NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gochna H
Sob Sie 10, 2013 7:24 pm
Co mam robić w tej sytuacji
Autor Wiadomość
asusek
Poczatkujacy

Dołączył: 03 Cze 2013
Posty: 41
Wysłany: Czw Lip 18, 2013 10:58 pm   Co mam robić w tej sytuacji

Siema wszystkim.

Za kilka dni wyjeżdżam do pracy poprzez agencję Axidus.
Czytałem bardzo dużo opinii szczególnie o pracy itp.
Komentarze są bardzo negatywne,ale zdarzały się tez pozytywne.
I moje pytanie brzmi :
Jeżeli pojadę do pracy do Holandii i okaże się ,że jest bardzo złe, brak pracy itp co robić?
Co mam robić w tej sytuacji wtedy ?
Do kogo mogę się zwrócić o pomoc?
Jeżeli będę już tam to czy będę mógł szukać innego biura ,ale wtedy jak to zrobić?
Dzwonić z Holandii do Polskiego biura!?
Bardzo proszę o wszystkie rady.
Dziękuje.


tytul postu zmieniony
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Sob Sie 10, 2013 4:57 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Jasnim 
Poczatkujacy
Jasnim

Dołączyła: 17 Maj 2013
Posty: 20
Skąd: Dongen
Wysłany: Pią Lip 19, 2013 2:40 pm   

Witam,
Jezeli juz bedziesz w NL a biuro okaze sie ze tak powiem niefajne to zawsze mozesz sobie sprawdzic na internecie inne biura posrednictwa pracy ktore oferuja rowniez mieszkania. I wtedy informujesz ich ze jestes juz na terenie NL i masz taka i taka sytuacje i raczej niepowinni ci robic problemow zeby ciebie przejac i odebrac, oczywiscie jezeli maja prace dla ciebie. Zawsze mozesz tez wrocic do PL jesli chcesz. A jezeli cchesz zostac to tutaj magia internetu i ogloszenia.
Pozdrawiam

[ Dodano: Pią Lip 19, 2013 2:42 pm ]
Jeszcze jedno, przewaga polskich biur posredinctwa pracy ma swoje oddzialy w NL takze na necie mozesz poszukac numerow telefonu.
 
 
asusek
Poczatkujacy

Dołączył: 03 Cze 2013
Posty: 41
Wysłany: Pią Lip 19, 2013 10:19 pm   

No właśnie ja chce tak zrobić.
Czy tylko jest taka opcja ,że w Holenderskich biurach są Polacy bo jak z nimi będę rozmawiał?
 
 
stroopwafel 
Mega gaduła
Debesciak

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 1162
Skąd: Noord Holland
Wysłany: Nie Lip 21, 2013 5:00 pm   

Jak to po jakiemu po niderlandzku, bo po angielsku juz nie chca rozmawiac. Nie ma pracy ci powiedza dla non dutch speaking - tez to przerabialem juz kiedys. Najlepsze rozwiazanie to tylko i wylacznie przez biuro w PL i ew.wtedy jesli dobrze pracujesz masz szanse na bezosredni kontrakt.
 
 
ania123239 
Poczatkujacy
ania123239

Wiek: 32
Dołączyła: 15 Gru 2011
Posty: 3
Wysłany: Nie Lip 21, 2013 5:15 pm   

NIE PRAWDA Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM TEZ OFERUJĄ PRACE... WIADOMO JAK PÓJDZIESZ DO TYPOWO HOLENDERSKIEGO BIURA MOGA BC PROBLEMY Z JEZYKIEM ALE W INNYCH NIE SADZE A ZWŁASZCZA TERAZ LATEM
_________________
ania123239
 
 
stroopwafel 
Mega gaduła
Debesciak

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 1162
Skąd: Noord Holland
Wysłany: Nie Lip 21, 2013 5:18 pm   

Nie bylas/es to zamilcz. Tak o takim mowie a jakie to sa inne w Holandii? Sa polskie? Jedynie moze byc polski pracownik. Do takiego jak sie zglosi to tego konkretnego Polaka to "moze" porozmawia po polsku a jak nie to raczej tez nie, oczywiscie po angielsku beda mowic ci , nie ma problemu ale dadza ci delikatnie do zrozumienia ze nie ma pracy dla ciebie.

[ Dodano: Nie Lip 21, 2013 5:20 pm ]
W tempo team rok temu mi powiedzieli ze do sprzatania nie ma pracy z angielskim. Tylko z niderlandzkim.
 
 
asusek
Poczatkujacy

Dołączył: 03 Cze 2013
Posty: 41
Wysłany: Nie Lip 21, 2013 11:14 pm   

Zadałem pytanie ,a wy tu takie awantury. :D
No cóż jak mi się nie uda to raczej będę dzwonił do Polskich biur..
Oby podały mi rękę,bo jeżeli nie to będzie mnie czekać przyjazd do Polski z wielkimi długami.....
 
 
stroopwafel 
Mega gaduła
Debesciak

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 1162
Skąd: Noord Holland
Wysłany: Nie Lip 21, 2013 11:37 pm   

Powodzenia kolego! :030:
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Pon Lip 22, 2013 1:28 am   

asusek napisał/a:
Jeżeli pojadę do pracy do Holandii i okaże się ,że jest bardzo złe, brak pracy itp co robić?
szukac innej a jak liczysz na jakas pomoc to oszczegam rozczarujesz sie .
asusek napisał/a:
Do kogo mogę się zwrócić o pomoc?
ew. rodziny zeby pomogla wrocic .
asusek napisał/a:
Jeżeli będę już tam to czy będę mógł szukać innego biura ,ale wtedy jak to zrobić?
dzwonic do polskich biur w Hoandii .
asusek napisał/a:
w Holenderskich biurach są Polacy bo jak z nimi będę rozmawiał?
nie ma a jak sa to zadkoscia . A jak sie mozesz dogadac po Holendesku lub Angielsku . Pozatym bez znajomosci jezyka i wlasnego loku nie znajdziesz pracy w Holenderskich biurach .
Jak mimo zlych opinji o tym biurze ( jak sam zauwazyles ) chcesz mimo to wszystko wyjechac do nich do pracy to jestes chyba bardzo zdesperowany lub naprawde nie myslisz powaznie i chcesz przezyc przygode z Hoalndia w tytule . Pamiietaj jednak ze nikt nie wyciagnie do ciebie tu reki bo nikt ciebie niezna , Ambasada jedynie moze ci pozwolic zazwonic do rodziny o pomoc , Zwiazki zawodowe pomoga ci jak bedziesz zapisany do nich ale ich pomoc nie jest natychmiastowa . Smiem stwierdzic ze zwiaski zawodowe to jedna wielka sciema .
Pozatym wszystkim poradze ci jak umiesz liczyc to icz tylko i wylacznie na siebie .
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
Ostatnio zmieniony przez baileys Pon Lip 22, 2013 1:30 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
fufu1979 
Nieśmiały użytkownik
Ello

Pomogła: 1 raz
Wiek: 44
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 72
Skąd: Eindhoven
Wysłany: Nie Sie 04, 2013 7:49 pm   

Do tych biur mozesz sie zglosic do Allin to biuro przyjmuje polakow podaje namiar 0650459735.lub Pollux ale nie znam juz nr. tel. oglaszaja sie czesto na niedzieli.nl. Te biura juz nie sa fajne ale jak na poczatek moze byc potem znajdziesz cos lepszego.Ogolnie jest ciezko z praca mnie prosza sie aby podac jakies namiary na prace ale znam tylko to bez jezyka ani rusz. Zycze powodzonka.
_________________
fatima
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group