NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
lakiernicy pomocnicy lakiernika
Autor Wiadomość
junior1000 
Poczatkujacy

Wiek: 44
Dołączył: 21 Paź 2009
Posty: 6
Skąd: eindhoven
Wysłany: Nie Lut 14, 2010 2:05 pm   lakiernicy pomocnicy lakiernika

witam zachęcam wszystkich lakierników i pomocników lakiernika do opisywania swoich doświadczeń z pracy w holandi podawania namiarów na biura bądz firmy które rekrutują na te stanowiska pracy
 
 
 
bobikpl 
Super gaduła
:)


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 352
Skąd: Friesland
Wysłany: Wto Lut 16, 2010 8:58 pm   

Ja jestem lakiernikiem w fabryce maszyn rolniczych,mam stały kontrakt bezpośredni
 
 
wisey24 
Poczatkujacy

Wiek: 38
Dołączył: 01 Lip 2009
Posty: 2
Wysłany: Śro Lut 17, 2010 7:10 pm   

Ja pracuje od września na czarno , śpię na hali na której malujemy wypłatę dostajemy co 2 miesiące i traktują nas jak niewolników głównie polak kierownik.
 
 
 
KamilVanOss 
Poczatkujacy

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 2
Skąd: Nijmegen
Wysłany: Czw Lut 18, 2010 8:44 pm   

Żałosna sprawa :011: :011: :011: :011: spanie na Hali wypłata co dwa miesiące wolałbym do Polski jechać pracować za mniejsze pieniądze i być traktowany normalnie a nie frajera z siebie za przeproszeniem robić Uczcie tak dalej wiatraków !!!
 
 
 
singelnl 
Super gaduła

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 29 Sie 2009
Posty: 206
Wysłany: Czw Lut 18, 2010 8:51 pm   

Cytat:
witam zachęcam wszystkich lakierników i pomocników lakiernika do opisywania swoich doświadczeń z pracy w holand


praca jako lakiernik jest szkodliwa

Czy w Holandii polscy lakiernicy dostaja jakies dodatki ?
Wydaje mi sie to dosc logiczne ze musi to byc uregulowane przepisami.

czy poprostu polscy lakiernicy pracuja w NL jak murzyni za 6 eur na godzine w szkodliwych warunkach ?
Ostatnio zmieniony przez singelnl Czw Lut 18, 2010 8:54 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
junior1000 
Poczatkujacy

Wiek: 44
Dołączył: 21 Paź 2009
Posty: 6
Skąd: eindhoven
Wysłany: Nie Lut 28, 2010 4:44 pm   

ja pracowalem przez bioro decon mialem 10 na reke plus auto firmowe i sam na campingu mieszkalem bylo ok ale praca sie skonczyla :088:
 
 
 
wisey24 
Poczatkujacy

Wiek: 38
Dołączył: 01 Lip 2009
Posty: 2
Wysłany: Śro Mar 31, 2010 7:53 pm   

Wcześniej pisałem o firmie w której pracuje oni są poje............ dali mi 3 tygodniowe wypowiedzenie bo walczyłem o mieszkanie i o wypłaty żeby płacił co miesiąc a nie co 2 albo 3 miesiące , takie zwolnienie dla przykładu bo reszta cichutko głowy w dół i teksty tego typu o co ci chodzi przecież jest dobrze i tak dalej . Po prostu matoły tak dziobać a wiatraki się pewnie śmieją ale debi... tak się dawać . Kolejny dowód na to jak Polacy są tępi.
 
 
 
bobikpl 
Super gaduła
:)


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 352
Skąd: Friesland
Wysłany: Czw Kwi 01, 2010 5:49 pm   

Pracowałem na poczatku "przez biuro"i namolnie nękałem koordynatorkę o dodatek "szkodliwy",w fabryce też o tym rozmawiałem.

Miałem 3 miesiące przerwy (mniejsza produkcja)
Po tym czasie zacząłem być potrzebny i dostałem dodatek 120 E brutto-najlepsze w tym jest to że koledzy Holendrzy na "vastach" też dostali. :081:

Mogę się mylić ale wydaje mi się że obowiązku dodatku "szkodliwego" nie ma.
Zawiera się umowę o pracę ,ze stawką na którą zgadzają się dwie strony.
(Jeśli się ktoś orientuje lepiej to proszę o poprawkę)

Lakiernik wykonuje pracę o szczególny charakterze i powinien znośnie zarabiać
Ja zaczynałem od 10 E brutto.

PS Z ciekawości wertując oferty pracy okolicznych agencji często widzę ogłoszenia na pomocnika lakiernika do prac typu: "schuuren-szlifować"plamuuren-szpachlować"ophangen-wieszać materiał".
Stocznie i inne fabryki potrzebują...
Dla lakierników-blacharzy samochodowych też dużo ofert.
Ostatnio zmieniony przez bobikpl Czw Kwi 01, 2010 5:57 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
oizo_pl 
Poczatkujacy

Wiek: 35
Dołączył: 20 Kwi 2014
Posty: 2
Wysłany: Nie Kwi 20, 2014 2:40 pm   Re: lakiernicy pomocnicy lakiernika

junior1000 napisał/a:
witam zachęcam wszystkich lakierników i pomocników lakiernika do opisywania swoich doświadczeń z pracy w holandi podawania namiarów na biura bądz firmy które rekrutują na te stanowiska pracy


hej :) trochę czasu juz minęło :) czy ktoś wie jak teraz zarabia lakiernik :)
??
 
 
and77 
Poczatkujacy

Dołączył: 01 Lip 2014
Posty: 10
Wysłany: Wto Lip 01, 2014 9:47 pm   

ja pracuje u pakistynczyka ktory juz sam nie wie jak mi ma placic [7,50],teraz mnie porobil o jeden tydzien i wmawia ze dostalem wakacyjne,przerobilem 224 godziny a wyplacil to co na kontrakcie mam,przedtem jakos mi roznice placil ,a wiem ze nie zaplaci bo juz z nim rozmawialem 3 razy, czekam az sie kontrakt skonczy oczywiscie juz ani jednej godziny nie zostane ani w sobote mu nie pójde ,ale na wypasione auta ma ,nie bawem bede szukac czegos innego
 
 
Raku19881212 
Poczatkujacy

Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2014
Posty: 1
Wysłany: Wto Lip 15, 2014 10:56 am   


edytowane

tu nie serwis ogloszeniowy
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Wto Lip 15, 2014 11:00 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group