NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Beetsma - uprzedzenie.
Autor Wiadomość
Rameus
Poczatkujacy

Dołączył: 04 Kwi 2013
Posty: 4
Wysłany: Czw Kwi 04, 2013 8:08 pm   Beetsma - uprzedzenie.

Witam, dziś dostałem ofertę pracy przez firmę Beetsma. Wszystko pięknie przedstawione, wyjazd w ten weekend. Tylko jedno mnie nurtuje. Zostałem powiadomiony, że przed wyrobieniem przez nich SOFI, moja wypłata zostanie wstrzymana i po otrzymaniu dopiero dostanę kasę na konto (2-3 tygodnie). Dziwna sytuacja?
 
 
szczepan358 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 06 Paź 2011
Posty: 92
Wysłany: Czw Kwi 04, 2013 8:14 pm   

zeby pracowac w holandii musisz widniec w ich systemie podatkowym (czyli miec sofi lub bsn), wiec zasadniczo pracodawca bez twojego nr. nie moze odprowadzic podatku i inych składek
 
 
Rameus
Poczatkujacy

Dołączył: 04 Kwi 2013
Posty: 4
Wysłany: Czw Kwi 04, 2013 8:25 pm   

czyli jest to normalne zagranie? pytam bo się wacham po tych wszystkich przeczytanych opiniach. Ogólnie jestem nastawiony na ciężką prace, bo gdzieś na świeżym powietrzu. Niby ma tam jechać 7 osób wraz ze mną. Może coś więcej ktoś powie o tej firmie?

#Edit

Za dużo negatywnych opinii i trochę się boje. Nie stać mnie na wydanie od tak sobie pieniędzy i jeżeli nikt nie wypowie się jakoś znacząco to zrezygnuje.
Ostatnio zmieniony przez Rameus Czw Kwi 04, 2013 9:09 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Cllaudus
Poczatkujacy

Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 3
  Wysłany: Pon Kwi 08, 2013 8:57 pm   Spokojnie

Jestem w tym biurze jest okej , sofi nr. musisz mieć to jest coś takiego jak dowód osobisty w holandii bez tego ani rusz ;) sofi wyrabia się szybko więc bez obaw .
 
 
vliender
Poczatkujacy

Dołączył: 03 Lis 2012
Posty: 26
Wysłany: Pon Kwi 08, 2013 10:24 pm   

Sofi nr nie jest jak dowod osobisty tylko jak nr NIP w Polsce, sofi jest przydzielany kazdej osobie raz i na zawsze ten sam. Bez sofi nr nie mozna podjac pracy w Holandii :) a dowod osobisty jest dowodem osobistym, to takie male sprostowanie.
_________________
Na tym świecie jesteś, kim jesteś. Możesz być jednym z dwóch... Możesz być kimś, lub nikim.
 
 
RED_MEN 
Poczatkujacy

Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 24
Wysłany: Wto Kwi 09, 2013 9:35 am   

Co do agencji to prosze tez poczytac opinie o firmie GROENFLEX i słynny hotel wateringen .
Ostatnio zmieniony przez RED_MEN Wto Kwi 09, 2013 9:35 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
madz_ia21 
Poczatkujacy

Dołączyła: 06 Paź 2013
Posty: 10
Skąd: Polska
Wysłany: Pon Paź 07, 2013 9:46 pm   

Rameus
Czy wyjechałeś z Van Koppwn & Van Eijk odpowiednik polskiej firmy www.beetsma.pl ? Proszę o opinię , zamierzam skorzystać z ich oferty. Czy naprawdę są tacy straszni jak opinie na to wskazują? Dziękuję i pozdrawiam
:038:
Ostatnio zmieniony przez madz_ia21 Pon Paź 07, 2013 9:46 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group