NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
OSTRZEGAM przed...
Autor Wiadomość
marcelis28 
Gaduła

Pomógł: 2 razy
Wiek: 43
Dołączył: 03 Cze 2008
Posty: 129
Skąd: Zegveld
Wysłany: Śro Lip 08, 2009 11:09 am   

baykan napisał/a:
JA OSTRZEGAM PRZED FIRMA CONACT W DEN HAAG pracuja tam oszusci i zlodzieje mieszkania oplakane po 7 8 osob brud smrod i ubostwo kazdy zna baykana ktory w czasie nieobecnosci ludzi ktorzy wlasnie pracuja spi w ich loszku z jakas polska dziwka wczesnie dupcz... koze barana potem polke tak wiec pizda jej smierdzi zadna nowosc dupcz....byle co tak wiec jak znajdziesz sperme na poscieli wypiesz ja jak nieznajdziesz powodzenia spisz na wlasna odpowiedzialnosc hiv aids i ine chorobska czekaja na ciebie muhtar to zlodziej pieniedzy tesz dup.....kozy i tepe polki niepolecam tam pracowac


o Boziu,co to ma byc? :119: Intencje może dobre,ale styl napisania tego posta....Katasrofa!! :073: Juz nie wiadomo kto kogo....kaza barana ,czy baran koze...Kto jest kożą,kto baranem...? Tragedia! :021:
 
 
 
jaromazurr 
Poczatkujacy

Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 4
Wysłany: Śro Lip 08, 2009 12:48 pm   

moze jakis ranking, lista najgorsi z najgorszych ?

Lista powstaje na podstawie waszych wypowiedzi.

Prosze koordynatorow tych firm o poprawe warunkow pracy, a nie beznadziejne proby oczerniania ludzi probujacych opisac prawde.

wszelkie pomysly jak to rozbudowac, mile widziane.


OTTO nr 1 najwiecej negatywnych opini
WIJCO nr 2

AEROFLEX
ALMAVAR
BAKKER
BASE.BV
CLUSTER
DAKA.ATE.BV
D.O.N
EU AREND
FLEXENCE
HOEKWERK
HOLLAND CONTRACTING
LAUDAM
LUBA
NED POL
OTTO
PRO-FLEX
SCALARE
UNIPOWER
WIJCO
VAKKRACHTEN

Myslisz inaczej masz prawo, ale podaj konkrety.
 
 
rzeznik 
Poczatkujacy
celtic

Wiek: 63
Dołączył: 05 Cze 2009
Posty: 20
Skąd: katowice/poland/
Wysłany: Pią Lip 10, 2009 11:06 am   ostrzegam przed

nikt nie napisal o marzena arbeidsbemiddeling z rutten i **** ktora oszukuje na pracy podatkach ijeszcze dziala andrzej....................................
Ostatnio zmieniony przez Administrator2 Pią Lip 10, 2009 12:09 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kropelka5
Poczatkujacy
kropelka5

Dołączył: 06 Sie 2013
Posty: 1
Wysłany: Wto Sie 06, 2013 10:22 pm   

Piotr77 napisał/a:
Ostrzegam przed firmą EU-Arend X LEIDEN Titus Brandsmalaan 66 Ta miła pani prowadzi firme -Administracja ,ksiegowosc..Obsługuje ona jednoosobowe firmy polskie np:klusbedrijf ,timerbedrijf , itp. Jest to niekompetentna amatorka bez odpowiednich kfalifikacji.Pobiera opłaty nie wykonujac swoich obowiazków,zwykla oszustka wykorzystuje nieznajomosc prawa i jezyka swoich klijetów nacjagajac na dodatkowe koszty bez zadnych efektów.TO NIE JEST KSIEGOWA za jaką sie podaje. Powieżajac jej prowadzenie ksiegowosci swojej firmy jesteś skazany na porazke -dodatkowe koszty (żadnych zwrotów),problemy z urzędem skarbowym (belasting) ODRADZAM !!!



Pragne dopisac pare zdan do powyzszej wypowiedzi na temat uslug i postepowania p. Teresy Januszewskiej z EU Arend. Brak jakiegokolwiek profesionalizmu i kompetencji z jej strony doprowadzic moze chyba kazdego kto mial z nia kiedykolwiek do czynienia. . Kobieta w jej wieku powinna wstydzic sie za swoje postepowanie wobec rodakow/klientow w Holandii. Dodam iz ta oszustka wreczyla mojemu partnerowi kopie mojego osobistego rozliczenia podatkowego za rok 2012 w ostatnim tygodniu marca tego roku, za co oczywiscie otrzymala wynagrodzenie. Zalezalo mi jednak by rozliczenie zostalo wykonane przed 1szym kwietnia wiec kopia obliczen z moim nazwiskiem ktora otrzymalam byla dla mnie dowodem ze wszystko zostalo zalatwione na czas. Jednak tak sie nie stalo.

Dzisiaj, tj. 6 sierpnia, 2013 po zapytaniu o status rozliczenia (nie otrzymalam bowiem zadnych dokumentow z Belastingdienst po tak wielu miesiacach) p. Teresa Januszewska oznajmila iz zapomniala dostarczyc/sfinalizowac moje dane w Aangifte 2012 do Belastingdienst. Po prostu niczego nie wyslala a kopia ktora otrzymalam w marcu nadaje sie praktycznie do niczeo. Moim zdaniem to 100% braku odpowiedzialnosci a zarazem oszukiwanie klienta. Po prostu brak mi slow co do postepowania tej kobiety! Dodam iz moj partner od ponad pol roku czeka na wykonanie korekt w dokumentacji rzekomo 'pomylkowo' zaksiegowanych faktur z lat poprzednich. Koszta za zwloke jakie przez to zostaja naliczane przez Belastingdienst wzrastaja ale ta pania nie interesuje nic poza jej wlasnym interesem! Obiecuje ze podejmie sie danej usludze a potem zasiada na laurach twierdzac ze jest bardzo zajeta robieniem swojego bilansu! Moglabym podac kilka innych przykladow jej dzialan podczas prowadzenia ksiegowosci partnera, pewnie o podobnym charakterze, jak to wyzej wspomnia poprzednik, ale szkoda mojego cennego czasu.

Byc moze znajdzie sie tu jeszcze ktos kto mial lub nadal ma do czynienia z EU-Arend? Moim zdaniem ta pani powinna miec odebrane certifikaty i zezwolenia (o ile jakikolwiek posiada!) na prowadzenie takiej dzialnosci administracyjnej. Na skargi w jej kierunku po prostu nie reaguje i nie bierze ich na powaznie. Jedyna rzecza jaka potrafi to oszukiwac i manipulowac swoich klientow poprzez coraz to ciekawsze wymowki. Wieczne te jej narzekanie na brak czasu bardzo wypelniony grafik pracy albo urlop. W tym samym czasie domaga sie zaplaty z gory i tu dodam ze potrafi przedstawic faktury za usugi ktorych nie wykonuje na czas a jej porady administracyjne pozostawia niekompletne bez oczekiwanych rezultatow.
Dreczy mnie ta sprawa, wiec pytam tutaj bo wydaje mi sie ze istnieje jakies prawo lub instancja, oprocz tutejszego forum, do ktorego/ktorej mozna by zlozyc oficjalne zazalenie odnosnie tak nie rzetelnego postepowania? Jesli ktos z czytelnikow forum orientuje sie w temacie i moglby doradzic w tej sprawie, bardzo prosze o kontakt na prywatna skrzynke. Dziekuje z gory!

- Sfrustrowana
 
 
lark 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 18 Lip 2010
Posty: 52
Wysłany: Sob Sie 24, 2013 2:13 pm   

rybka napisał/a:
Aha jeżeli chodzi o Tempo team to polska siedziba jest pod nazwa Work Today! nie dajcie się oszukać!jedyne co potrafią to rozkładać ręce na wszelkie problemy!osoba ,która co dopiero wyjechała równie dobrze może wrócić z powrotem bez podania konkretnej przyczyny.I chciałam zaznaczyć że pisze to osoba wykształcona,uczciwa bez nałogów!pozdrawiam
Masz rację, kiedyś to było dobre biuro. Teraz głównie ludzie do 23 życia z pokolenia JP, wszędzie hip hop i zielsko. Nie mówię, że wszyscy,ponieważ poznałem kilka w porządku osób zatrudnionych w TT. Najgorszy jest fakt, że koordynatorzy, którzy biorą za to pieniążki nic z tym nie robią. Na niektórych ośrodkach przyzwolenie na syf, ćpanie i utrudnianie życia innym.
Ostatnio zmieniony przez lark Sob Sie 24, 2013 2:15 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group