NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Telefon do agencji pośrednictwa pracy
Autor Wiadomość
Esiii 
Poczatkujacy

Wiek: 30
Dołączyła: 07 Lip 2015
Posty: 3
Skąd: Wrocław
  Wysłany: Wto Lip 07, 2015 2:03 pm   Telefon do agencji pośrednictwa pracy

Witam Wszystkich :) Chciałabym się dowiedzieć jak przeprowadzić rozmowę telefoniczną z agencją pośrednictwa pracy w Holandii. Jest to holendersko/polska agencja. O co dokładnie pytać? Mam 21 lat, obecnie jestem na etapie nauki w szkole średniej dla dorosłych. Musiałam zrezygnować z normalnego liceum na rzecz wyjazdu do rodziny za granicę,do Anglii. Teraz jestem w Polsce ale chciałabym wyjechać na okres miesiąca-dwóch. Zorientowałam się na temat stawek wiekowych w Holandii,ogólnie o pracy tam równiez trochę poczytałam.
Teraz tylko zatanawiam się o co dokładnie pytać dzwoniąc tam i jak myślicie,czy z moją sytuacją mam szansę na znalezienie tam pracy poprzez właśnie taką agencję? Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi :)
Ostatnio zmieniony przez Esiii Wto Lip 07, 2015 2:09 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
FijneBuurman 
Gaduła

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 10 Sty 2015
Posty: 111
Wysłany: Wto Lip 07, 2015 2:38 pm   Re: Telefon do agencji pośrednictwa pracy

Esiii napisał/a:
Chciałabym się dowiedzieć jak przeprowadzić rozmowę telefoniczną z agencją pośrednictwa pracy w Holandii


Można zacząć tak : https://www.youtube.com/watch?v=07Ob_b5NgWg :)

Cytat:
Teraz tylko zatanawiam się o co dokładnie pytać dzwoniąc tam...


hmm, może najpierw czy mają pracę dla mnie? potem jaką konkretnie pracę, potem jakie zarobki, jakie ewent. koszty (opłaty, dojazd, zakwaterowanie, ubezpieczenie), jakie dokumenty dostarczyć itp.
 
 
Esiii 
Poczatkujacy

Wiek: 30
Dołączyła: 07 Lip 2015
Posty: 3
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Lip 07, 2015 3:03 pm   Re: Telefon do agencji pośrednictwa pracy

Można zacząć tak : https://www.youtube.com/watch?v=07Ob_b5NgWg :)

Oo,na to bym nie wpadła :D Może spróbuję :D
Ogólnie dzięki za odpowiedź,właśnie czegoś takiego oczekiwałam :)
 
 
FijneBuurman 
Gaduła

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 10 Sty 2015
Posty: 111
Wysłany: Wto Lip 07, 2015 3:22 pm   

Nie ma za co. Spytaj jeszcze o warunki zakwaterowania (bądź co bądź dziewczyny mają ciężej niż faceci), a potem poszukaj i sprawdź w necie opinie na temat agencji, żebyś nie trafiła przypadkiem do "obozu pracy" z syfiastym kwaterunkiem za który będą Ci ściągać z wypłaty horendalne opłaty.
No i ogólnie mierz siły na zamiary, np. jeśli jesteś osobą "kruchą", często chorującą, o słabej kondycji fizyczno-psychicznej to dobrze wybierz rodzaj pracy, np. kilku moich znajomych zniszczyło sobie kręgosłup w szklarniach, nabawiło się urazów które odczuwają do teraz, przy owocach i warzywach pracuje się z chemią - alergie itp.
Powodzenia!
 
 
Esiii 
Poczatkujacy

Wiek: 30
Dołączyła: 07 Lip 2015
Posty: 3
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Lip 07, 2015 4:05 pm   

Co do agencji to polecił mi ją znajomy,który pracował tam właśnie za jej pośrednictwem. Nie narzekał,równiez na warunki mieszkalne. Więc mam nadzieję,że jakoś to będzie :)
A co do pracy,to zdaję sobię z tego sprawę :) Na 'kruchoś' nie narzekam :P no ale różnie to bywa ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group