NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
BLUE TRADING
Autor Wiadomość
naphozord
Poczatkujacy

Dołączył: 27 Wrz 2012
Posty: 10
Wysłany: Czw Wrz 27, 2012 12:08 pm   BLUE TRADING

Witam , dzisiaj dzwoniła do mnie Kobieta z ofertą pracy. Może ktoś coś napisać na temat tej firmy ? Dostałem mailem broszurę z informacjami i nie ma tragedii.
 
 
 
marines27
Poczatkujacy

Dołączył: 03 Wrz 2012
Posty: 11
Wysłany: Czw Wrz 27, 2012 3:50 pm   

Ja też widziałem ogłoszenie tej firmy. interesuje mnie praca na giełdzie kwiatowej-podobno praca przez cały rok. jedzie ktoś? wiecie coś o tej firmie?
 
 
naphozord
Poczatkujacy

Dołączył: 27 Wrz 2012
Posty: 10
Wysłany: Nie Wrz 30, 2012 10:09 am   

I co ? nie wierze że , nikt nie ma nic do napisania na temat tej agencji. Ludzie ogarnijcie się
 
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Nie Wrz 30, 2012 12:45 pm   

naphozord,




co to za zwrot
Cytat:
Ludzie ogarnijcie się


moze sam sie ogarnij ,przeciez sam piszesz ...
Cytat:

Dostałem mailem broszurę z informacjami i nie ma tragedii.
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
AASS
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Wrz 2012
Posty: 3
Wysłany: Nie Wrz 30, 2012 9:00 pm   

jeśli interesuje was siedzenie na domkach to możecie tam jechac, bo kokosów to nie zarobicie w tej firmie wiem coś o tym. praca jest tylko w sezonie a tak poza nia to zapomnijcie o tym....
 
 
naphozord
Poczatkujacy

Dołączył: 27 Wrz 2012
Posty: 10
Wysłany: Pon Paź 01, 2012 9:16 am   

Ale chyba zależy mi na opinii kogoś kto korzystał z tego biura ;/



Gochna H napisał/a:
naphozord,





co to za zwrot
Cytat:
Ludzie ogarnijcie się


moze sam sie ogarnij ,przeciez sam piszesz ...
Cytat:

Dostałem mailem broszurę z informacjami i nie ma tragedii.
 
 
 
AASS
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Wrz 2012
Posty: 3
Wysłany: Pon Paź 01, 2012 6:22 pm   

w tym sęk, że robilem w tej firmie i wiem coś o niej... nie polecam napewno!
 
 
klimt 
Poczatkujacy

Dołączył: 20 Mar 2014
Posty: 4
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Mar 27, 2014 2:51 pm   

Ja trochę pogrzebałem na ich temat, to nie wygląda to ciekawie. Zaznaczam, że to informacje znalezione w necie i moje własne wnioski, więc nie są tyle warte co od naocznego świadka.
To co ludzie potwierdzają i się w tym nie sprzeczają, to: jest to mała agencja bez koordynatorów, w której wszystkie role pełni szef - portugalczyk.
Nikt nie napisał aby były przekręty na kasę. W dodatku wg tych opisów mają tanie zakwaterowanie i darmowy dojazd do pracy.
Oszustwo za to kryje się w obiecaniu w Polsce 50 godzin a na miejscu ludzie mają 10-15.
Ponoć dobrze tam wychodzą tylko Ci co załapali się na szklarnię i mają przez cały rok dużo godzin.
Agencja tego typu, co ma skoczków. Sprowadzają więcej ludzi niż maja ofert.
Ponoć chcą same najmłodsze osoby tzn 18-22 lat, tacy najmniej zarabiają na wiekówce a w dodatku wśród nich jest mniej osób z doświadczeniem, obeznaniem w Holandii, dużo wyjechało pierwszy raz w życiu za granicę i będą zadowoleni, że cokolwiek zarabiają i że są w Holandii.
W ogłoszeniach podkreślają, że chcą osoby bez nałogów. Więc potejamnie trzeba wychodzić na spacer na fajkę by współlokator nie podkablował, że ktoś jednak ma nałóg.
Za trawkę ponoć się wylatuje..
 
 
AASS
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Wrz 2012
Posty: 3
Wysłany: Nie Maj 25, 2014 8:46 pm   

kurczę jeszcze tak nie dawno pisałem/am, że nie warto ale teraz z ręką na sercu muszę powiedzieć że zmieniam decyzje... bo po dluższej przerwie wróciłam/em do tej firmy i nie żałuje tego bo opłacało sie to..
praca jest i nawet pod dostatkiem... firma zmieniła się na lepsze od mojego ostatniego pobytu tutaj.
teraz to ludzie narzekaja na prace ale nie na brak tylko że jest jej aż za dużo nie maja czasem kiedy odpoczac ale to chyba dobrze po to się wyjezdza za granice żeby zarobic czyż nie? wiec jak macie okazje to nie zastanawiajcie sie warto jest skorzystac... pozdro
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group