NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
praca przez Addeco
Autor Wiadomość
zuzka1978 
Poczatkujacy

Wiek: 46
Dołączyła: 24 Lip 2007
Posty: 29
Skąd: Waalwijk
Wysłany: Pią Sie 16, 2013 10:09 pm   praca przez Addeco

Witajcie, Proszę o więcej informacji na temat tej firmy. Jak z urlopowym, czy płacą na czas itd.?
 
 
tijs 
Poczatkujacy

Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 26
Skąd: Tilburg
Wysłany: Pią Sie 16, 2013 11:25 pm   

Jesli chodzi o holenderskie Addeco, to jest to jedna z najlepszych agencji pracy w Holandii. Z tym, że praktycznie nie ma szans dostać się tam bez znajomości języka... Pracowałem tam przez kilka miesięcy i telefon kontaktowy który mi podali przy podpisywaniu umowy nie został użyty ani razu - po prostu nie było żadnej potrzeby,aby do nich dzwonić z pretensjami. Od siebie wielki plus.
_________________
Better work, better life.
 
 
 
zuzka1978 
Poczatkujacy

Wiek: 46
Dołączyła: 24 Lip 2007
Posty: 29
Skąd: Waalwijk
Wysłany: Sob Sie 17, 2013 12:06 pm   

Dziękuję za odpowiedź. Mam podpisać z nimi umowę i stąd moje pytania. Język znam dobrze i właśnie powiedział mi gość, z którym rozmawiałam, że zdobyte do tej pory doświadczenie to jedno, ale przede wszystkim ważna jest znajomość języka.
Dziękuję Ci raz jeszcze za odpowiedź.
Pozdrawiam.
 
 
tijs 
Poczatkujacy

Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 26
Skąd: Tilburg
Wysłany: Sob Sie 17, 2013 1:12 pm   

I o to chodzi - nie dać sie polskim cwaniakom z biur, którzy tną na wszystkim jak się da. na urlopach, na pieniądzach za dojazd, na dodatkach zmianowych, na ubezpieczeniach, na wszystkim dosłownie ! Znając język nasze możliwości w Holandii zmieniają zwrot o 180 stopni. Pozdrawiam i życze powodzenia :)
_________________
Better work, better life.
 
 
 
bagniaczka 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 955
Skąd: Tilburg
Wysłany: Nie Sie 18, 2013 2:32 am   

Pracowalam przez kilka holenderskich biur i potwierdzam - Adecco jest super!
_________________
<cenzura>
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Nie Sie 18, 2013 10:29 pm   

tijs napisał/a:
Znając język


Ale jaki jezyk angielski im starcza( w stopniu komunikatywnym ) czy tylko rekrutują osoby co mówią po holendersku ?

[ Dodano: Nie Sie 18, 2013 11:30 pm ]
bagniaczka napisał/a:
Adecco jest super!


A moge wiedziec co u nich takiego było SUPER ? Lepsza stawka , lepsze oferty pracy , lepszy kontakt z pracownikami biurowymi ?
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
 
 
bagniaczka 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 955
Skąd: Tilburg
Wysłany: Pon Sie 19, 2013 4:49 am   

Beny.rac napisał/a:

A moge wiedziec co u nich takiego by�o SUPER ? Lepsza stawka , lepsze oferty pracy , lepszy kontakt z pracownikami biurowymi ?


Super polegalo na tym, ze tam wszystko bylo tak, jak powinno byc w kazdym biurze. Problemow po prostu zadnych. Bardzo mili pracownicy. Podczas rozmowy dokladne wytlumaczenie, na czym praca bedzie polegala, omowienie faz A,B,C, pytanie o skladki emerytalne. Placone wszystko na czas, oczywiscie z wakacyjnym, urlopowym, nadgodzinami i za wolne dni swiateczne. Impreza noworoczna dla pracownikow (nie po ciastku w kantynie, tylko na miescie). Do tego pracodawca rowniez dbajacy o pracownikow. Co do jezyka - z angielskim przyjmuja niechetnie.
_________________
<cenzura>
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group