NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy ktoś może zna: Sterwerk Uitzendbureau ?
Autor Wiadomość
dziki_farmer 
Poczatkujacy

Wiek: 40
Dołączył: 28 Mar 2013
Posty: 5
Wysłany: Pią Maj 24, 2013 11:23 am   Czy ktoś może zna: Sterwerk Uitzendbureau ?

Może ktoś słyszał bądź pracował przez ta firme ? prosze o jakie kolwiek informacje .. Pozdrawiam
 
 
 
ART6767 
Poczatkujacy

Dołączył: 19 Wrz 2011
Posty: 6
Wysłany: Wto Maj 28, 2013 3:47 pm   

Szukasz opinii o STERWER bardzo proszę: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,831441,0,0
_________________
ART67
 
 
dziki_farmer 
Poczatkujacy

Wiek: 40
Dołączył: 28 Mar 2013
Posty: 5
Wysłany: Pią Maj 31, 2013 12:54 pm   

dzieki bardzo, chyba jedyna opinia w internecie ktora rowniez znalazłem .... pozdrawiam
 
 
 
norbertolinio 
Poczatkujacy

Pomógł: 1 raz
Wiek: 39
Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 8
Wysłany: Czw Lip 04, 2013 10:26 pm   

Najlepsza agencja jeśli chodzi o prace na farmach w holandii.
 
 
 
ART6767 
Poczatkujacy

Dołączył: 19 Wrz 2011
Posty: 6
Wysłany: Pon Lip 29, 2013 9:58 pm   

UWAGA NA STERWERK DEURNE ! ! !

28.07.2013 - Dam pracę

Uwaga na agencję pracy Sterwerk z deurne.przyjeli mnie do pracy miałem pracować trzy dni za darmo zeby sie wdrożyć i poznać system.po tygodniu pracy (83godz.tydz.) powiedzieli mi że pracowałem 3 dni za darmo i 7 dni za połowe stawki bo pracodawca niby powiedział że to dlatego że musiał mnie nauczyć obsługi hali udojowej,co ciekawe na salarisie mialem niby pełna stawkę zapłaconą.jak tam bylem to od farmera się dowiedziałem że dużo ludzi od nich ucieka i nawet na pieniadze za prace nie czekają bo sa niesolidni i oszukuja.ja pracowałem 83godz/tyg. jednak legalnie płacili mi tylko za 36godz. ok.6,95 euro/godz. za reszte godzin do rękii 6euro/godz.mieszkałem w garażu bez wody i toalety miedzy olejami i częściami do maszyn i za tą "kwatere" placilem50euro/tydz.a miał być ladny pokój z mediami i internetem jak dzwoniłem i sie pytałem.jak powiedziałem że sie zwalniam i dałem im trzy dni na znalezienie kogoś innego to na trzeci dzień jak wyszedłem do pracy to wyrzucili moje torby z garażu na deszcz i mi nie zapłacili. Szczerze nie polecam tej agencji bo to zwykły kołchoz,nie licza sie z ludzmi,..
_________________
ART67
 
 
norbertolinio 
Poczatkujacy

Pomógł: 1 raz
Wiek: 39
Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 8
Wysłany: Wto Lip 30, 2013 10:45 pm   

Kolego ART 67. Sterwerk cie oszuka!. Jakos ja pracuje 4 lata i dużo moich znajomych także i jakos mnie nigdy nie oszukali.Jedyne co wystarczy to byc fer i robic swoje w pracy.A ze jestes lewy do roboty i nie dałes sobie rady w pracy na farmie to możesz miec pretesje jedynie do siebie. Duzo ludzi w swojej pracy spotkalem takich jak ty ktorzy nie daja sobie rady na farmie i obwinaja za to wszystkich i wszystko tylko nie siebie.Sterwekowi zawdzieczam dużo wg. mnie nie ma lepszej agencji jesli chodzi o prace na farmach w holandii.Sterwerk ma swoje reguły których sie trzyma duzo zalezy od tego na jaka farme sie trafi. Gosciu po siedmiu dniach pracy co ty mozesz wiedziec o tej agencji???
 
 
 
Andrew W
Poczatkujacy

Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 2
Wysłany: Śro Lut 22, 2017 12:27 pm   

Pracowałem z tym biurem. Nie polecałem nikomu nawet za premię obiecywaną od biura za pozyskanie człowieka do pracy a wręcz każdemu odradzam.
Zakwaterowanie w moim przypadku w rozpadającym się kontenerze. Tylni wjazd do obory max 10 metrów, za ścianą cielące się krowy (powodzenia w spokojnym spaniu), 3 metry przed wejściem silosy z paszą, metr obok zbiornik z paliwem. Pod kontenerem wycieki z obory. Warunki nie tylko poniżej wszelkich standardów (mieszkałem na początku 2016 przez 3 miesiące na bungalach które przy tym to były jak 5-cio gwiazdkowy hotel) ale również poniżej godności człowieka - syf, smród i bród.
Praca? Pierwsze 24 godziny pracujesz za darmo!! Niby po to żeby cię ocenić czy nadajesz się do pracy. Na miejscu zrobiłem rozeznanie w innych agencjach i... nie ma takich promocji dla farmerów! Pracujesz później 7 dni w tygodniu. Na fermie na której byłem wychodziło 60-65 godzin w tygodniu. Wypłata? 365euro za 43,75 h reszta 6,25 "na kumulativ" bo lista była wysyłana z 50 godzinami (co z resztą tłumaczy pewien pracownik który podjeżdża na farmę podpisać z wami kontrakt). Zapomnij że pozwolą ci pracę w niedzielę na listę wpisać! Nie będę się rozpisywał o koordynatorach bo mi się po prostu gadać nie chce. W pracy było łamane wiele postanowień układu zbiorowego (CAO), wiele naruszeń prawa holenderskiego o których dowiedziałem się konsultując mój przypadek z prawnikiem. Ze względu na wszczęte procedury nie mogę w tej chwili pisać o konkretnych naruszeniach ale powiem tak: Poszukaj lepiej innej agencji
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group