NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gochna H
Czw Gru 15, 2011 10:58 pm
Work Force - wyjazd za 2 dni, zaryzykować?
Autor Wiadomość
piotr3339 
Poczatkujacy

Wiek: 32
Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 5
Wysłany: Czw Gru 15, 2011 10:36 pm   Work Force - wyjazd za 2 dni, zaryzykować?

Witam mam 20 lat i szukam pracy w Holandii. Praktycznie już znalazłem, padło na Work Force. Dzisiaj byłem w Bydgoszczy na rozmowie i podpisywaniu umów. Wyjazd ma być w tę sobotę.
Oto ich oferta:

post edytowany ,nie umieszczaj na forum ogloszenia z serwisu ogloszeniowego


Czytając w internecie informacje na temat tej firmy jestem w szoku, na prawdę wiele negatywnych. Do tej pory wydawało mi się że piszą to osoby które pojechały do Holandii nie do pracy ale dla Fun'a i robią rozpierduche, zwalniają ich i piszą takie coś, ale mam małe obawy. Poradźcie mi czy warto zaryzykować i pojechać ?
Dodam że nie mam dużych wymagań gdyż jestem bidny chłopak ;p i ostatnio częśto kłócę się z rodzicami (dosyć poważnie) więc tam też bym trochę odpoczął.
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Czw Gru 15, 2011 11:00 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
bagniaczka 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 955
Skąd: Tilburg
Wysłany: Czw Gru 15, 2011 10:55 pm   

Ja bym zaryzykowala. Tez tu przyjechalam w ciemno, pierwsze biuro to niewypal, za drugim razem bylo zdecydowanie lepiej. Nie wiem nic o Work Force, ale mysle, ze jak Ci sie nie spodoba, to bedziesz mogl znalezc cos innego, biur tu troche jest. Powodzenia :039:
_________________
<cenzura>
 
 
piotr3339 
Poczatkujacy

Wiek: 32
Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 5
Wysłany: Pią Gru 16, 2011 2:10 pm   

Ok zaryzykuje, dziwią mnie te opinie, firma 7 lat jest w kraju i pomimo takich opinii nadal działają, więc nie jest pewnie tak źle, nie mam wysokich wymagań i życzcie mi aby się udało. Pozdrawiam, wesołych świąt. :)
 
 
karmelek1 
Poczatkujacy

Dołączyła: 16 Gru 2011
Posty: 3
Wysłany: Pią Gru 16, 2011 2:48 pm   

Piotr a do jakiej jedziesz firmy jesli mozna spytac?
 
 
adamek88
Gaduła

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 113
Wysłany: Pią Gru 16, 2011 6:07 pm   

karmelek1,
piotr3339 napisał/a:
Praktycznie już znalazłem, padło na Work Force
- czytanie ze zrozumieniem nie boli :073:
 
 
 
karmelek1 
Poczatkujacy

Dołączyła: 16 Gru 2011
Posty: 3
Wysłany: Pią Gru 16, 2011 6:33 pm   

Do Adamek88......Work force to posrednik a mi chodzilo o nazwe zakladu, ktore ma w swojej ofercie Work Force. Takie jak Bijenkorf, Vetipak, V&D itp,itd. Bo to ze Piotr napisal ze jedzie z Work force to ja to wiem.
Ostatnio zmieniony przez karmelek1 Pią Gru 16, 2011 6:33 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
JizzyBones 
Poczatkujacy

Dołączył: 16 Gru 2011
Posty: 1
Wysłany: Pią Gru 16, 2011 10:13 pm   

Jak jedziesz do Flex'a to będzie śmiesznie ;) Ale polecam Vetipak i Bijenkorf - bardzo dobre zakłady z dobrymi warunkami.
 
 
wolfverine
Poczatkujacy

Dołączył: 13 Lip 2012
Posty: 1
Wysłany: Pią Lip 13, 2012 10:54 pm   

Czesc, sorki ze odkopuje stary temat, ale mam pare pytan co do pracy w work force.
W nastepna niedziele mam wyjazd, mam pracowac w vetipak, "sortowanie" slodyczy i kosmetykow. Jakies opinie o tej firmie?
 
 
Dominika2024
Poczatkujacy

Dołączył: 15 Sie 2012
Posty: 1
Wysłany: Śro Sie 15, 2012 8:29 pm   

wolfverine napisał/a:
Czesc, sorki ze odkopuje stary temat, ale mam pare pytan co do pracy w work force.
W nastepna niedziele mam wyjazd, mam pracowac w vetipak, "sortowanie" slodyczy i kosmetykow. Jakies opinie o tej firmie?



hej :039: byłam w holandii rok temu 2 miesiace w wakacje :)

hmmm... koszmar - jesli miałbym opisac to jednym słowem !! ale rozpisze sie bardziej

podróż na własny koszt i powrót.

w chwili przekroczenia granicy workforce juz za Ciebie nie opowiada. przejmuje Cię "holenderskie" biuro pracy - prowadzone przez polaków. koordynatorzy nie wiedza to sie dzieje, nie potrafią odpowiedzieć na żądne pytanie cały czas tylko ogólniki i jakieś bzdety żeby uspokoić np " staram się o prace dla Ciebie, pamietam - uzbroj się w cierpliwosć działam w Twojej sprawie " a tak naprawde gdy dzwonisz po 2h by coś dopowiedzieć nawet nic nie pamieta i wszytsko musisz tłumaczyc od nowa - czyli jak widac nie robi nic!!

praca to jakiś obóz pracy owoce, plastiki, cukierki psss...
trzeba sie liczyc z tym ,że jesli w polsce powiedzą ci ze jedziesz do pracy np.przy owocach to to jest gów* prawda bo na miejscu okazuje sie ze praca jest zupełnie inna

domki nie są takie złe - zależy w jakie miejsce sie trafi ja przez 2 miesiace pobytu mieszkałąm w 6 róznych miejscach - tylko 2 razy miałąm swój pokój zawsze nocowałąm w salonie na kanapie bo albo nie było miejsca dla mnie w domku, albo miałąm miec pokój z parą- czyli słabo konfortowa sytuacja .


kary za free :D zależne od humory, nastroju kordynatora.

fakt mieszkania z obcymi ludzmi tez jest słabo komfortowy w drzwiach od pokoju bardzo rzadko sa zamki ( nastawiajcie sie na to ze raczej nie ).

vetipak i bajenkorf jest spoko to jedyne 2 miejsca do których mozna trafić i nie nadziac sie na prace

vetipack 12 h 2 zmiany jeden tydzien nocki 2 dniówka wynagrodzenie ok 200e ale jest tam bardzo mało ludzi z workforc moze na 60 pracowników 10. bardzo trudno sie tam dostac

bajenkorf tez podobno praca spoko

ale to tylko te 2 miejsca i to trzeba miec na maxa szczescie zeby sie tam dostac.
Nie wierzcie w to,że tu w Polsce zaplanuja wam ze bedziecie tam pracować to juest niemozliwe !! z czsem jak juz tam bedziecie mozeee was przydziela do tej pracy.


jesli traficie do fabryki z owocami to liczcie sie z tym ze wasza wypłąta bedzie wachac sie w gracicach 130-150e nie wiecej ( smiech na sali), choć miłą atmosfera pracy:D

plastiki u Turków do jakiś obóz pracy cały czas latasz 5 cm nad ziemią takie tępo !!
jesli jesteście robotami macie 6 rąk, potraficie złożyc 100szt 5 elementowych pólek plastikowych na minutę to ploecam !!:)) MASAKRA

aaa....świstki z wypłaty po holendersku - nie rozumiałam nic! dziwne liczby zabierali mi pół wypłaty za? nie wiem za co włąściwie . Gdy pewniego dnia poprosiłam koordynatora by wyjaśnił mi za co zabieraja mi tyle kasy i przetłumaczył świstek z wypłąty - nie umiał tego zrobić !!

O KORDYNATORACH WYPOWIADAC SIĘ NIE BEDE ZBYT OBSZERNIE BO MNIE KREW ZALEWA JAK O NICH POMYŚLE - SKWITUJĘ ICH TAK BYDŁO I BUCE .


nie róbcie sobie tej krzywdy- znajdzcie jakies inne biuro pracy.

pozdrawiam D :) )
 
 
ja1901
Poczatkujacy

Dołączył: 22 Paź 2012
Posty: 2
Wysłany: Wto Lis 13, 2012 2:00 pm   

Witam! Pracował ktoś przez tą firmę przy składaniu okularów mam w pt podpisać umowę?
 
 
ewka8558
Poczatkujacy

Dołączył: 08 Paź 2012
Posty: 3
Wysłany: Wto Lis 13, 2012 3:38 pm   Work Force Opole

ja1901 napisał/a:
Witam! Pracował ktoś przez tą firmę przy składaniu okularów mam w pt podpisać umowę?


hej ja mam w tym tygodniu podpisac umowe w Opolu mam pracwować przy sortowaniu odziezy metkowanie i sortowanie do rozmarów a jeśli nie będzie godzin to przerzuca mnie na kosmetyki, Pani wydawała się uczciwa i z góry powiedziała, że jest wiekówka i wychodzi sie w granicach 150-160 euro. Wiem ze kokosów tam nie zarobie ale mam dylemat i nie wiem co zrobic, troche sie boje...
 
 
martyna12
Poczatkujacy

Dołączył: 05 Lip 2013
Posty: 1
Wysłany: Pią Lip 05, 2013 1:38 pm   

ja pracowalam przez agencje work force w magazynie odziezowym przez 3 m-ce, godzin bylo duzo bo to byl sezon letni, wyplata zawsze na czas - co srode przelew Jak sie ktos nie obijal i pracowal to zawsze bylo ok, problemy byly jak ktos za duzo imprezowal - wiadomo Zakwaterowanie tez nie bylo najgorsze, normalne warunki Co do innych magazynow to slyszlam ze tez ludzie polecali Takze z mojego doswiadczenia moge napisac ze polecam ta agencje
 
 
SorbetAnanasowy
Poczatkujacy

Dołączył: 02 Lip 2013
Posty: 2
Wysłany: Pią Lip 05, 2013 4:18 pm   

Jak dla mnie tragedia. BYłam w zeszłym roku - praca miała być na cukierkach (Vetpiak), trafiłam na chłodnie (Vice Versa). Przez 8 tygodni tylko raz wyrobiłam 40h (w innych tygodniach 32h, często mniej). Pracowałam na Vetipaku Veghel i Oss. W Oss może 2 osoby z flexa, reszta Crown, Olimpia, Trance. Na Veghel... Hmm. Max 8 osób (2 auta). Z koordynatorami nie można się było dogadać. Czekałam i czekałam na telefon, że mam isć do pracy, telefonowałam, nie ma dla mnie pracy, aż tu 30minut później podjeżdża samochód i do pracy na 12h. Naprawdę - nie warto ryzykować.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group