NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Umowa z biurem Faza C prosze o porade
Autor Wiadomość
daniel19 
Poczatkujacy

Dołączył: 12 Sty 2014
Posty: 1
Wysłany: Nie Sty 12, 2014 9:17 am   Umowa z biurem Faza C prosze o porade

Witam
Posiadam umowe z uitzendbureau w fazie C od lutego zeszlego roku, lecz firma w ktorej pracuje nie gwarantuje mi 40 godzin. Zawsze to mniej 3-6 godzin, w skali roku uzbieralo by sie spora suma. Planuje isc z tym do prawnika lecz chcialbym byc pewien ze szef z mojej agencji powinien mi doplacac bedac w fazie C. Rozmawialem z moja agencja bo zawsze znajduja cos tam wymysle wejda w jakies podpunkty ktorych nie rozumiem.
Ponizej 2 wazne punkty z mojej umowy z agencja

1. The Employee shall work in phase C, so that the agency work employment contract is entered into for an indefinite time period.
2. The employee shall perform work for 40 hours per WEEK for a wage of E9.37 per hour.

Chcialbym dodac ze na salarisie widnieje kwota 8.85E inna niz w umowie. Takze agencja cos tam zaczela krecic.


Wiec prosze was o rade. Warto isc z tym do prawnika ?( Probowalem szukac na forum lecz nie moglem znalesc jednoznacznej odpowiedzi)

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez daniel19 Nie Sty 12, 2014 9:36 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Nie Sty 12, 2014 3:53 pm   

Witam,

Jesli jestes na Fazie C i umowie masz gwarantowane 40 godzin tygodniowo to nie wazne ze pracujesz np 30 maja placic za 40 godzin

Jesli na umowie masz 9,37 a na salarisie 8,85 to znaczy ze sie okradaja z wlasnych pieniedzy

Na razie radze pojechac do biura i spr zalatwic sprawe po ludzku , jesli nie bedzie efektow to sprawe kieruj dalej ...

Tylko uwazaj bo nie znam juz biura pracy ktore oferuje Fase C wiec mozesz sporo stracic ... :039:
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group