NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gochna H
Pon Mar 03, 2014 8:35 pm
Potrzebne zaświadczenie o niekaralności do pracy w nl a mam
Autor Wiadomość
jacko3231 
Poczatkujacy
jacko3231

Wiek: 34
Dołączył: 03 Gru 2011
Posty: 31
Skąd: Zabrze
Wysłany: Pią Lut 28, 2014 5:48 pm   Potrzebne zaświadczenie o niekaralności do pracy w nl a mam

Witam Serdecznie, w środę mam jechać za pośrednictwem tempo team do Albert Heijn do pracy , wymagane jest zaświadczenie o niekaralności natomiast - nie byłem karany ale wobec mnie warunkowo umorzono postępowanie karne na okres próby lat dwóch, z tego co wiem to ta informacja jest zawarta na zaświadczeniu o niekaralności .

Czy tempo-team wobec tego może odmówić współpracy ze mną? czy raczej to nie ma znaczenia? Bo umorzenie nie jest karą.
 
 
 
Kasica31 
Nieśmiały użytkownik

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 30 Paź 2013
Posty: 56
Wysłany: Sob Mar 01, 2014 6:07 pm   Re: Potrzebne zaświadczenie o niekaralności do pracy w nl a

jacko3231 napisał/a:
Witam Serdecznie, w środę mam jechać za pośrednictwem tempo team do Albert Heijn do pracy , wymagane jest zaświadczenie o niekaralności natomiast - nie byłem karany ale wobec mnie warunkowo umorzono postępowanie karne na okres próby lat dwóch, z tego co wiem to ta informacja jest zawarta na zaświadczeniu o niekaralności .

Czy tempo-team wobec tego może odmówić współpracy ze mną? czy raczej to nie ma znaczenia? Bo umorzenie nie jest karą.

Posluchaj jezeli minelo 5 lat od tego czasu jak warunkowo umorzono postepowanie przeciwko Tobie to sprawa ulegla zatarciu i nie pojawi sie ta informacja na zaswiadczeniu.
Ostatnio zmieniony przez Kasica31 Sob Mar 01, 2014 6:08 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Sob Mar 01, 2014 8:03 pm   

Kasica31 napisał/a:
jezeli minelo 5 lat od tego czasu jak warunkowo umorzono postepowanie przeciwko Tobie to sprawa ulegla zatarciu i nie pojawi sie ta informacja na zaswiadczeniu.


a czy w poscie wyzej jest wzmianka o tym ze minelo piec lat ? kolega pisz ze

jacko3231 napisał/a:
wobec mnie warunkowo umorzono postępowanie karne na okres próby lat dwóch



Cytat:
Czy tempo-team wobec tego może odmówić współpracy ze mną?
moze
jesli bedzie to ujete w zaswiadczeniu


jacko3231 ale i po tym tez ...

http://www.niedziela.nl/f...ghlight=#249981
 
 
Kasica31 
Nieśmiały użytkownik

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 30 Paź 2013
Posty: 56
Wysłany: Sob Mar 01, 2014 9:12 pm   

GochnaH dlatego napisalam,ze jezeli...
Ostatnio zmieniony przez Kasica31 Sob Mar 01, 2014 9:18 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
jacko3231 
Poczatkujacy
jacko3231

Wiek: 34
Dołączył: 03 Gru 2011
Posty: 31
Skąd: Zabrze
Wysłany: Nie Mar 02, 2014 2:47 pm   

Okres warunkowego umorzenia mam na 2 lata od 23 września 2013 roku. umorzenie nie jest karą, pozatym to było za złamanie zakazu sądowego czyli jazda autem bez prawa jazdy. nie zadne pobicia czy narkotyki. Sędzia mi powiedział podczas uzasadnienia wyroku że to mi nie powinno w niczym przeszkadzać, i bez żadnych konsekwencji prawnych mogę oświadczać że nie jestem karany.
Także nie wiem czy to ma sens jechać jutro do Opola... Bo jutro mam byc w work Today a w środę wyjazd do Holandii..

[ Dodano: Pon Mar 03, 2014 5:50 pm ]
Hej, dostałem zaświadczenie o niekaralności - Tylko nie na zapytanie ogólne ale na karalność, i wyszło nie figuruje dziś podpisałem umowę z work today i jadę w środę! :d
No to Albert Heijn czeka.
 
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pon Mar 03, 2014 8:35 pm   

jacko3231 napisał/a:
Hej, dostałem zaświadczenie o niekaralności




powodzenia, temat zamykam
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group