NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ZERWANIE UMOWY PROBLEM!!
Autor Wiadomość
fijne_vent 
Gaduła


Pomógł: 7 razy
Wiek: 46
Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 188
Skąd: ze Fsi ;)
Wysłany: Wto Maj 25, 2010 5:46 pm   

Jesli biuro posredniczace nie stosuje sie do przepisow CAO zatrudniajac pracownikow dziala nielegalnie i w zwiazku z tym wszystkie pseudo umowy czy jakiekolwiek naleznosci moga sobie zatrzymac dla siebie .

Link w jezyku polskim:http://www.abu.nl/abu2/talen.asp?pagkey=98185
_________________
Gdyby Mickiewicz nadal żył
to z pewnością wciąż by pił
 
 
angols 
Poczatkujacy

Dołączyła: 31 Paź 2010
Posty: 1
Wysłany: Pon Lis 01, 2010 12:18 pm   Re: ZERWANIE UMOWY PROBLEM!!

WITAM PISZE BO MAM PROBLEM W TYM ROKU POJECHAŁAM Z KOLEŻANKA DO HOLANDII PRZEZ FIRME WORK FORCE PODPISAŁAM UMOWE DO 31 GRUDNIA TEGO ROKU ALE PO DWÓCH TYGODNIACH DZIECKO MI ZACHOROWAŁO I MUSIAŁAM ZJECHAĆ , DOSTAŁAM ZGODĘ LECZ SŁOWNIE NA PIŚMIE TEGO NIE MAM ALE ZARAZ PO POWROCIE WYSŁAŁAM IM ZAŚWIADCZENIE LEKARSKIE ZE MOJE DZIECKO JEST CHORE I POTRZEBUJE MOJEJ OPIEKI!CZY MAM OBAWIAĆ SIE KARY 102 EU ZA KAZDY NIE PRZEPRACOWANY DZIEN DO KOŃCA ROKU???? CZY KTOŚ SIĘ ORIENTUJE CZY MOGE DOSTAĆ KARE NAWET JEŻELI MIAŁAM POWOD DO ZJECHANIA I MAM NA TO DOWODY.
_________________
angols
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pon Lis 01, 2010 6:30 pm   

angols,


Nie krzycz !
nie umieszczaj na forum postow napisanych duza litera
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
Miep 
Super gaduła

Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 05 Sie 2010
Posty: 311
Skąd: z domu
Wysłany: Wto Lis 02, 2010 10:11 am   

angols napisał/a:
ZJECHAĆ , DOSTAŁAM ZGODĘ LECZ SŁOWNIE NA PIŚMIE TEGO NIE MAM
oficjalnie umowa ustna jest tak samo wiazaca jak in pisemna ale jezeli by sie uparli to moga wyslac ci rachunek. umowa jest umowa i ta masz podpisana.osobiscie watpie by kazali ci zaplacic ale jak by cos tam sie domagali mozesz sie podeprzec okresem probnym o ile takowy masz opisany w twoim kontrakcie.
_________________
Zyj!- powiedziala nadzieja - Bez ciebie nie moge - odparlo zycie .......
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Śro Lis 03, 2010 6:49 am   

Miep napisał/a:
oficjalnie umowa ustna jest tak samo wiazaca jak in pisemna


Szczegolnie jesli masz kogos, kto moze to potwierdzic.
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
kamilakaja
Poczatkujacy

Dołączył: 24 Paź 2013
Posty: 1
Wysłany: Sob Paź 26, 2013 9:39 pm   

goorn napisał/a:
Już pisałem o tym i potwierdzm że firma TEMPSOLUTION pod koniec ubiegłego roku zaczeła spóźniać się z wypłatami co było główną przyczyną tego że nie wróciłem do nich po nowym roku. Nie wróciłem i dobrze bo pod koniec stycznia zadzwonił do mnie kolega który nie zjeżdżał na święta i pytał się mnie o radę co ma zrobić bo od miesiąca wypłaty nie było. W umowie było napisane o co tygodniowej wypłacie. na początku lutego ludzie się postawili i wtedy dopiero wypłacono im zaległe wypłaty. Co do głównego wątku kary nie dziwi mnie zagranie Roba bo to zwykły kłamca i oszust który szuka tylko okazji żeby ludzi okraść zgodnie z literą prawa. Zrobił tak podając nam papiery do podpisania i zapewniając że wszystko będzie po staremu a po podpisaniu wypłaty zmniejszyły się o 15EURO. wtedy głupa palił że niby nie wiedizał że tak wyjdzie. Inną sprawą jest że umowę podpisuje się tam w języku polskim i jest jasno napisane o tej karze. przestraszyło mnie to i tylko to przetrzymało mnie do końca roku w tej firmie. Tak na słowa że niby porozumienie stron nic się nie zdziała. ich słowo kontra wasze, wasi jacyś nie pewni świadkowie kontra koordynatorzy firmy. Przykro mi ale wygląda to na nie ładną WTOPĘ, a jak znam życie i tak jeszcze nie jeden pojedzie do tej firmy pomomo ostrzeżeń, a później będzie prosił o poradę bo dostanie karę za zerwanie umowy. Powodzenia.


Polacy ocknijcie się :) w Holandii odbierają wam godność i wolność. Robią to nasi rodacy .
CO TAM SIĘ DZIEJE. :119:
 
 
sowa1993
Poczatkujacy

Dołączył: 05 Kwi 2014
Posty: 1
Wysłany: Sob Kwi 05, 2014 7:22 am   Re: ZERWANIE UMOWY PROBLEM!!

Hej chcialem sie was poradzic moze wy bedziesz wiedziec co mam zrobic .
wstalem rano 2 godziny szybciej i zle sie czulem rece i plecy mnie bolaly wzielem silny lek i napisalem do kordynatora z mojej firmy czy moge wziasc wolne oczywiscie 2 godziny szybciej tak jak jest ustalone dostalem od niego odpowiedz ze mam to zglosic haus majstrowi odnas z chotelu ktory zajmuje sie takimi sprawami zastepczymi.mnialem mu zglosic o 6.30 rano ,a za 2 godziny oczywiscie jeszcze byl czas zanim wyjechali do pracy napisal mi ze mnie zwalnia i do konca weekendu mam sie wyprowadzic zostalem zwolniony ze poprosilem o wolne a naprawde zle sie czuje i tym bardziej ze to sobota to nie ma tyle pracy .Napisalem mu ze chce odpoczac zeby w poniedzialek gdzie bede naprawde potrzebny bylbym obecny zdrowy i pelen sily teraz sam nie wiem juz co mam robic nagla wiadomosc z szokowala mnie pisalem do niego ale nie odpisuje Napewno tego nie moge tak zostawic ,teraz mnialem duzo godzin ,i oni sobie maja o tak wziasc moje zarobione pieniadze :(
 
 
encepence
Poczatkujacy

Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 29
Wysłany: Sob Kwi 05, 2014 8:56 pm   

spokojnie. nigdzie sie nie wyprowadzaj, oczekuj na reakcje tego od majstra od 'chotelu'.
Ostatnio zmieniony przez encepence Sob Kwi 05, 2014 8:57 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group