NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Covebo zbieranie zamówień
Autor Wiadomość
hjkr
Poczatkujacy

Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 24
Wysłany: Nie Sty 26, 2014 7:46 pm   Covebo zbieranie zamówień

Witam, kilka pytań
czy jedzie ktoś we wtorek do Holandii do pracy przez tego pośrednika?
Czy ktos z obecnie pracujących może coś o nim powiedziec?
Nie podoba mi sie bardzo fakt, że wypłaty sa co 4 tygodnie, czy nie jest to podejrzane?
Jakie są warunki mieszkaniowe?

P.S
zaproponowana mi została stawka 8.1e brutto/h
370 € miesięcznie (ubezpieczenie 100 € + mieszkanie 195 € + transport 75 €)


poprawcie mnie, może sie mylę, ale wychodzi 650 euro za 160h zgadza się?

[ Dodano: Pon Sty 27, 2014 6:07 am ]
I jeszcze jedno, umowa z nimi jest jest niczym labirynt salomona, czy byłby ktos tak uprzejmy i gdybym ją przesłał, mógłby ją sprawdzić, czy to nie jakis przekręt?
Ostatnio zmieniony przez hjkr Nie Sty 26, 2014 9:45 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Fegelein
Super gaduła

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Kwi 2012
Posty: 395
Wysłany: Pon Sty 27, 2014 2:26 pm   

Minimalna w NL to 8.59 EUR bodajże, albo już wzrosła (dla osoby pow lat 23).
Nie wiem jakim cudem masz 8.1 EUR...

Po drugie mieszkanie za 195 EUR to na 99.999999999999% jakaś speluna totalna. Ubezpieczenie drogie jak na kolektywne, a biura pracy takie biorą.
Transport tani jeśli w dwie strony, jeśli tylko do NL to drogo :)
Ostatnio zmieniony przez Fegelein Pon Sty 27, 2014 2:27 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
hjkr
Poczatkujacy

Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 24
Wysłany: Pon Sty 27, 2014 4:25 pm   

transport do pracy to jest, a nie do nl to we włsnym zakresie, bungaloki niby te zakwaterowanie, temu się tez obawiam, że będzie jakaś straszna meta, 22 lata tmam temu 8.1 stawka, suma sumarum ile to wyjdzie za 160 ?
 
 
Macmat 
Poczatkujacy

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Gru 2013
Posty: 14
Skąd: Katowice/Aalsmeer
Wysłany: Pon Sty 27, 2014 5:05 pm   

Liczą sobie kasę za dojazd do pracy? Pierwszy raz sie z takim czymś spotykam. Dokładnie chyba nei policzysz ile zarobisz. U mnie np. przy stawce 9.72 i 45h w tygodniu wychodzi na rękę 380€
_________________
Pozdrawiam!
 
 
Fegelein
Super gaduła

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Kwi 2012
Posty: 395
Wysłany: Pon Sty 27, 2014 5:45 pm   

Niektóre biura liczą sobie za dojazd....

Tutaj masz jeden z kalkulatorów netto z brutto: Link

8.1x160 = 1296 brutto = 1140 netto, ale odejmij jeszcze 8% wakacyjnego i swoje opłaty za domek itd.

Ogólnie współczucia mieszkania z pijaczkami i menelami, znając życie.... chyba, że ktoś lubi te klimaty :)
 
 
hjkr
Poczatkujacy

Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 24
Wysłany: Pon Sty 27, 2014 8:09 pm   

To widze zarobiony bede fest, moze nie bedzie az tak zle.
Co do współlokatorow, ja nie pije ani nie pale marychy, więc chyba nie beda chcieli sie ze mna poznac.
Składałem cv'ki do innych agencji ale cisza a ja potrzebuje pracy jak najszybciej, raczej liczylem na wyplaty co tydzien, obym sie nie poplakal jak zobacze ta za 4 tygodnie.
Pozostaje wierzyć, że będzie dobrze
 
 
Fegelein
Super gaduła

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Kwi 2012
Posty: 395
Wysłany: Pon Sty 27, 2014 9:10 pm   

hjkr napisał/a:
Co do współlokatorow, ja nie pije ani nie pale marychy, więc chyba nie beda chcieli sie ze mna poznac.


Ale Ty ich poznasz, czy tego chcesz czy nie, chociażby poprzez głośną muzykę, imprezy itd. :) Chyba, że ośrodek prowadzi chłop z jajami, który potrafi wprowadzić reżim.
 
 
agastepa13 
Mega gaduła
Leniwiec ;-)


Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 1587
Skąd: z Holandii :)
Wysłany: Pon Sty 27, 2014 9:29 pm   

Fegelein napisał/a:
hjkr napisał/a:
Co do współlokatorow, ja nie pije ani nie pale marychy, więc chyba nie beda chcieli sie ze mna poznac.


Ale Ty ich poznasz, czy tego chcesz czy nie, chociażby poprzez głośną muzykę, imprezy itd. :) Chyba, że ośrodek prowadzi chłop z jajami, który potrafi wprowadzić reżim.


Nie sprowadzaj wszystkich do jednego wora, bo sa tez normalni ludzie, z którymi można fajnie mieszkac :035:
_________________
Umiesz liczyć? Licz na siebie ;-)
 
 
asusek
Poczatkujacy

Dołączył: 03 Cze 2013
Posty: 41
Wysłany: Wto Sty 28, 2014 10:56 am   

Jak szukasz pracy złoż Cv do Axell, albo Work Force.
Wiem,ze za kilka dni są wyjazdy :)
 
 
hjkr
Poczatkujacy

Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 24
Wysłany: Czw Lut 13, 2014 9:57 pm   

Witam,

chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sprawa z umowami podpisywanymi w Polsce i tymi w Holandii, przed wyjazdem dostałem umowę którą podpisałem i odesłałem zeskanowaną mailowo, na miejscu dostałem zupełnie inna umowę, w której stawka rożni się od tej obiecanej w Polsce została ona wpisana dopiero po podpisaniu jej przeze mnie, opłata za mieszkanie również jest większa, czy taką sytuacje mogę gdzieś zgłosić, czy taka umowa zeskanowana jest cokolwiek warta? Przed wyjazdem kontakt z biurem w Polsce był niemal natychmiastowy, natomiast teraz zarówno ja jak i znajomy nie otrzymujemy z biura żadnej odpowiedzi. Czy na fazie A przysługuje mi jakikolwiek okres wypowiedzenia, czy pracodawca może mnie zwolnic z dnia na dzień?
 
 
mateuszxxl
Poczatkujacy

Dołączył: 29 Lis 2012
Posty: 17
Wysłany: Pią Mar 14, 2014 9:56 am   

Stary najpierw jedz i zarob.. uprzedzasz fakty. Ja 2 lata pracowalem przez Covebo w Zeewolde na Bakkerze. Milionow na poczatku nie zarobisz. I dlaczego wyplata co 4 tyg wydaje Ci sie podejrzana? Jest dobra.. mniej cpunow i patologii.. pomysl logicznie. I moja rada jak bedziesz na starcie taki jaki jestes teraz to jestes zjedzony przez ludzi, nie kazdy chce sie chwalic ile zarabia. Powodzenia.
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Pią Mar 14, 2014 11:16 am   

hjkr napisał/a:
czy pracodawca może mnie zwolnic z dnia na dzień?


a czy ty juz wczesniej o to nie pytales na forum, otrzymales wyjasnienia i dalej to samo walkujesz ?

http://www.niedziela.nl/f...rch_author=hjkr
Ostatnio zmieniony przez Panicelinka Pią Mar 14, 2014 11:18 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
wixa
Poczatkujacy

Dołączył: 14 Mar 2014
Posty: 1
Wysłany: Pią Mar 14, 2014 11:34 am   

Zarobki są dobre. Tylko trzeba oszczędzać i się nie wywyższać :)
Ostatnio zmieniony przez wixa Pią Mar 14, 2014 11:34 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
teresa362
Poczatkujacy

Dołączył: 14 Mar 2014
Posty: 1
Wysłany: Pią Mar 14, 2014 12:37 pm   

HBM talent-należy omijać szerokim łukiem,chyba że za soboty i niedziele chcesz otrzymywać tylko podstawową i to najniższą stawkę,pracować na telefon-cały tydzień po 10-12 godzin lub wcale, w zależności od potrzeb,a na wypłatę nie wiem jak długo trzeba czekać,bo jeszcze jej nie otrzymałam jak również loonstrook jeszcze do mnie nie dotarł,chociaż rzekomo został wysłany ponad tydzień temu tak jak moja wypłata.Telefonów nie odbierają,a na sms nie odpowiadają.Właściwie,to jeszcze nie wiem co się może jeszcze wydarzyć
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group