmy a może ją spokojnie polecić ... będę wdzięczna :038:

HeHe chwila moment i już się coś znalazło :) http://ogloszenia.niedzie...h/advert/122436
:119:
Ostatnio zmieniony przez Lila Wto Lis 09, 2010 12:05 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
monaliza28 
Poczatkujacy

Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 5
Wysłany: Wto Lis 09, 2010 12:57 pm   

No tak tez myslalam, ze cos za latwo by poszlo z tymi dlugopisami. Ale jesli ktos pracowal badz pracuje "chalupniczo" i jest zadowolony to prosze o namiary. siedze w domu z malym dzieckiem i przyda mi sie jakas praca w domu:-) z gory dzieki.
 
 
stroopwafel 
Mega gaduła
Debesciak

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 1162
Skąd: Noord Holland
Wysłany: Pią Cze 07, 2013 9:50 pm   

Ma ktos jakies doswiadczenia z praca w domu np.taka firme znalazlem

http://simpelthuiswerk.nl/welkom.aspx
 
 
Paulik88 
Poczatkujacy

Dołączyła: 26 Cze 2009
Posty: 36
Wysłany: Wto Cze 25, 2013 8:41 pm   

Podbijam ma ktos jakies doswiadczenia?
 
 
kamil.holandia
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 17 Mar 2012
Posty: 58
Wysłany: Czw Cze 27, 2013 8:04 pm   

Ludzie. Takie stare bajery a jeszcze są osoby, ktore spoglądaja w strone takich ogłoszeń.
W Polsce ten biznes wyglądał tak: Podpisywało sie umowe na składanie długopisów. Trzeba było za nie zapłacić (niby kaucje) i jak sie je złożyło to oni oddawali kaucje plus zarobione pieniążki.

Prawda jednak była bardziej okrutna. Umowa była sporządzona bardzo cwanie :) drobym druczkiem było napisane ze te długopisy sie KUPUJE i tak też było. Długopisy kupowało sie od tych ludzi a potem oni juz ich nie odbierali. Osoba ktora je kupiła (tzn, te elementy z ktorych powstawały długopisy) musiała je sprzedać aby odzyskać zainwestowaną sume. PROSTE !!!! :082: Nikt nie wywalczył nic. Ludzie podpisali umowy, ktorych nie czytali.

Nie da sie zarobić pieniążków nie ruszając czterech liter z domu. Taka jest prawda. Wyjątki: adwokaci, biura rachunkowe itp itd. ktorzy zarejestrowali firmy w domach.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group