NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Płatność Acceptgiro przez konto internetowe w banku NL
Autor Wiadomość
alain 
Poczatkujacy
alain

Wiek: 37
Dołączył: 05 Maj 2013
Posty: 22
Wysłany: Sob Mar 01, 2014 12:23 pm   Płatność Acceptgiro przez konto internetowe w banku NL

Dzień dobry wszystkim forumowiczom :)

Ważna kwestia dla mnie, otóż w ostatnim roku korzystałem z dopłaty do mieszkania w Holandii, niemniej jednak ów kwota którą mnie przyznali, nie należała mi się w ogóle, dwa dni temu otrzymałem Acceptgiro od Belastingdienst, niestety muszę zwrócić 474 euro. Chciałbym to zapłacic przelewem internetowym(posiadam konto w Rabobank). I tu pytanie, w jaki sposób mam to zrobić? Rozumiem że na stronie banku muszę podać kod Betalingskenmerk acceptgiro
16 cyfr i dzięki temu mnie zidentyfikują??? Nie muszę podawać tytułu przelewu Omschrijving??
Dadam że mój adres domowy w banku Rabobank jest inny niż ten który zna Belastingdienst, ale ufam że to nie jest żaden problem bo Imię i Nazwisko się zzgadza, ponadto dodam numer
Betalingskenmerk acceptgiro. Proszę o pomoc :)
_________________
alain
 
 
agastepa13 
Mega gaduła
Leniwiec ;-)


Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 1587
Skąd: z Holandii :)
Wysłany: Sob Mar 01, 2014 6:27 pm   Re: Płatność Acceptgiro przez konto internetowe w banku NL

alain napisał/a:
Dzień dobry wszystkim forumowiczom :)

Ważna kwestia dla mnie, otóż w ostatnim roku korzystałem z dopłaty do mieszkania w Holandii, niemniej jednak ów kwota którą mnie przyznali, nie należała mi się w ogóle, dwa dni temu otrzymałem Acceptgiro od Belastingdienst, niestety muszę zwrócić 474 euro. Chciałbym to zapłacic przelewem internetowym(posiadam konto w Rabobank). I tu pytanie, w jaki sposób mam to zrobić? Rozumiem że na stronie banku muszę podać kod Betalingskenmerk acceptgiro
16 cyfr i dzięki temu mnie zidentyfikują??? Nie muszę podawać tytułu przelewu Omschrijving??
Dadam że mój adres domowy w banku Rabobank jest inny niż ten który zna Belastingdienst, ale ufam że to nie jest żaden problem bo Imię i Nazwisko się zzgadza, ponadto dodam numer
Betalingskenmerk acceptgiro. Proszę o pomoc :)


Betalingskenmerk to nic innego jak 16-cyfrowy kod, do którego przypisana jest sprawa, czyli nie musisz nic dopisywać w Omschrijving"
_________________
Umiesz liczyć? Licz na siebie ;-)
 
 
Powder 
Poczatkujacy

Dołączył: 15 Cze 2011
Posty: 7
Wysłany: Śro Kwi 23, 2014 1:17 pm   

Witam, też mam problem z acctepgiro, jestem w Polsce i dostałem ten dokument i też chcę przelać te pieniądze przelewem internetowym przez bank holenderski ING, wiec wszystko co mam zrobic to wysłać pieniądze pod podany na acceptgiro rekeningnummer i wpisać Betalingskenmerk również tam podany? Jednak ten Betalingskenmerk ma 16 cyfr a miejsc na cyfry w tej rybryce jest znacznie więcej, wypisuje tylko te 16 pierwszych? I czy coś jeszcze trzeba dopisywać, jakies tytuł przelewu czy coś takiego? Szukałem trochę informacji na ten temat jednak nadal nie jestem pewien, więc wole zapytać :) Pozdrawiam.
 
 
agastepa13 
Mega gaduła
Leniwiec ;-)


Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 1587
Skąd: z Holandii :)
Wysłany: Śro Kwi 23, 2014 2:18 pm   

Wystarczy, ze wpiszesz ten 16-cyfrowy nr w Betalingskenmerk, a reszte kratek zostawisz pustych. Tak bedzie dobrze. Ten 16-cyfrowy nr to nic innego, jak znak 'Twojej' sprawy, wiec nie musisz nic wpisywac w tytule przelewu.
:039:
_________________
Umiesz liczyć? Licz na siebie ;-)
 
 
Powder 
Poczatkujacy

Dołączył: 15 Cze 2011
Posty: 7
Wysłany: Śro Kwi 23, 2014 2:33 pm   

Dzięki wielkie :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group