NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czarna lista pracowników?
Autor Wiadomość
hjkr
Poczatkujacy

Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 24
Wysłany: Sob Sty 11, 2014 8:23 am   Czarna lista pracowników?

Witam,
otóż od jakiegoś czasu chcę wyjechać do krainy tulipanów, wysyłam CV, otrzymuję kontakt z biura wszystko ugadane ... i chyba juz trzecie biuro, ktor nagle zmienia zdanie, że niby ta oferta niekatualna, albo mówią , że mam doświdczenie to pewnie ktoś się za niedługo odezwie i cisza. Więc tak sobie wymyśliłem, ze za pierwszym razem jak byłem w Holandii ... składałem wypowiedzenie to Pani koodynator wspominała coś o czarnej liście, że trafimy na nią i nie znajdziemy już pracy w Holandii. Czy takowa lista istnieje? Czy dzwoniąc do biura mogę napomnieć, że ostatnio takie dziwne zbiegi okoliczności mnie spotykają i się podpytać o taką listę?
 
 
agastepa13 
Mega gaduła
Leniwiec ;-)


Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 1587
Skąd: z Holandii :)
Wysłany: Sob Sty 11, 2014 12:46 pm   

czarna lista to może i istnieje, ale w danym biurze, a nie w całej Holandii, co za bzdura :119:
_________________
Umiesz liczyć? Licz na siebie ;-)
 
 
Fegelein
Super gaduła

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Kwi 2012
Posty: 395
Wysłany: Sob Sty 11, 2014 5:30 pm   

Na pewno takie listy mogą być tworzone w danym biurze, kwestią jest czy te dane są wymieniane pomiędzy biurami. Część biur może współpracować w takich sprawach - dla nich to korzystniejsze.
 
 
GeraltRivia 
MODERATOR

Pomógł: 21 razy
Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 935
Wysłany: Nie Sty 12, 2014 8:25 am   

hjkr,

W Holandii po prostu jest teraz mniej pracy i wieksze bezrobocie niz bylo kiedys, trudniej wiec i znalesc prace.
 
 
kasia0987 
Nieśmiały użytkownik


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 19 Lip 2012
Posty: 68
Skąd: okolice Amsterdam
Wysłany: Nie Sty 12, 2014 10:43 am   

Jeśli szukasz pracy sezonowej to teraz będzie ciężko. Chyba ze jest to praca w szklarni. Największe zapotrzebowanie do pracy to głównie miesiące zimowe. Okolice Hagi, Lejdy, Haarlemu, prowincja Północna Holandia (na płn. Od Alkmaaru, okolice Hoorn, okolice Den Helder) oraz okolice Arnhem i Nijmegen. W tych miejscach powinieneś szukać.
Reszta pracy sezonowej rozpoczyna się tak mniej więcej od miesiąca lipca.
Powodzenia:)
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Nie Sty 12, 2014 3:56 pm   

GeraltRivia napisał/a:
W Holandii po prostu jest teraz mniej pracy i wieksze bezrobocie niz bylo kiedys, trudniej wiec i znalesc prace.


Dodalbym jeszcze ze jak juz jest oferta to dla osob do 22 roku zycia ( na stawce wiekowej ) aby biuro zarobila jak najwiecej sie da ... :039:
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group