NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
czy są tu kontrole takie jak sanepid
Autor Wiadomość
adam29 
adam

Wiek: 42
Dołączył: 05 Lip 2009
Posty: 0
Wysłany: Czw Lip 09, 2009 6:55 pm   czy są tu kontrole takie jak sanepid

chodzi mi o nasłanie kontroli zeby sprawdziła.bo jest tki chplender który ma firme i zatrudnia ludzi i gotuje dla nich.a warunki w których to przyrządza to sa straszne i nie wiem czy badzania maja ci ludzie którzy to gotują

[ Dodano: Czw Lip 09, 2009 7:58 pm ]
jak ktos wie gdzie morzna to zgłosic to dajcie znac
_________________
adam
 
 
 
mavd 
Mega gaduła

Pomogła: 45 razy
Wiek: 58
Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1134
Skąd: Hilversum
Wysłany: Czw Lip 09, 2009 7:21 pm   

naturalnie ze tutaj jest tez taka instytucja nazywa sie to Kuringdienst van waren , lub jesli chcesz naprawde narobic temu komus wstydu to w SBS6 jest program De Smaakpolitie , a to jest email gdzie mozesz to zglosic [email protected] lub telefon nr. 036-5472829

monika
 
 
laura7 
Poczatkujacy

Dołączyła: 20 Maj 2009
Posty: 1
Wysłany: Czw Lip 09, 2009 7:36 pm   

witam tylko zglosic to programu smaak politie ,,, ten program prowani kuzyn mojego nazeczonego i naprawde warto ,,,facet ktory pomaga we wszystkim nazywa sie ROB GEUS,,,POLECAM
 
 
madziuska84
Poczatkujacy

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 38
Wysłany: Pią Lip 10, 2009 9:03 am   

Ja też polecacam do tego programu,oglądam go jest super a obciachu face naje sie na pewno bo ta instytucja ktura tu działa jako sanepid chyba nie jest zbyt wymagająca,skoro w takiej Tropicanie w barze chodzą po stole karaluchy.W Polsce sanepid to taka miła instytucja a szczególnie panie kture tam pracują,ze zamkneły by ten interes od razu chociaz ja to popieram.pozdrawiam
 
 
duYster 
Super gaduła
Uwaga Baba!


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 03 Gru 2007
Posty: 247
Skąd: z domu
Wysłany: Pią Lip 10, 2009 9:18 am   

I daj znac kiedy i o ktorej bedzie w TV, to sobie obejrzymy :033:
_________________
Racja jest jak dupa, kazdy ma swoja...
Ostatnio zmieniony przez duYster Pią Lip 10, 2009 9:19 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
adam29 
adam

Wiek: 42
Dołączył: 05 Lip 2009
Posty: 0
Wysłany: Pią Lip 10, 2009 6:32 pm   

witam chodzi mi tylko zeby to zamkneli

[ Dodano: Pią Lip 10, 2009 7:35 pm ]
bo tez na tym zarabia ludzie muszą jesc jego obiady bo jak nie bedo jedli to nie bedo pracowac
_________________
adam
 
 
 
caliber1973 
Gaduła


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Maj 2007
Posty: 130
Skąd: ROTTERDAM
Wysłany: Sob Lip 11, 2009 12:40 pm   

Tu wLaściciel pierszy jest powiadamiany o kontroli hehehe :026:
 
 
chaos 

Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 0
Skąd: Rotterdam, Alkmaar
Wysłany: Czw Sie 27, 2009 11:10 pm   

Mam podobny problem, mieszkam na drugim pietrze, na parterze jest restauracja pub. Centralnie pod moim salonem jest ichniejszy magazyn (brod smrod i ubustwo) w ktorym trzymam rower. Wszystko fajnie, tylko od paru dni walcze w domu z myszami.
Jakis sposob na to ? Jest to mieszkanie ktore najmuje mi pracodawca, wiec jutro zamierzam to zglosic, bo z racji sezonu urlopowego nie bylo nikogo wczesniej. Nie mniej sa tez jakies inne srodki, poza lapkami, dezynfekcja ?
 
 
zaq 
Mega gaduła
miszcz nad miszcze


Pomógł: 96 razy
Wiek: 102
Dołączył: 21 Lut 2008
Posty: 2348
Skąd: z Nienacka k/Ams
Wysłany: Pią Sie 28, 2009 7:24 am   

na myszy dobry jest kot :)
_________________
"Problem z cytatami w internecie jest taki, ze ludzie natychmiast wierza w ich prawdziwosc." - Abraham Lincoln

"Dlaczego meteoryty zawsze lądują w kraterach?" - Sedes z Porcelitu

http://bynajmniej.net
 
 
 
theotx231 
Poczatkujacy

Dołączył: 15 Kwi 2015
Posty: 19
Wysłany: Nie Maj 03, 2015 8:12 pm   

A jak wygląda na słanie jakiejś kontroli, na mieszkanie? Pracujemy przez agencje, mieszkania/pokoje więc od agencji.

Jesteśmy w 12 osób na domku jest syf kiła i mogiła sodomia i gomoria, nie ma nawet jak posprzątać w pokoju bo jest taka wykładzina czy coś w tym stylu ze bardzo łatwo wchłania syf, nie ma odkurzacza, w jednym pokoju chłopak mieszka już 2 tydzień bez prądu całkowicie nie ma w pokoju prądu, wszelkie zale itp ma się zgłaszać kordynatorom agencji, zgłaszamy wile razy mailowo,telefonicznie,smsowo, twarzą w twarz i nic sobie z tego nie robia.
Na stronie agencji piszę

Cytat:
Oferujemy zakwaterowanie w domach i hotelu. Dysponujemy pokojami 2-3-4 osobowymi. Każde lokum jest w pełni wyposażone w sprzęt kuchenny – lodówki, kuchenki mikrofalowe, kuchenki elektryczne czy gazowe, czajniki bezprzewodowe, tostery, talerze, kubki, sztućce oraz w pralki, telewizory.



Z tego na domku jest tylko
Lodówka
Kuchenka
Pralki dwie
Ostatnio zmieniony przez theotx231 Nie Maj 03, 2015 8:15 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Fegelein
Super gaduła

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Kwi 2012
Posty: 395
Wysłany: Pon Maj 04, 2015 3:12 pm   

Heheheh 12 osób x 300 EUR (średnio) daje 3600 EUR, a wynajęcie domku 700-1200 EUR :)

Ot jak biura znalazły dojne krowy.
 
 
joshua 
Poczatkujacy
kropla wody

Wiek: 49
Dołączył: 28 Mar 2009
Posty: 28
Skąd: Burgum
Wysłany: Wto Maj 05, 2015 7:50 am   

Tu wam pomogą. Podaje kontakt.
https://www.juridischloke...-loket/contact/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group