NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gochna H
Pią Lis 06, 2015 1:06 pm
Problem z pracodawca!!!
Autor Wiadomość
cartman85
Poczatkujacy

Dołączył: 06 Lis 2015
Posty: 1
  Wysłany: Pią Lis 06, 2015 2:38 am   Problem z pracodawca!!!

Nie wiem gdzie sie zgłosić z moim problemem.
Miałem w pracy mały wypadek mianowicie wysiadajac z auta niezauwazyłem nadjezdzajacej rowerzystki w wyniku czego uderzyła w drzwi auta i upadajac złamała palec.Pomogłem jej dostac sie do szpitala i zostawiłem jej swoje dane kontaktowe.Po dwoch dniach zadzwoniła ale nie mogłem sie z nia dogadac wiec powiedziała ze zadzwoni do biura.po chwili dzwoni do mnie przelozony i mowi ze mam kłopoty bardzo duze kłopoty. Powiedział ze ta pani chce odszkodowanie i ja bede musiał jej z własnej kieszeni płacić.Wydało mi sie to dziwne gdyż skoro tobył wypadek a ja mam ubezpieczenie to z jakiej racji mam płacic ze swoich pieniedzy.
Gdy zapytałem sie ile tego odszkodowania mam zapłacic facet w biurze powiedział ze ryzyko własne plus za 2 dni pracy tej kobiety taka była sytuacja gdy oddałta sprawe szefowi i teraz mam do niego sie zgłosic. gdy spytałem szefa on spowrotem wysłał mnie do biura i tak w kółko.Przez cały ten czas od wypadku mam wstrzymane tygodniówki dopiero gdy upomniałem sie o pieniadze szef wyplacał mi 100euro muwiac ze musi placic tej kobiecie. to znów spytałem ile trzeba zapłacic? Odpowiedz była oczywista niewiem zapytaj w biurze. Sytuacja ta trwa juz 2 miesiace nie wiem co robic szef zalega mi ponad 7 tygodni.
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pią Lis 06, 2015 2:16 pm   

cartman85 napisał/a:
ja bede musiał jej z własnej kieszeni płacić.Wydało mi sie to dziwne gdyż skoro tobył wypadek a ja mam ubezpieczenie to z jakiej racji mam płacic ze swoich pieniedzy.


O jakim ubezpieczeniu mowisz .. bo jesli o zorgverzekering , ktory oplacasz miesiecznie ,to on nie ma nic wspolnego z wyplacaniem odszkodowania w razie wypadku .

Powinienes posiadac dodatkowe - Aansprakelijkheidsverzekering - WA-verzekering ,
w tym wypadku to ubezpieczenie pokryje koszty ....

Cytat:
Przez cały ten czas od wypadku mam wstrzymane tygodniówki dopiero gdy upomniałem sie o pieniadze szef wyplacał mi 100euro muwiac ze musi placic tej kobiecie. to znów spytałem ile trzeba zapłacic? Odpowiedz była oczywista niewiem zapytaj w biurze. Sytuacja ta trwa juz 2 miesiace nie wiem co robic szef zalega mi ponad 7 tygodni.


Moim zdaniem potrzebujesz pomocy prawnej , zachowanie pracodawcy to jest juz jakies naduzycie, udaj sie jak najszybciej do jednego z kantorow https://www.juridischloket.nl/
udziela pomocy darmowej ,lub za minimum stawki.

ewentualnie Tu >> http://www.pomoc-prawna.nl/
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group