NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dell Tilburg
Autor Wiadomość
bagniaczka 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 955
Skąd: Tilburg
Wysłany: Czw Sie 22, 2013 3:55 pm   Dell Tilburg

Mam pytanie: jakie biura posrednicza w pracy w Dellu? Z tego, co wiem, to chyba Europeian Staffing, jest moze jakies inne, niekoniecznie polskie?
_________________
<cenzura>
 
 
paranoise 
Poczatkujacy

Dołączył: 03 Sie 2011
Posty: 38
Wysłany: Czw Sie 22, 2013 7:33 pm   

Axell kiedyś, teraz to nie wiem. KBTI Poland, które to z kolei jest chyba filią jakiejś większej agencji, nie wiem właśnie czy European Stuffing czy innej. Za moich czasów jeszcze Tempo Team rekrutował do Syncreona, ale trzeba się liczyć że w TT, że chatę musisz sobie załatwić we własnej gestii. T & S, ale nie polecam bo tam jest straszna patologia. I to tyle z tych, z tych które pamiętam. Aha, no i jeśli jesteś bez mieszkania i jakaś agencja proponuje Ci że umieści Cię na Droomgaardzie, to nie jedź, chyba że bardzo twarda jesteś. :D
Ostatnio zmieniony przez paranoise Czw Sie 22, 2013 7:35 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
bagniaczka 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 955
Skąd: Tilburg
Wysłany: Czw Sie 22, 2013 9:28 pm   

Nie no, spoko, na Dromgaard sie nie wybieram :) Mam gdzie mieszkac. A Syncreon mnie nie interesuje, bo nie mam dojazdu do Waalwijk. Pytam, bo wlasnie widze ogloszenia z KBTI ale o ile dobrze pamietam, to ktos na fotum pisal, ze oni wspolpracuja wlasnie z Europeian Staffing. No a z nimi mi nie po drodze.
_________________
<cenzura>
 
 
paranoise 
Poczatkujacy

Dołączył: 03 Sie 2011
Posty: 38
Wysłany: Pią Sie 23, 2013 4:04 pm   

Syncreon obsługuje Della w Tilburgu i Appla w Waalwijku. Ponadto KBTI na bank prowadzi rekrutacje do Syncreonu w Tilburgu, więc sorry ale prawdopodobnie aplikujesz do Syncreona, tylko o tym nie wiesz. Btw, czy może w Tilburgu jest coś takiego jak w Waalwijku, że prywatne osoby wynajmują miejsca w hotelach robotniczych albo w domkach płatne od tygodnia. Bo sam chciałem jechać do KBTI do Della, ale póki co nie mam kasy na chatę i borg z góry, a na droomgaardzie nie uśmiecha mi się mieszkać. :/
Ostatnio zmieniony przez paranoise Pią Sie 23, 2013 4:05 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
bagniaczka 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 955
Skąd: Tilburg
Wysłany: Pią Sie 23, 2013 7:37 pm   

paranoise napisał/a:
Syncreon obs�uguje Della w Tilburgu i Appla w Waalwijku. Ponadto KBTI na bank prowadzi rekrutacje do Syncreonu w Tilburgu, wi�c sorry ale prawdopodobnie aplikujesz do Syncreona, tylko o tym nie wiesz. Btw, czy mo�e w Tilburgu jest co� takiego jak w Waalwijku, �e prywatne osoby wynajmuj� miejsca w hotelach robotniczych albo w domkach p�atne od tygodnia. Bo sam chcia�em jecha� do KBTI do Della, ale p�ki co nie mam kasy na chat� i borg z g�ry, a na droomgaardzie nie u�miecha mi si� mieszka�. :/


Co to znaczy, ze Syncreon obsluguje Della i Apple? Bo jakos nie rozumiem, myslalam, ze to 3 rozne firmy? Dzis dostalam sms z Tempo-Team z pytaniem, czy chce pracowac w Syncreonie. W pn. sie dowiem, czy Syncreon ma cos wspolnego z Tilburgiem. Co do mieszkania, to nie sadze, zeby sie udalo z kims dogadac na platnosci tygodniowe. To raczej specyfika mieszkan sluzbowych.
_________________
<cenzura>
 
 
paranoise 
Poczatkujacy

Dołączył: 03 Sie 2011
Posty: 38
Wysłany: Sob Sie 24, 2013 9:55 am   

Znaczy to tyle, że Syncreon jest firmą logistyczną, która zajmuje się transportem elektroniki. Oddział w Waalwijku zajmuje się Applem i chyba Buffalo, Tilburg Dellem, a gdzieś jeszcze jest Canon. Z tego co wiem to na Dellu jest najlepiej. Ja pracowałem na Applu i z godzinami był dramat czasami.
 
 
bagniaczka 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 955
Skąd: Tilburg
Wysłany: Nie Sie 25, 2013 9:24 am   

Aaaa, takie buty :) Dzieki za wyjasnienie :) Nie pozostaje mi nic innego, jak zadzwonic jutro rano do Tempo - Team i spytac, jaka firme maja na mysli. Bo w moim przypadku ze wzgledu na brak dojazdu Waalwijk odpada.
_________________
<cenzura>
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group