NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Roznoszenie ulotek
Autor Wiadomość
bagniaczka 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 955
Skąd: Tilburg
Wysłany: Nie Sie 11, 2013 11:01 pm   Roznoszenie ulotek

Odradzam wszystkim, ktorzy chcieliby podjac taka prace. Postanowilam troche dorobic. Dostalam 7 rodzajow ulotek, z ktorych musialam zrobic 272 zestawy i rozwiezc pod 272 adresy. Dostane za to 9,19e. Akurat na flaszke, zeby sie upic z powodu wlasnej glupoty :(
_________________
<cenzura>
 
 
mlubinski 
Super gaduła

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 314
Wysłany: Pon Sie 12, 2013 3:17 pm   

czyli 3centy za zestaw. ale mowisz o takim roznoszeniu ulotek takich jakie wrzucaja do domu (zestaw hema+blokker+dixons itp)? Czy mialas te 272 "lokacje" w jednym miejscu, czy rozsiane po calym miescie?
 
 
bagniaczka 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 955
Skąd: Tilburg
Wysłany: Pon Sie 12, 2013 3:37 pm   

W moim przypadku akurat byla Nettorama, jakies ciuchy, meble, buty sportowe, takie tam. Najgorsze to kompletowanie, bo to nie sa te zafoliowane, tylko kazda osobno. A lokacje w najblizszej okolicy, tyle ze same szeregowce, a nie bloki, to troche sie trzeba nachodzic. W sumie samo roznoszenie to juz spoko, chyba wiecej czasu stracilam, zeby to w te zestawy polaczyc. A nigdy nie wiem, ile rodzajow dostane nastepnym razem. Okres wypowiedzenia 4 tyg., czyli jeszcze 4 takie niedziele przede mna :(
_________________
<cenzura>
 
 
mlubinski 
Super gaduła

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 314
Wysłany: Pon Sie 12, 2013 6:59 pm   

i ile zajelo ci "zlozenie" tych kompletow + rozniesienie? Fakt szalu nie ma, ale dla dzieciakow w sam raz - 4 dni=40eur :)
 
 
bagniaczka 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 955
Skąd: Tilburg
Wysłany: Pon Sie 12, 2013 7:07 pm   

Powiedzmy, ze jakbym składała to szybko to jakies 1,5 godz. Rozniesienie w 2 osoby, bo mialam pomoc, też tyle. Sorry, to takie wynagrodzenie, jak w chinskiej fabryce. A na wiekowce to juz nie jestem.
_________________
<cenzura>
 
 
mlubinski 
Super gaduła

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 314
Wysłany: Pon Sie 12, 2013 8:27 pm   

nie no wiadomo,czyli wychodzi 3e/h. ja raczej myslalem o tym, ze to w takim razie bardziej dla dzieci robota, zeby poznaly wartosc pieniadza i ciezka prace :) chociaz moze lepiej od razu dzieciaki "na szklarnie dac" :)
Ostatnio zmieniony przez mlubinski Pon Sie 12, 2013 8:28 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
bagniaczka 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 955
Skąd: Tilburg
Wysłany: Pon Sie 12, 2013 11:54 pm   

No tak, dla dzieciakow wartosc edukacyjna nie do przecenienia :D
_________________
<cenzura>
 
 
mamqa 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 11 Cze 2009
Posty: 592
Wysłany: Wto Sie 13, 2013 8:34 am   

U nas też noszą i gazety i reklamy... widziałam ogłoszenie o taką pracę i się właśnie zastawiałam że o ile dla dzieci fajne, bo same coś zarobią to dla dorosłych nie widzę sensu... a noszą, fakt że nie długo ale jednak... (duża rotacja ;) )
_________________
"Mam tylko jedno skrzydło
To prawie tak jak anioł"
 
 
bagniaczka 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 955
Skąd: Tilburg
Wysłany: Wto Sie 13, 2013 12:15 pm   

Ta rotacja mnie jakos nie dziwi :P Z gazetami jest lepiej, moj facet przed praca codziennie rozwozi, zajmuje mu to ok. godz., a stawka to ok. 10e/dzien.
_________________
<cenzura>
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Śro Paź 21, 2015 7:48 pm   

Madziuchna napisał/a:
Witam. Chciałabym się dowiedzieć czy ktoś pracował z was dla tej firmy i jak w ogóle wygląda ta praca. Czy ustalona jest jakaś stawka z góry czy płacą za ilość rozniesionych folderów. Pozdrawiam
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group