NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
czy zna ktos biura best&west i ozteam
Autor Wiadomość
marta39op 
Poczatkujacy
marta39op

Dołączyła: 09 Mar 2008
Posty: 2
Skąd: Den Haag/Opole
Wysłany: Nie Wrz 06, 2009 8:25 pm   

Ja pracuje w Bestenwest juz 3 rok i nie narzekam. Z platnoscimi nie ma problemow i praca jest przez caly rok. Wiadomo ze sa lepsze i gorsze miesiace ale tak jest wszedzie.
 
 
ewka12 
Poczatkujacy
ewa

Wiek: 49
Dołączyła: 03 Cze 2009
Posty: 7
Skąd: DEN HAAG
Wysłany: Pon Wrz 07, 2009 12:51 am   best&west

pracowałam w tej firmie 10 miesiecy,bardzo dobrze sie tam pracowało i nigdy nie miałam problemów z wypłatami,jedynym problemem tej firmy sa koordynatorzy którzy nie maja pojęcia o tej pracy.jeżeli ktoś załapie sie na stałą prace[przeważnie przy bukietach]to nie ma problemu z godzinami i dojazdem bo kierowcy pracują razem z wszystkimi ale jak ktoś jest przenoszony ciągle w inne miejsca i wozi go kierowca z firmy to można poczekac nawet 2 godz aż przyjedzie po ludzi.nastepnym problemem tej firmy jest zatrudnianie ludzi"na zapas",firma ta przyjmuje zlecenia od pracodawców na tzw akcje 2 lub 3 dniowe i wtedy potrzebuja ludzi a potem znowu nie ma pracy chociaż o tym juz w biurze sie nie dowiecie
 
 
 
marta39op 
Poczatkujacy
marta39op

Dołączyła: 09 Mar 2008
Posty: 2
Skąd: Den Haag/Opole
Wysłany: Pon Wrz 07, 2009 1:04 am   

Z koordynatorami tez juz jest dobrze bo sie zmienili. Dla Ewy pozdrowienia od 1-szej bandy.
 
 
ewka12 
Poczatkujacy
ewa

Wiek: 49
Dołączyła: 03 Cze 2009
Posty: 7
Skąd: DEN HAAG
Wysłany: Pon Wrz 07, 2009 9:29 pm   

dzieki Gosiu
 
 
 
jagula7 
Poczatkujacy
Aga23

Dołączyła: 23 Cze 2009
Posty: 1
Wysłany: Śro Wrz 09, 2009 9:22 pm   

to oszuści, złodzieje, wymyślają sobie co karze 250 euro jeżeli ktos zerwie z nimi umowe....
czegos takiego nie ma w Holandii...
daja do podpisania jakies papiery i pozniej wkręcaja głupoty!!!!!!!!
 
 
19ewelina9111
Poczatkujacy

Dołączył: 28 Sie 2013
Posty: 3
Wysłany: Śro Wrz 11, 2013 7:01 pm   

Hmmm odnawiam temat, jakieś opinie na temat biura?
 
 
Irie_
Poczatkujacy

Dołączył: 20 Sty 2013
Posty: 1
Wysłany: Nie Wrz 22, 2013 6:22 pm   

Ja obecnie rozpoczęłam 6 miesiąc współpracy z tym biurem, jednak nie bezpośrednio- mniejsze biuro Dachab zostało wchłonięte przez Best & west.
Z moich obserwacji wnioskuję, że to zależy gdzie się trafi. Koleżanki pracowały na frezjach- był czas gdzie pracy było bardzo duzo, później trochę mniej, ale były wtedy wysyłane do pracy przy sortowaniu owoców. Ja pracuję na szklarni z papryką, i od początku nie miałam ani jednego dnia wolnego (około 200-220 h miesięcznie), oprócz urlopu na żądanie.
Jeżeli chodzi o wypłaty, stawka 8,98 brutto, wypłacane co tydzień we wtorki, także salarisy są co tydzień wysyłane na emaila. Zdarzyło się kilka razy, że wypłata była opóźniona o dzień.
Pobierana opłata za dojazd do pracy- 17,60 e tygodniowo.
Złego słowa nie powiem na to biuro, w przeciwieństwie do kilku w Hadze, gdzie praca była wyłącznie na telefon :/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group