NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Praca Albert Heijn
Autor Wiadomość
pomazaniec
Poczatkujacy

Dołączył: 27 Sie 2015
Posty: 7
Wysłany: Czw Sie 27, 2015 5:28 pm   Praca Albert Heijn

Witam was !! chciałbym was zapytać o poradę a więc pracuje w centrum dystrybucyjnym Albert Heijn na trzy zmiany niekiedy bywa tak że w ciągu tygodnia mam dwie zmiany czyli np.dwa dni na popołudnie i cztery dni na rano to jeszcze można jakoś znieść ale niekiedy bywa i tak (w tym tyg.) że od wtorku mam na rano w niedziele na rano i jeszcze w niedziele na nocke czyli dwie zmiany w ciągu dnia ... jak wygląda sprawa prawnie czy mogą dawać nam takie zmiany ?? dodam iż praca jest na chłodni ... z góry dzięki za odpowiedzi
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Czw Sie 27, 2015 5:55 pm   

pomazaniec napisał/a:
od wtorku mam na rano w niedziele na rano i jeszcze w niedziele na nocke czyli dwie zmiany w ciągu dnia ... jak wygląda sprawa prawnie czy mogą dawać nam takie zmiany


Powaznie...ty nie wiesz co sie robi w takim wypadku ?
a w Polsce dajesz sie traktowac jak smiec, albo niewolnik ... jak kon w kieracie ?

Cencie sie ludzie , miejcie swoj honor nie dajecie sie wykorzystywac na kazdym kroku

- zaden holender nie pojdzie do pracy tego samego dnia dwa razy :119:

A ty skoro pytasz ... to chyba doskonale sobie zdajesz sprawe z tego ze jest cos nie tak ,czy moze sie myle .?
czy temat podpucha ? bo widze ze piszesz z Polski
 
 
pomazaniec
Poczatkujacy

Dołączył: 27 Sie 2015
Posty: 7
Wysłany: Czw Sie 27, 2015 6:05 pm   

Gochna H

Dzięki ogólnie za odpowiedź :)
a tak na poważnie temat jest jak najbardziej realny używam polskiego ip ponieważ oglądam tvnplayer itd.
Chodzi o to że nie chce się dawać traktować jak niewolnik i dlatego obecnie szukam nowej pracy ale za takie coś powinien ktoś dostać po du... ! Ogólnie bywa i tak że np. mam na popołudnie prace kończę o 21.30 i w niedziele mam znowu na rano :072: Więc odrazu widać że ta firma Adecco to jakaś porażka !! :O Można to gdzieś zgłosić aby ulżyć na przyszłość innym rodakom ??
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Czw Sie 27, 2015 6:11 pm   

Cytat:
Skargi można składać telefonicznie (nr tel: 0800-5151 FREE, brak opłat za połączenie), pocztą (Postbus 820, 3500 AV Utrecht), faksem (070 – 333 61 61) lub internetowo:
https://www.digitalediens...eTewerkstelling




http://www.niedziela.nl/i...ndia&Itemid=128

Ps.
ponizej link bezposredni, ten z niedzieli ponoc nie dziala
http://www.inspectieszw.n...n_en_aanvragen/
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Czw Sie 27, 2015 6:23 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
pomazaniec
Poczatkujacy

Dołączył: 27 Sie 2015
Posty: 7
Wysłany: Czw Sie 27, 2015 6:19 pm   

Gochna a jak się tobie wydaje idzie coś ugrać czy raczej mnie tam oleją ??
Zgłoszenia są anonimowe czy trzeba podać imię i nazwisko ??

Stronka nie chodzi i ogólnie wyczytałem że wypełnienie tego to nie lada wyczyn :(
Ostatnio zmieniony przez pomazaniec Czw Sie 27, 2015 6:31 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Czw Sie 27, 2015 6:38 pm   

pomazaniec,

dlatego tez podalam drugi link , ten sie otwiera bez problemu.
wlasnie to sprawdzilam

Nigdy takiego pisma nie musialam wypelniac
ale widze ,ze w tym formularzy jest pytanie dotyczace , Gegevens melder, czyli anonimowosc odpada
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Czw Sie 27, 2015 6:40 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
pomazaniec
Poczatkujacy

Dołączył: 27 Sie 2015
Posty: 7
Wysłany: Czw Sie 27, 2015 7:21 pm   

czyli trzeba szukać gdzie indziej pomocy nie dla mnie ale dla innych rodaków którzy dają się tak robić ...
Jakim ogólnie trzeba być człowiekiem żeby dać komuś trzy zmiany w ciągu tygodnia (nocki popołudnie i rano ) :072: :072: Wychodzi na to że mają w biurze jeden wielki syf i zarządzają nim półgłówki którym zależy tylko na tym aby zatrudnić i czerpać zyski :O w dodatku wszyscy siedzą cicho i udają że jest dobrze Masakra obudźcie się ludzie !!!
 
 
Fegelein
Super gaduła

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Kwi 2012
Posty: 395
Wysłany: Czw Sie 27, 2015 11:20 pm   

Przecież to oczywiste, że większość ma to gdzieś :)
Ludzie poniżają się za kilka euro i poklepanie po plecach.
W moim zakładzie też były przygłupy co robili 2 zmiany z przerwą tylko 8 godzinną czyli skończyli dniówkę i na nockę szli do pracy bo biuro prosiło :)

Przez takie tępe bydło pracodawcy krzywo patrzą na osoby, które znają swoją wartość i nie zgadzają się na dziwaczne praktyki - "no przecież inni Polacy nie mieli nic przeciwko :O"
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group