NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy ktoś zna firmę Van Beek at Work
Autor Wiadomość
Misimovic 
Nieśmiały użytkownik


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 93
Skąd: Europa
Wysłany: Wto Lis 25, 2008 10:22 pm   

Alex30379 napisał/a:
Naprawde niewiem czemu sie tak ludzie przejmuja, praca jak kazda, czasami jest zle czasami dobrze


To dlaczego się tak przejmujesz ? każdy ma prawo do wypowiadania swojej opinii i należy to uszanować. Z tym "czasami" to z reguły bywa tak że często jest źle a czasami dobrze.

Alex30379 napisał/a:
prosze sie zastanowic zanim ktos przyjedzie do pracy do Holandi, niekazdy moze pracowac w Holandi (tesknota za krajem, brak znajomsc jezyka holenderskiego )


Proszę się zastanowić zanim zwerbuje się kogoś do pracy czy ma odpowiednie kwalifikacje. Często liczy się tylko ilość a nie jakość.

Pozdrawiam
 
 
Alan 
Poczatkujacy

Dołączył: 12 Lis 2008
Posty: 8
Wysłany: Śro Lis 26, 2008 12:59 pm   

_nikus_ napisał/a:
Znam ta firme i nie mam milych doswiadczen.Na jedno tylko nie moge narzekac-na mieszkanie.Ale to po prostu poszczescilo nam sie.Widzialam w jakich warunkach ludzie zyli i tylko wspolczuc!Edek ( drogi Alexie) nie zasluguje na to,aby nazywac go panem!!Skoro on nie potrafil okazac ludziom szacunku to i ja nie zamierzam!Ciagle byly jakies problemy z pieniedzmi,nigdy wyplata nam sie nie zgadzala,wieczne niespodziewane doplaty itd.Ubezpiecznie pic na wode a umowa smiechu warta!I tylko grozby,kary!A dziwne,ze im nic nie grozi za zrywanie umow i nie wyplacanie pieniedzy!Alex pisze,ze nie pasuje to wracac do Polski!Smieszne!Wez pod uwage,ze wiele ludzi nie stac na ten powrot!Bo nie moga doprosic sie swoich pieniedzy!Moj chlopak od ponad roku czeka az wysla mu nalezne pieniadze!A skoro ludzie pisza negatywne rzeczy o tej firmie to widocznie dlatego,ze mieli z nia stycznosc!No ale ty,jak przypuszczam,jestes wielkim przyjacielem i obronca pana Edwarda.On zawsze szuka takich jak ty-lizusow,ktorzy moga mu wszystko kablowac.Nie zdziwilabym sie jakbys mial na imie Krzysiu :D Niestety wiele jest firm takich jak ta,tylko kantujacych ludzi.I zawsze znajda sie naiwni,ktorzy uwierza w te cuda.Jednak radze Wam,trzymajcie sie z dala od van beek at work!





Widze, że nie zorientowana jestes w temacie Krzysiek juz ponad pol roku nie pracuje dla tych dziadow, wiem bo robi ze mna w innej firmie. Teraz podobno jakis Darek pomaga Ediemu i jego spolce. bleeeeeeeeee dziady i nic więcej.

[ Dodano: Sro Lis 26, 2008 5:41 pm ]
Poza tym ta cała Alex co ich tak broni to pewnie ma jakieś powiazania z panem Eduardem (jak go nazywa), innej opcji nie widze. Broni ich jak lwica. ale prawda i tak sie nie ukryje każdy kto tam byl wie jak jest i powinien to napisac, zeby inni sie nie nabrali i nie pracowali za darmo.
 
 
_nikus_ 
Poczatkujacy

Dołączyła: 24 Lis 2008
Posty: 3
Wysłany: Śro Lis 26, 2008 7:05 pm   

Wszystkie negatywy,ktore sa tu napisane to swieta prawda!A Alex..Hmm,ciekawe skad niby tak dobrze znasz firme..?Piszesz,ze "czasami jest zle ".Ale tak naprawde ani slowa na ten temat i tylko zachwalanie firmy!A ludzie widzac co tam sie dzieje,pewnie jak tylko maja taka mozliwosc to zmieniaja firmy,uwierz!No i to Twoje "I prosze niepisac "!Ludzie pisza tylko prawde!Edek to kanciarz i oszust!Wiekszosc przekonala sie na wlasnej skorze.Wiec nie sadze,aby tobie jednej udalo sie zmienic zdanie na ten temat!Nie piszemy tu o tym co gdzies pzreczytalismy tylko co sami przezylismy!A TY nic na ten temat nie wiesz!
Alan,faktycznie teraz juz nie jestem w temacie kto tam szefuje..Ale najgorsze,ze zawsze znajdzie sie jakis Polak,ktory razem z calym szefostwem robi rodakom kolo dupy!
 
 
madda27 
Poczatkujacy

Dołączył: 27 Lis 2008
Posty: 2
Wysłany: Czw Lis 27, 2008 6:18 pm   

FIRMA TA, to WIELKA POMYŁA (o ile w ogóle można ją nazwać firmą, bo nawet swego biura nie ma :030: ) To co widziałem, przeżyłem to gorzej aniżeli w psychiatryku, byłbym!!
Sami przestępcy, kryminaliścii, ALKOHOLICY I NARKOMANI, KTÓRZY MAJĄ NARYTE WE ŁBACH!! ĆPAJĄ I NIC POZA TYM (WŁĄCZNIE Z WIELMOŻNYM EDWARDEM, DARIUSZEM I NOWYM PRZYDUPASKIEM ŁUKASZKIEM)
O warunkach mieszkaniowych, które zapewniali to tylko można sobie pomarzyć, co najwyżej poczytać sobie o nich na "firmowej stronie". NIE MA W TYM KRZTY PRAWDY!!!!
Co tydzień następowała zmiana zamieszkania-" Z RYNNY POD DESZCZ"=ZA KAŻDYM KOLEJNYM RAZEM W GORSZE WARUNKI. Przeprowadzka wyglądała mniej więcej tak-byłem w pracy, a oni bez jakiegokolwiek zdania wyjaśnienia, brali nasze rzeczy, pakowali (o ile to spakowaniem można nazwać) i przerzucali w inne miejsce naszego bytowania.
Umowa, którą nijako podpisałem, to papierek, który rozśmieszyłby największego GBURA :088: Wypłata, zamiast wylądować na moim koncie, znalazła swe miejsce w kieszeniach "KIEROWNICTWA".

PRZESTRZEGAM-NIE WIERZCIE W ZAPEWNIENIA TEJ FIRMY-TO BREDNIE-JEDNO WIELKIE KLAMSTWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
BYŁEM, CUDEM PRZEŻYŁEM I OCZYWIŚCIE BEZ KASY POWRÓCIŁEM!!!
NIE DAJCIE SIĘ ZWIEŚĆ POZOROM, NIE UFAJCIE TEJ FIRMIE!!!!
 
 
Alan 
Poczatkujacy

Dołączył: 12 Lis 2008
Posty: 8
Wysłany: Czw Lis 27, 2008 7:05 pm   

Wszyscy pisza tylko o Eduardzie i jakims Darku a co z Dudlim czyzby zawinal sie na na swoja wyspe?
 
 
madda27 
Poczatkujacy

Dołączył: 27 Lis 2008
Posty: 2
Wysłany: Czw Lis 27, 2008 7:32 pm   

heh NIE MIAŁEM "ZASZCZYTU" POZNAĆ DUDLIEGO OWEGO...
ALE ZNAJĄC RESZTĘ EKIPY... PEWNIE TEŻ NIEZŁY MIGLANC!!!
 
 
Grzeniak 
Poczatkujacy

Dołączył: 19 Cze 2008
Posty: 3
Wysłany: Pią Lis 28, 2008 11:07 am   

Głowa boli jak się to czyta...
Powiem jedno co powinno rozstrzygnąć spór kilka miesięcy temu (wakacje) w tej firmie w Holandii POWIESIŁ SIĘ POLAK jak myślicie dlaczego???
Bo zarabiał normalnie pieniądze, mieszkał w normalnych warunkach, bo pracował legalnie...???
NIE bo pracując w tej firmie człowiek żałuje że się urodził!!!
I tak na koniec dodam że nie ważne jest to gdzie się mieszka i czy legalnie czy nielegalnie pracuje ale to aby SZANOWANO CZŁOWIEKA a nie wyzyskiwano i oszukiwano.
Po pracy w tej firmie wiem jak się czuje ZASZCZUTY PIES!!!
Aha i nie należe do osób leniwych wręcz przeciwnie i mam doświadczenie już w tej chwili w pracy w Holandii źle jest tylko u Edka!!!
To piękny kraj gdzie można naprawdę godnie żyć i zarabiać!!!
 
 
ignacy paderews 
Poczatkujacy

Dołączył: 29 Lis 2008
Posty: 1
Wysłany: Sob Lis 29, 2008 8:17 pm   Re: Czy ktoś zna firmę Van Beek at Work

cześc wam wszystkim!!to co tu wypisujecie to największy stek bzdur jaki kiedy kolwiek czytałem jeżeli chodzi o to że ta firma jast taka zajefajna!!!jadnym słowem jest do DUPY moge wam napisac o tej firmie troche bo pracowałem tam prawie rok!!! :073:na początku wszystko ładnie i pięknie dopóki nie pokażesz że jesteś odrobine inteligentniejszy od edka badź że potrafisz liczyc to prawda że pracują tam same cpuny i alkoholicy ale o ile wiem najgorsi już pojechali a zwłaszcza jego niedoszła rodzinka!!

[ Dodano: Sob Lis 29, 2008 8:27 pm ]
ja miałem osobiście dobrze znałem język ludzie którzy pracują tam troche dłużej po podpisaniu kontraktu na rok płacą mniej za mieszkanie to prawda nikt nie może na to akurat narzekac pieniądze faktycznie czasem sie spóźniały ale zawsze sie zgadzały ogólnie umowa moim zdaniem to jedna wielka ściema ubezpieczenie płacone jest na sto procent tylko nie jest pełne i jeżeli ktoś myśli że za 80 euro mies. może sobie zrobic operacje to jest w błędzie można ugadac sie z edkiem i miec takie jak inni holendrzy i korzystac dowoli ja tak miałem i jestem zadowolony

[ Dodano: Sob Lis 29, 2008 8:34 pm ]
mieszkania mogą byc ale zawsze jest za dużo osób w nich a także ciągle są zmieniane dlatego że właściciele ogólnie wyrzucają edka za zachowanie ich mieszkańców bądź chodziły pogłoski że nie płaci ale tego niewiem
 
 
Joker30 
Poczatkujacy

Wiek: 99
Dołączył: 30 Maj 2009
Posty: 7
Wysłany: Wto Cze 02, 2009 4:29 pm   

Vaan Beek,nowe ogloszenie,pzreczytaj zanim sie zdecydujesz ja nie polecam.
http://www.spam.info/forum/topics22/1116.htm
 
 
Alan 
Poczatkujacy

Dołączył: 12 Lis 2008
Posty: 8
Wysłany: Wto Cze 02, 2009 5:34 pm   

Nareszcie wyniesli sie z Elblaga, mam nadzieje ze to definitywny koniec ich żenującej dzialalnosci.
 
 
Joker30 
Poczatkujacy

Wiek: 99
Dołączył: 30 Maj 2009
Posty: 7
Wysłany: Wto Cze 02, 2009 6:45 pm   

Nie sadze skoro nadal podaja ogloszenia,szkoda ze nie moze sie tym SIOD zajac,bo taki posrednik nie powinien juz dawno istniec. :072:
 
 
Alan 
Poczatkujacy

Dołączył: 12 Lis 2008
Posty: 8
Wysłany: Wto Cze 02, 2009 9:09 pm   

No i nie istnieje to, że zamieszczaja swoje denne oferty to nie znaczy ze ich biuro dziala, nie widziales to sie nie wypowiadaj. Biura nie ma chlopcze
 
 
Joker30 
Poczatkujacy

Wiek: 99
Dołączył: 30 Maj 2009
Posty: 7
Wysłany: Wto Cze 02, 2009 10:34 pm   

:033: Chlopcze, to co jzu dziadek jestes? :033:

[ Dodano: Wto Cze 02, 2009 11:35 pm ]
Zreszta nie pisze tego zeby sie tu klucic,podaje tylko informacjie dziadziu odnosnie ich ogloszenia.
 
 
Poniedziałek 
Poczatkujacy

Dołączyła: 06 Mar 2014
Posty: 1
Wysłany: Czw Mar 06, 2014 11:41 am   Re: Holandia

michu5203 napisał/a:
... zapomnieliście także o Darku K. Który jest prawą ręką Ediego w okradaniu RODAKÓW.Te laski które tak dobrze się wypowiadają o firmie i szefostwie dają im dupy kiedy okazja się tylko nadarzy!!!!!Nie dziwić im się w końcu maja za to mniej odciągane za mieszkanie i premie dodatkowe. .


Witam serdecznie .
Zacznijmy od tego , iż w Holandii w firmie Heys Super w Leek są wiekówki. Jeśli nie masz 26 lat dadzą Ci stawkę 5 góra 6 EU na godzinę i wychodzisz na miesiąc maxymalnie 600 EU. Z zaliczkami faktycznie nie ma problemu Darek przyjeżdża i daje od razu , ale warunki mieszkaniowe są w opłakanym stanie.

Ludzie mieszkają po 10 osób w jednym domu ( jedna ubikacja oraz łazienka ) w pokojach po 4 , 3 albo 2 osoby, bardzo rzadko ma się pokój tylko dla siebie, no chyba że " dobrze" żyjesz z Darkiem ;) . Współczuję kobietom które mają pokoje z facetami .

Wspominacie tutaj dojazd do pracy fundowany przez firmę. Nic nie jest za darmo. Dojazdy są odliczane z solarisów , starymi rozwalającymi się busami a kierowcy często muszą płacić ze swoich żeby nie stanąć na drodze. Darek nigdy nie daje wystarczająco dużo na paliwo . Oczywiście zwraca koszty ale po jakimś czasie.

Znam osoby , bardzo miłe które zjechały na stałe i już nie wrócą. Niestety nie dostali ani ostatniej wypłaty ani rozliczenia ( 400 EU zaliczki pobranej na poczet kaucji za mieszkanie ).

Za mieszkania w zagrzybiałych brudnych i śmierdzących pokojach potrącają absurdalne pieniądze nawet do 270 EU na miesiąc . Przepraszam bardzo to w Polsce tyle wynosi czynsz całego mieszkania a nie wynajmowanego pokoju z trzema innymi osobami. I tu zgodzę sie z tym co napisał michu. Znam parę która mieszka razem wspólnie a mają potrącone tylko 40 EU , jakim cudem ? Odpowiedzcie sobie sami.

Domy zimne , nieogrzewane na śmieszne czujniki które jak tylko sie lekko nagrzeją to wyłączają się samoczynnie. Żeby ogrzać cały dom trzeba albo odkręcić czujnik albo przyłożyć do niego zamrożone mięso.
Ludzie mieszkający pod jednym dachem często walczą o względy u Pana Darka posuwając sie do konfidencji czy lizydupstwa . Jeśli chcesz być traktowany jak śmieć jedź , haruj a i tak nic nie zarobisz bo Ci nie wypłacą ;)
Ostatnio zmieniony przez Poniedziałek Czw Mar 06, 2014 12:20 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Niedamsie 
Poczatkujacy

Dołączył: 19 Wrz 2015
Posty: 1
Wysłany: Sob Wrz 19, 2015 3:57 pm   Darek największy oszust

Tak jak w temacie Darek to największa szuja teraz mają nazwę employment power chyba za dużo ludzi oszukali he ja jeszcze pracuje na papryce i sam nie wiem jak tu normalnie odejść bo w umowie tylko same kary itd każdy kto przyjeżdża liczy na coś innego w domku są w dwunastu albo więcej ludzie przez to się kłócą o każdą bzdure nie mają szacunku do siebie a na Darka boją się źle powiedzieć bo zgrywa wielkiego gangstera a jest zwykłym smieciem z Elbląga który ucieka przed ludźmi jak sobie za dużo nagrabi taki to cwaniak więc nie bójcie się go stawiajcie się ale nie pojedynczo tylko w grupie bo pojedyncze osoby które coś się źle odezwą odrazu są usuwane. Ubezpieczenia nie ma tylko w wyjątkowej sytuacji weterynarz ci pomoże jak nie wierzysz to zapytaj o swoją kartę ubezpieczeniową mógłbym jeszcze wiele tu pisać o tej oszukanej firmie ale nie chce mi się jak macie pytania to piszcie na pw
Ostatnio zmieniony przez Niedamsie Sob Wrz 19, 2015 3:57 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group