NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaka agencja godna polecenia?
Autor Wiadomość
Triple A
Poczatkujacy

Dołączył: 24 Paź 2012
Posty: 1
Wysłany: Pią Paź 26, 2012 9:11 am   

edytowane

nie umieszczaj na forum ogloszen
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pią Paź 26, 2012 1:35 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
niusiaa71 
Poczatkujacy

Dołączyła: 16 Lis 2012
Posty: 3
Wysłany: Pią Lis 16, 2012 10:45 pm   

hej z chłopakiem chcielibysmy wyjechac za granice ... nie szukamy jakies wyszukanej pracy ... produkcja... na magazynach... moze moglby ktos pomoc? albo doradzic piszcie
 
 
agastepa13 
Mega gaduła
Leniwiec ;-)


Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 1587
Skąd: z Holandii :)
Wysłany: Pią Lis 16, 2012 10:51 pm   

na początek poczytać to i owo na forum :035:
 
 
niusiaa71 
Poczatkujacy

Dołączyła: 16 Lis 2012
Posty: 3
Wysłany: Sob Lis 17, 2012 12:08 am   

juz tyle sie naczytałam o tych agencjach wszystkich biurach ze az brzydko powiem zygac sie chce... siedze osatnio na internecie i ciagle szukam jakis biur takich zeby sie nie zawiesc jak na pierwszy raz ... by wyjechac... zaplace nawet osobie ktora prywatnie moglaby pomoc oczywiscie nie odrazu ( ze zaplace a potem zero kontaktu) zapłace jak juz bede na miejscu i bede pracowac chociaz ze 2 dni...
 
 
agastepa13 
Mega gaduła
Leniwiec ;-)


Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 1587
Skąd: z Holandii :)
Wysłany: Sob Lis 17, 2012 10:15 am   

co z tego, że ktoś Ci doradzi, że do agencji X warto jechać, a Y nie. Przyjedziesz na miejsce, pojmiesz pracę w poleconej agencji X, stwierdzisz, że Ci nie pasuje, a potem będziesz wylewa żale na forum albo gdzie indziej, że ktoś Ci doradził, żeby jechać, a Tobie się nie podoba...
Ja zaryzykowałam i pojechałam przez agencję, która niekoniecznie miała same pozytywne komentarze. Zaryzykowałam i się nie zawiodłam, bo część z wcześniej przeczytanych komentarzy nt. tej agencji było wyssanych z palca i napisanych nie wiadomo przez kogo.
 
 
Zibby3
Poczatkujacy

Dołączył: 04 Wrz 2012
Posty: 17
Skąd: Bolesławiec
Wysłany: Sob Lis 17, 2012 1:49 pm   

Prawda jest taka, że nie dobrych (pewnych) agencji wysyłających do Holandii, w kazdej jest ryzyko i niepewność co do sytuacji na miejscu... moze wyjątkiem są prace dla fachowców, oni mogą liczyć na nieco więcej niz płaca minimalna i stabilniejsze godziny
 
 
eVenement 
Poczatkujacy

Dołączył: 11 Gru 2011
Posty: 12
Wysłany: Sob Lis 17, 2012 7:27 pm   

naucz sie porzadnie jezyka - bedziesz miala wieksza szanse na znalezienie pracy bezposrednio u pracodawcy
 
 
tomasz2999
Poczatkujacy

Dołączył: 01 Lip 2013
Posty: 12
Wysłany: Pon Lip 01, 2013 11:34 am   

Odkopię trupa ;)
Może ktoś napisać jak w chwili obecnej przedstawia się sytuacja z pracą w NL,mamy już wakacje i czy w związku z tym agencje dalej biorą nas starych koni (29 lat) ;) do pracy?
Chciałbym wyjechać z dziewczyną.Zaznaczam,ze nigdy nie byłem w Holandii,z językiem nawet angielskim jest u mnie kiepsko,za to moja połówka radzi sobie z ang.dosyć dobrze.

Nadmienię jeszcze ,że rozważamy emigracje na stałe,no ale od czegoś trzeba zacząć.

Za wszelkie opinie z góry dziękuję...i za te pozytywne i za te mniej również ;) ;p

Ps.Fajna emotka :032:
 
 
agastepa13 
Mega gaduła
Leniwiec ;-)


Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 1587
Skąd: z Holandii :)
Wysłany: Pon Lip 01, 2013 11:44 am   

z praca jak to z praca, raz jest lepiej, raz gorzej, powodzenia ! :039:
_________________
Umiesz liczyć? Licz na siebie ;-)
 
 
tomasz2999
Poczatkujacy

Dołączył: 01 Lip 2013
Posty: 12
Wysłany: Wto Lip 02, 2013 11:54 am   

Dzieki agastepa13,.
Dorzuci ktoś coś jeszcze do tematu?Nie ukrywam,że po cichu liczę na jakąś podpowiedź odnośnie rynku pracy w NL na dzień dzisiejszy.

Rzecz jasna jeżeli ktoś by mi podpowiedział,którą agencję jeszcze wybrać to bym się na pewno nie obraził :036: może być na PW,aby uniknąć kolejnej dyskusji na forum "ty chyba zwariowałeś/aś,ta agencja jest niby spoko ?" --->to jest łagodna wersja :082:

Mam wstępnie wybrane dwie agencje,jedna ma siedzibę w PL,a druga w NL.Opinie w sieci na ich temat są hmm...aż tak po nich nie jadą heh.
 
 
emceha 
Poczatkujacy

Dołączył: 09 Paź 2011
Posty: 10
Wysłany: Wto Lip 02, 2013 10:15 pm   

tomasz2999, z praca w NL bywa roznie, raz jest mnostwo ofert i biura masowo zamieszczaja ogloszenia a raz jest licho i ciezko cokolwiek zalapac. Duzo zalezy rowniez od regionu. Mieszkalem przez dwa lata w Noord Holland i nie mialem problemu z praca ale mialem dosc kwiatkow. Przeprowadzilem sie do Gelderland bo mi sie produkcji i przemyslu zachcialo i od pazdziernika przepracowalem moze lacznie 3,5 miesiaca. W Noord Holland mnostwo kwiatow i cebulek i w Waszym przypadku radzilbym sprobowac tam bo idzie czas wykopu cebulek tulipanow i agencje z tamtych regionow beda szukac pracownikow o ile nie maja juz stalych ekip, ktore co roku przyjezdzaja w to samo miejsce na kilka tygodni. Znajomosc jezyka? Niekoniecznie bo pracowalem z osobami, ktore nie potrafily sklecic prostego pytania po angielsku. Przekroj osob w wieku 18 - 50+ wiec 29 lat nie stanowi kompletnie problemu ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group