NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
TIDO VESTA PL
Autor Wiadomość
gromak 
Nieśmiały użytkownik

Wiek: 41
Dołączył: 14 Gru 2012
Posty: 78
Skąd: Tilburg
Wysłany: Czw Maj 09, 2013 2:16 pm   

marcin m napisał/a:
Witam
Nikogo nie straszę - NIE TAKI MAM CEL. Jest wiele osób które ze wściekłości za swoje nieróbstwo i nierzetelność wyżywa się w ten sposób pisząc nieprawdę na forum.
Jak się komuś nie podoba praca, warunki - może siedzieć w Polsce bez pracy.
Uważam, że gdybym był bez pracy i bez perspektyw, to bym nie wybredzał-podjął bym pracę
I wielu jest ludzi którzy w ten sposób myślą i trafili do TIDO VESTA żeby pracować
Jeśli jesteś ok to nie wierzę że szefostwo TIDO Cię źle traktuje, jeśli wybrzydzasz to możesz pracować w wielu innych agencjach...może wówczas docenisz Tido...
Wizerunek firmy kreują sami ludzie, którzy w niej pracują, a że niektórzy niepoważnie traktują regulamin stąd tak wysokie kary. A co do szefostwa - co się im dziwić garstka osób które muszą zderzyć się z ogromem ludzi i ich charakterów.
POZDRAWIAM WSZYSTKICH KTÓRZY ZACZYNALI W TIDO PRACĘ 10 LAT TEMU I DO TEJ PORY PRACUJĄ!


A przepraszam, jakim naiwniakiem trzeba być żeby przez 10 lat jechać do Polski na urlop a za ten urlop nie dostać nawet złamanego centa ? Podobno już zrobili chodnik i żeby wydostać się z "hotelu" Westland nie trzeba już gnać przez środek ronda łamiąc wszystkie możliwe przepisy. Poszerz swoje horyzonty więc i zauważ, że niemal WSZYSTKIE inne agencje funkcjonują normalnie (tzn wypłacają nadgodziny, płacą za urlop etc). Jak już się zafiksowałeś na tych Yukkach to siedź tam sobie, mi to nie przeszkadza, jednak każdego który ma zamiar wyjechać przez tą pożal się boże agencję będę przed tym przestrzegać.

Wizerunek firmy kreują ludzie, racja. Ty pokazujesz, że żeby pracować i mieć "godziny" trzeba być jak łysek z pokładu idy, ślepym koniem który mimo wszystko będzie gnał do przodu. Bo nie ma innego wyboru?

Edit: to, że wspominasz o karach "w akademiku" (typu 500 Euro za włączenie czujnika dymu w pokoju) pokazuje tylko, że pracuje tam w większości patologia. Jak mieszkałem w Hotelu (nie tym z Tido Bido) za który płaciłem a przypadkowo uruchomiłem alarm, to tylko przyszedł Pan z obsługi i zapytał czy wszystko OK a nie darł japy jak to zaraz będę musiał płacić 500 euro. A niestety znałem 2 osoby którym taką karę nałożono i bezwzględnie ściągano całościowo z "tygodniówki" (co w Tido oznaczało conajmniej 3 tygodnie bez przelewu).
Ostatnio zmieniony przez gromak Czw Maj 09, 2013 2:23 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Czw Maj 09, 2013 2:53 pm   

Dokument z 2010 roku nie dotyczy bezposrednio biura o ktorym mowa w tym topicku nie mniej polecam


czy nastawienie biur pracy, wobec pracownikow z Polski i UE na przelomie tych lat uleglo poprawie ? cos sie zmienilo na lepsze ?


milego ogladania dla tych ktorzy jeszcze tego nie widzieli
pozdrawiam

http://www.uitzendinggemist.nl/afleveringen/900232
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Czw Maj 09, 2013 5:35 pm   

Gochna jak widze takie "lokalizacje "( mam na mysi ten hotel ) to mnie krew zalewa - pokoj o wymiarach 3x4 m ( tak mniej wiecej i 2 lozka pietrowe ) czyli pokoj 4 osobowy ... :013:

Co z tego ze kamiery , ochrona , stolowka jak ludzie mieszkaja jak BYDLO ubicie max ile sie da ...

Jakby bylo malo pewnie biuro kasuje ich 70/80 e na tydzien ... :091:

Jesli chodzi o te Kampingi to dopiero WYPAS mam nadzieje ze po tym reportarzu odpowiednie instytucje wkroczyły do akcji ...

Doszedlem do 13 min i ide w teren bo cisnienie mi za raz skoczy ... :011:
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
 
 
Traken 
Poczatkujacy

Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 46
Wysłany: Czw Maj 09, 2013 10:16 pm   

Beny, święta racja , to wszystko mniej wiecej jak za czasów PRL-u przypomina wczasy lub kolonie w ośrodkach FWP .
_________________
Bramy mądrości nigdy nie bywają zamknięte.
 
 
dregerela
Poczatkujacy

Dołączył: 01 Sie 2013
Posty: 1
Wysłany: Czw Sie 01, 2013 10:32 am   

Ja pracowałam przez Tido vesta w 2012 roku ,Co do firmy to na poczatku wszyscy są aż za bardzo mili ,a potem wychodzi o co chodzi , do koordynatorów dodzwonić się można w przypływie szczęścia, umawiałam się pare razy z koleżanką na spotkanie z koordynatorem , gdy zjawiałyśmy sie w biurze nikogo nie było choć była podana godzina i dzień , o solarisy nie można się doprosić , a jak już się dostanie to z taką łaską że szok . UBEZPIECZENIE jest jedną wielką FIKCJĄ !!! pobierają pieniądze co tydzień , a na ubezpieczenie wpływa tylko pierwszy miesiąc po to by wyrobić kartę ubezpieczeniową i by się myślało ze jest się ubezpieczonym A UBEZPIECZENIA NIE MA . wychodzi wszystko dopiero jak ktoś stara się o zwrot z ubezpieczenia,albo co najgorsze jak się okaże ze ten zwrot/dofinansowanie było co miesiąc brane i trzeba je zwrócić z odsetkami bo UBEZPIECZENIA NIE BYŁO . Koordynator A. umywa od tego rece i w odpowiedzi na moje telefony usłyszałam "a co mi Pani może zrobić " To jest taki typ człowieka co się wzbogaca krzywdą innych -Polaków .Nowobogacki kogoś kosztem !!!
mieszkałam na hotelu firmowym.Powiem tak są 2 rodzaje ludzi : jednym wystarczy minimalizm czyli posiadanie pieniędzy na popijanie dzien w dzien i imprezowe życie,a do Pl dzwonią i mówią współmałżonką jak im ciężko i jak tęsknią -a pokoje hotelowe znają prawie wszystkie i druga grupa ludzi którzy chcą zarobić i przyjechali tu głownie do pracy , a nie uciekli przed czymś w PL.
WIĘC FIRMĘ ZACHWALAJĄ TYLKO CI CO UCIEKLI OD CZEGOŚ W PL I WYSTARCZA IM TO ,ŻE MAJĄ NA PIWKO DZIEŃ W DZIĘŃ ,A OSZCZĘDNOŚCI ZERO LUB MINIMUM .


POLACY boją się walczyć z takimi oszustami , a można zgłaszać takie sprawy do Holenderskiej inspekcji pracy http://www.inspectieszw.nl/ lub iść do prawnika ,jak ktoś pracuję przez Pl biuro to może sie starać o darmowego prawnika w Nl i to Polaka .


tido vesta NIE POLECAM !!!!!!
 
 
skasia
Poczatkujacy

Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 21
Wysłany: Czw Sie 29, 2013 1:53 pm   taka dobra firma

firma super a za co taka kara, pewnie za pomowienia

http://www.sncu.nl/nl/res...ta-nederland-bv
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group