NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pegatron Breda
Autor Wiadomość
Begin
Poczatkujacy

Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 6
  Wysłany: Pią Cze 26, 2015 9:56 am   temat wznowiony o pegatron/breda/addeco

heloł. bywa tu ktoś jeszcze? może sie ktoś pochwalić jak tam sie pracuje w tej firmie pegatron w breda? opłaca się tam jechać przez addeco i czy warunki jakieś ludzkie i czy to addeco wywiązuje się z obietnic z pomocą na miejscu? i czy ktoś wyjezdza tam 6 lipca? bede wdzięczny za każde info :) dzieki
 
 
patiii1
Poczatkujacy

Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 6
Wysłany: Pią Cze 26, 2015 3:40 pm   breda

Będe raczej jechać przez tą firme, miałam zrobione testy manualne. Ciebie tylko w taki sposób sprawdzali? Jesteś już zapisany na wyjazd?
 
 
Begin
Poczatkujacy

Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 6
Wysłany: Pią Cze 26, 2015 3:55 pm   

jak na razie nie jestem zapisany na wyjazd, bo testy manualne mam dopiero w poniedziałek. Powiedzieli mi też że bede rozmawiał przez skype z rekruterem z tej firmy /on ma wyznaczyć termin/ i podobno to ma wystarczyć aby na 100% jechać aby byc tam juz na 6 lipca. A powiedz mi, prócz tych testów to masz wiecej info na ten temat ? wyznaczyli Ci juz termin na rozmowe z rekruterem lub podpisywalas juz jakąś umowe tam w opolu u nich?
 
 
patiii1
Poczatkujacy

Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 6
Wysłany: Pią Cze 26, 2015 4:49 pm   breda

nie rozmawialam jeszcze przez skype, nie wiadomo kiedy to bedzie, ale testy manualne zdalam. ponad godzine trwaly testy.

[ Dodano: Pią Cze 26, 2015 5:51 pm ]
umowa bedzie podpisywana przez internet a a holenderska niby tam w holandi.

[ Dodano: Pią Cze 26, 2015 5:53 pm ]
testy manualn niby mialy trwac do piatku.

[ Dodano: Pią Cze 26, 2015 5:55 pm ]
W opolu podpisywałam dokumenty tylko te co wysłała babka na mail (tam byly informacje o pracy)
 
 
Begin
Poczatkujacy

Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 6
Wysłany: Pią Cze 26, 2015 5:24 pm   

to bardzo długo jesli godzine aż. Mi telefonicznie i mailowo na poniedzialek lub wtorek kazali przyjechać na testy, wiec muszą jeszcze trwać. Od dziś miały być podobno rozmowy przez skype, dlatego chciałem sie do nich tam dzis dodzwonić aby zapytac sie jakie to pytania zadawał rekruter ale nie dalo rady sie dodzwonić. A powiedz mi, czy Ty jedziesz sama czy z kimś i skąd byś wyjeżdżała do tej holandii?
 
 
patiii1
Poczatkujacy

Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 6
Wysłany: Pią Cze 26, 2015 5:35 pm   breda

no właśnie ciekawe jakie pytania będzie zadawać ta osoba przez skype. To będzie osoba z holandi dzwonić z firmy? z partnerem będe jechać z Wrocławia.

[ Dodano: Pią Cze 26, 2015 6:36 pm ]
Mało chyba chętnych mają jak masz przyjechać w pon lub wtorek.

[ Dodano: Pią Cze 26, 2015 6:39 pm ]
jak będziesz znał pytania to napisz :)
 
 
Begin
Poczatkujacy

Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 6
Wysłany: Pią Cze 26, 2015 6:02 pm   

ok napisze. tez tak myslalem ze mogą miec malo osob. Ten oddzial w bredzie podobno powstal w zeszlym roku, bo to chinska korporacja czytalem ktora nie koniecznie dobrze obchodzi sie z pracownikiem, dlatego tym bardziej sie zastanawiam czy jechac dodatkowo z tego co mowili to chyba nie ma problemu z przejściem tej calej 'rekrutacji' tym bardziej jest to zastanawiające.
 
 
xFuRiOn 
Poczatkujacy

Wiek: 41
Dołączył: 12 Lis 2014
Posty: 42
Skąd: NL
Wysłany: Sob Cze 27, 2015 8:00 am   

Begin napisał/a:
opłaca się tam jechać przez addeco i czy warunki jakieś ludzkie i czy to addeco wywiązuje się z obietnic z pomocą na miejscu? i czy ktoś wyjezdza tam 6 lipca? bede wdzięczny za każde info dzieki

Tak opłaca się jechać. Nie kombinują z niczym i chodzisz tylko do pracy i niczym innym się nie przejmujesz. Wypłaty nawet spoko jak za taką pracę.
Lokację mają póki co w Katjeskelder i tam też jest lajtowo. Standard domków jest całkiem ok, większość ma nawet saune, no i to grillowanko teraz na codzień :029:

Begin napisał/a:
Ten oddzial w bredzie podobno powstal w zeszlym roku, bo to chinska korporacja czytalem ktora nie koniecznie dobrze obchodzi sie z pracownikiem, dlatego tym bardziej sie zastanawiam czy jechac dodatkowo z tego co mowili to chyba nie ma problemu z przejściem tej calej 'rekrutacji' tym bardziej jest to zastanawiające.

Właśnie wszystko jest ok, to jest młoda firma i w miarę dobrze wszystko ogarniają. Więcej nie mogę powiedziec bo to tajemnica firmy :P

patiii1, Niczym się nie martw, będzie parę zdań po angielsku o sobie i tyle ;) Standardzik. Zapraszamy na Katje ;P
 
 
Begin
Poczatkujacy

Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 6
Wysłany: Sob Cze 27, 2015 10:19 am   

saune nawet mają i grilowanko co dzien jest ;p
xFuRiOn, no to powiem ci ze ful wypas, ale nie chce mi sie w to wierzyć z kilku powodów.
1. za bardzo wyidealizowales tą robote tam i warunki
2. mówisz ze "wiecej nie możesz pozytywów powiedzieć bo to tajemnica firmy.." - co wskazuje ze na to jakbyś był podłożony przez tą firme która ci każe takie rzeczy pisać bo nie ma chętnych do roboty w chinskiej korporacji. A ZE JEST TO PRAWIE JEDYNA strona/forum po wpisaniu w google słów kluczowych - pegatron/breda/opinie - w ktorej można uzyskać informacje to jest to dobry sposób na przyciągniecie ludzi do tej firmy, ktorzy nie wiedzą czy jechać. Gdybys nie byl podstawiony nie pisalbys ze wiecej nie możesz powiedzieć bo to tajemnica firmy". Powiedzialbys i już, bo co by ci szkodzilo.., za to do wiezienia sie nie idzie.

SORRY ZE TAK PISZE na wstepie ale w polsce tez pisalem takie teksty sponsorowane na forach wiec wiem jak to dziala. Ja chce po prostu być pewny ze robota do ktorej jade jest w porządku.

oczywiście jeżeli prawdą jest to co piszesz to jak najbardziej jestem very happy i z góry DZIEKI za cenne info.

gdybys mógł jeszcze powiedzieć coś np o warunkach pracy, o dojeździe z mieszkań do pracy, terminowych lub nie wypłatach.. itd
Ostatnio zmieniony przez Begin Sob Cze 27, 2015 12:45 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
xFuRiOn 
Poczatkujacy

Wiek: 41
Dołączył: 12 Lis 2014
Posty: 42
Skąd: NL
Wysłany: Nie Cze 28, 2015 11:00 pm   

Begin napisał/a:
1. za bardzo wyidealizowales tą robote tam i warunki

No bo tak tam jest. Aż się prosisz czasami żeby coś tempo się podkręciło, bo Cie zgniata sen od nic nie robienia :028:

Begin napisał/a:
mówisz ze "wiecej nie możesz pozytywów powiedzieć bo to tajemnica firmy.." - co wskazuje ze na to jakbyś był podłożony przez tą firme która ci każe takie rzeczy pisać bo nie ma chętnych do roboty w chinskiej korporacji.

lol. Zajmujemy sie technologicznym stuffem w środku przy elektronice, a nie mogę więcej powiedzieć bo chroni tą informację klauzula. Ten oddział w Bredzie jest bardzo ważny dla pewnej dużej firmy bo stąd leci sprzęt na europejską część świata.

Begin napisał/a:
za to do wiezienia sie nie idzie.

Ale się dostaje spore kary ;)

Begin napisał/a:
dybys mógł jeszcze powiedzieć coś np o warunkach pracy, o dojeździe z mieszkań do pracy, terminowych lub nie wypłatach.. itd

Warunki pracy są naprawdę lajtowe. Klimatyzowana hala, robisz we własnym ubraniu i obuwiu. BHP itd na 1 miejscu. Nie wiem jak adecco będzie teraz załatwiać dojazd dla was. My już wszyscy jeździmy prywatnymi samochodami z parku ale na początku był podstawiony bus do pracy (8 km) i się nim zawsze jeździło. Pewnie wrócą do tego rozwiązania.

Z wypłatami nie ma problemu, co środę matki boskiej pieniężnej, no chyba że święto to się przesuwa o dzień czy dwa. Teraz następne wolne chyba w grudniu wiec :072:

38 h stałe, czy się stoi czy się leży :028:

Póki co nie ma na co narzekać.
 
 
k8h8
Poczatkujacy

Dołączył: 29 Cze 2015
Posty: 5
Wysłany: Pon Cze 29, 2015 12:42 pm   

cześć

my również z chłopakiem wyjeżdżamy tym, że tak powiem, rzutem na 6 lipca. skype'a mieliśmy w piątek. pytania dosyć typowe - o hobby, krótko o swoim doświadczeniu, wykształceniu. nic wnikliwego.

o samej pracy nie za dużo wiem, ale moja kuzynka od kilku lat pracuje w AH przez Adecco właśnie. i potwierdza, że jest to jedna z najlepszych agencji pracy. generalnie swoje już w tej Holandii przeszliśmy więc staramy się teraz ostrożnie podchodzić do każdej oferty pracy. ale ta wydaje się być bardzo w porządku.

teraz czekamy na jakiekolwiek potwierdzenie wyjazdu.
 
 
Begin
Poczatkujacy

Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 6
Wysłany: Pon Cze 29, 2015 4:47 pm   

xFuRiOn, bardziej mi chodziło o to abys powiedział o warunkach tam panujących, a nie o tajemnicach firmy.
Jeśli tak mowisz ze jest lajt to licze na to ze tak bedzie :)

tylko 38h/tydz pracuje sie ? a soboty ?
 
 
xFuRiOn 
Poczatkujacy

Wiek: 41
Dołączył: 12 Lis 2014
Posty: 42
Skąd: NL
Wysłany: Śro Lip 01, 2015 10:35 am   

k8h8 napisał/a:
i potwierdza, że jest to jedna z najlepszych agencji pracy.

Nie kłamie ;) Lepsza moim zdaniem niż moloch jak tempo team.

Begin napisał/a:
tylko 38h/tydz pracuje sie ? a soboty ?

Weekendy wolne, raz czy dwa razy sie zdarzylo ze cos sie dzialo w weekendy, ale tak to poniedzialek piatek.

Jaka lokacje do mieszkania wam podali ?
 
 
k8h8
Poczatkujacy

Dołączył: 29 Cze 2015
Posty: 5
Wysłany: Śro Lip 01, 2015 8:48 pm   

typowo kopiuj-wklej z informatora:

Camping Katjeskelder, Katjeskelder 1, 4904 S.G. Oosterhout

;)

a, ważna rzecz - dostęp do internetu tam macie? czy na własną rękę raczej kombinować?
Ostatnio zmieniony przez k8h8 Śro Lip 01, 2015 8:50 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
xFuRiOn 
Poczatkujacy

Wiek: 41
Dołączył: 12 Lis 2014
Posty: 42
Skąd: NL
Wysłany: Czw Lip 02, 2015 8:31 am   

k8h8 napisał/a:
Camping Katjeskelder, Katjeskelder 1, 4904 S.G. Oosterhout

No to jestescie zgubieni :043:

Park naprawde spoko, domki zajebiste, net, sauna wszystko jest. Tutaj jest az za dobrze :029:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group