NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zgubiony Sofi
Autor Wiadomość
amika 
Nieśmiały użytkownik

Dołączyła: 05 Lut 2010
Posty: 77
Wysłany: Wto Mar 02, 2010 1:24 pm   

dzwon i pytaj, moze powiedza jak to zalatwiali tzn u kogo, moze podadza namiary tak abys mogl sam to zalatwic juz bez ich posrednictwa. powodzonka
 
 
sylwia_lelystad 
Gaduła nad gadułami :-)
zajeta..xD


Pomogła: 13 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 10 Wrz 2009
Posty: 826
Skąd: Lelystad schiphol
Wysłany: Wto Mar 02, 2010 1:26 pm   

Ja tez watpie...czemu mieliby zajmowac sie Twoimi prywatnymi sprawami ?
_________________
...stoję, nic więcej i nic mniej niż człowiek
z każdą wadą i zaletą gotowa konsekwencje ponieść...
 
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Wto Mar 02, 2010 1:30 pm   

zobacz w linku co trzeba zrobic w wypadku zagubienia sofinummer

http://www.belastingdiens...inummer-07.html
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
amika 
Nieśmiały użytkownik

Dołączyła: 05 Lut 2010
Posty: 77
Wysłany: Wto Mar 02, 2010 1:51 pm   

hary88 jesli nie dasz rady w polsce u starego posrednika to goorn podal ci numer tel w holandii, ciagle aktualny, od pn do czw 8h do 20h a w pt do 17h oraz jesli to zamalo wiecej info Gochna H wyczerpujaca stronke po holendersku podala.
 
 
hary88 
Poczatkujacy

Dołączył: 19 Cze 2009
Posty: 30
Wysłany: Wto Mar 02, 2010 2:04 pm   

amika napisał/a:
hary88 jesli nie dasz rady w polsce u starego posrednika to goorn podal ci numer tel w holandii, ciagle aktualny, od pn do czw 8h do 20h a w pt do 17h oraz jesli to zamalo wiecej info Gochna H wyczerpujaca stronke po holendersku podala.


Ta stronka po holendersku mi nic nie mówi :) zadzwonie jutro na ten numer co goorn podał i zobacze co zdziałam :028:
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Wto Mar 02, 2010 11:59 pm   

hary88,
Cytat:
Ta stronka po holendersku mi nic nie mówi

bo tez ...ona nie mowi, ja sie czyta..... :033: ( moze nie znasz niderlandzkiego?)
sa na niej podstawowe informacje w zupelnosi wystarczaja do uzyskania utraconego sofii numeru i wydaje mi sie iz tego samego dowiesz sie telefonujac ,

zycze powodzenia .
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
bafana 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 76
Wysłany: Wto Mar 09, 2010 1:07 pm   

Według mnie to twój polski pośrednik powinien mieć ksero lub skan twojego numeru sofi na 100%... pozdrawiam.
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Śro Mar 10, 2010 2:05 pm   

Burgerservicenummer (BSN) of sofinummer kwijt?

Bent u uw sofinummer of burgerservicenummer kwijt?

* In onder andere uw Nederlandse paspoort, identiteitskaart of rijbewijs staat het burgerservicenummer vermeld.
* U kunt uw burgerservicenummer ook opvragen bij de Nederlandse gemeente waar u staat ingeschreven. U moet dan wel een identiteitsbewijs tonen.
* Uw sofinummer kunt u ophalen bij een aantal belastingkantoren. Uw sofinummer staat ook vermeld in een aantal documenten.

- Mozesz o sofi poprosic w gemeente, w ktorym jestes zameldowany za okazaniem waznego dokumentu tozsamosci.
- Mozesz odebrac swoj sofi w niektorych odzialach Belastingdienst.
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
hary88 
Poczatkujacy

Dołączył: 19 Cze 2009
Posty: 30
Wysłany: Śro Mar 10, 2010 6:09 pm   

bafana napisał/a:
Według mnie to twój polski pośrednik powinien mieć ksero lub skan twojego numeru sofi na 100%... pozdrawiam.



Niestety ten pomysł tez juz mi wpadł wczesniej do głowy ;) dzwoniłem i powiedzieli ze nie mają.... teraz jade do holandii w piątek i postaram sobie to na miejscu załatwic
 
 
goorn 
Gaduła
Zimny jak głaz.


Wiek: 40
Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 182
Skąd: Nijmegen
Wysłany: Śro Mar 10, 2010 6:25 pm   

Dzwoniłeś już do Belastingu w tej sprawie? co Ci powiedzieli? pozdrawiam

[ Dodano: Sro Mar 10, 2010 6:41 pm ]
Kliknałem na link od Gohny H. I do wyboru tam są 3 języki , niderlandzki, angielski i niemiecki.
_________________
Pozdrawiam.
 
 
zich 
Poczatkujacy

Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 1
Wysłany: Nie Lut 13, 2011 9:50 pm   

Witam.
W 2007 roku pracowalem w Holandii i mialem oczywiscie przydzielony numer sofii.Teraz mam znow okazje jechac tam do pracy, jednak nie moge nigdzie znalezc tego numeru.Gdzies go zapodzialem.
I stad moje pytanie: czy moge w jakikolwiek sposob odzyskac ten numer nie wyjezdzajac do holandii i nie czekajac na list?Potrzebowalbym tego na "juz" bo wyjazd w srode.
A drugie pytanie: To czy pracodwaca(przyszly) moze dowiedziec sie jaki mam numer sofii bedac na miejscu(z kopia mojego dowodu osobistego)
Prosze o szybka odpowiedz
pozdrawiam
 
 
Estamos 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 6 razy
Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 426
Skąd: provincie Utrecht...
Wysłany: Nie Lut 13, 2011 10:29 pm   

Oczywiście, że może.
Najlepiej skontaktuj się z urządem gdzie otrzymałeś Sofi.
Może dostałeś od pracodawcy Jaaropgrave tam powinien widnieć Twój Sofi jeśli nie dostałeś albo nie prosiłeś o niego zapytaj byłego pracodawcy. On też pewnie go ma.
W każdym bądź razie nie przejmuj się, nie stało się nic wielkiego. Wielu rodaków oprawia dokument poświadczający nadanie Sofi w pancerne szkło i przetrzymuje jako skarb rodzinny wszak ten z urzędu ważniejszy ilepszy niż ten na jaaropgrave...
 
 
Siwa79
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Cze 2015
Posty: 10
Wysłany: Wto Wrz 15, 2015 1:37 pm   

A poradźcie co można zrobić jesli belasting twierdzi ze wyslal na nasz polski adres numer sofi dla mnie początkiem sierpnia,a list niestety nie doszedł.W zeszlym roku mąż był w Holandii i staramy sie o rozlakowe,ja caly czas jestem i bylam w Polsce i do tego rozlakowego niestety mój sofi jest niezbędny.Niestety belasting nie chce nam ponownie wyslac numeru twierdząc ze juz wysłali.Proponuja załatwienie wszystkiego na miejscu w Holandii.Ale niby jak skoro maz caly ten rok w Polsce i na pewno juz sie tam nie wybierze.
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Wto Wrz 15, 2015 3:02 pm   

Siwa79"
Cytat:
Proponuja załatwienie wszystkiego na miejscu w Holandii.Ale niby jak skoro maz caly ten rok w Polsce i na pewno juz sie tam nie wybierze.


kopie sofi otrzymasz tylko w belstingdienst ,a jak to zrobisz to juz twoja sprawa


Siwa79 napisał/a:
W zeszlym roku mąż był w Holandii i staramy sie o rozlakowe


w Holandii nie ma rozlakowego !! Jest algemene heffingskorting, czyli nadplacony podatek
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Wto Wrz 15, 2015 3:11 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Siwa79
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Cze 2015
Posty: 10
Wysłany: Wto Wrz 15, 2015 3:33 pm   

Nazwa nie istotna czy rozlakowe czy inna ale wiadomo o co chodzi.Jak zwał tak zwał ale najważniejsze że nie mamy jak ruszyć z miejsca :(
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group