NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Tempo Team
Autor Wiadomość
czorny78 
Poczatkujacy

Dołączył: 11 Lis 2011
Posty: 3
Wysłany: Czw Cze 14, 2012 3:34 pm   TEMPO TEAM EU FLEX

witam macie problem z tempo-team niewyplacili wam kasy zrupcie skany dokumentów i wyslijcie je do SNCU strona w internecie to www.SNCU.NL jezeli tempo team eu flex odal was do windykacji boss to ostatnie wasze wyjscie zeby uniknonc klopotów jest odanie ich do JURDISCH LOKIET ja tak wlasnie postompilem z tom agencjom nie czekajcie nanic tylko zrupcie im tez jazde
 
 
paulabe
Poczatkujacy

Dołączył: 16 Wrz 2013
Posty: 1
Wysłany: Pon Wrz 16, 2013 3:30 pm   tempo-team

Chcialabym ostrzec przed firma posrednictwa pracy TEMPO-TEAM czy z EU-flex czy tez nie.
Nawet w najmniejszym stopniu nie dbaja o swoich pracownikow, ludzie traktowani sa przedmiotowo, jedno mowia drugie robia. W dokumentach panuje totalny haos, to jednemu zapomna wyrobic sofi, to zapomna dac jakiegos waznego "swistka" do podpisania i nie dostaja przez ponad miesiac wyplaty, sciagaja ludzi i wsadzaja ich na rezerwy tylko po to aby zapchac miejsca w domkach aby IM sie to oplacało.
Jak w moim przypadku, zwalniaja ludzi bezpodstawnie z sekundy na sekunde. Bez zadnego wytlumaczenia bez podania żadnego racjonalnego powodu. Nie spodobasz sie jakiemus Holendrowi czy tez holenderskiemu szczylowi to wypadasz na zbity pysk. Zapytani dlaczego? probuja wcisnac stek klamstw. Nie interesuja sie losami pracownikow, dla nich Polak to tylko kupa miesa która zawsze mozna zastapic inna kupa.
Wiem że niektorzy z Was trafili dobrze, nie maja zadnych zarzutów do tej firmy, zdaza sie, mi tez w tamtym roku sie udało natopmiast w tym zostałam potraktowana jak najgorszy smiec z ulicy.
Po zwolnieniu zapewnili mi słownie oczywiscie darmowy zjazd do Polski, jak przyszło co do czego kazali mi płacic.
Niekompetenta, klamliwa banda debili.

Mam nadzieje, ze Wy traficie lepiej. Ale uprzedzam nigdy nie wiadomo jak się trafi, wiec lepiej 2 razy przemyslcie ten wyjazd, pieniadze to nie wsyztsko, czasem lepiej zarobic mniej w ojczyznie, gdzie traktuja cie na poziomie niż tracic zdrowie i nerwy na niepotrzebny stres.
Pozdrawiam.
 
 
bagniaczka 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 955
Skąd: Tilburg
Wysłany: Pon Wrz 16, 2013 7:38 pm   Re: tempo-team

paulabe napisał/a:
Chcialabym ostrzec przed firma posrednictwa pracy TEMPO-TEAM czy z EU-flex czy tez nie.
.


Mylisz biura. TT holenderski nie sciaga ludzi z PL, nie daje mieszkan, nie zalatwia sofi itp. A pracownikow traktuje bardzo dobrze.
_________________
<cenzura>
 
 
zuzka1978 
Poczatkujacy

Wiek: 46
Dołączyła: 24 Lip 2007
Posty: 29
Skąd: Waalwijk
Wysłany: Sob Wrz 28, 2013 12:35 pm   

Zgadzam się z bagniaczką. Sama pracowałam przez Tempo-Team i zawsze było wszystko ok. Tak samo u moich znajomych, nikt nie narzekał i oby wszyscy pośrednicy byli uczciwi, jak oni. Pośrednik, o którym piszesz, to zupełnie inne biuro.
 
 
dymekxxx 
Poczatkujacy

Wiek: 38
Dołączył: 02 Paź 2013
Posty: 2
Skąd: Podlaskie
Wysłany: Śro Paź 02, 2013 1:17 pm   

Dziewczyny a wiecie coś może o belgijskim Tempo Team-ie?
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group