NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
VZM Uitzendgroep - znacie to biuro?
Autor Wiadomość
mefju
Poczatkujacy

Dołączył: 28 Maj 2012
Posty: 4
Wysłany: Wto Maj 29, 2012 12:24 pm   VZM Uitzendgroep - znacie to biuro?

Witam!
Przeszukałem forum, ale nie znalazłem żadnych wątków o tym biurze. Znajomy znajomego podał mi tę nazwę. Czy ktoś z Was kojarzy tego pośredniaka? W internecie nie mogę znaleźć żadnych opinii, a zanim się zarejestruję wolałbym dowiedzieć się o nich czegokolwiek.
Pozdrawiam!
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Wto Maj 29, 2012 12:49 pm   

http://www.vzmuitzendgroep.nl/

http://www.vzmuitzendgroep.nl/pl/
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
mefju
Poczatkujacy

Dołączył: 28 Maj 2012
Posty: 4
Wysłany: Wto Maj 29, 2012 12:56 pm   

Dzięki! ;) Na stronie już byłem, chodziło mi raczej o opinie na temat pracy załatwianej przez biuro. Nie chcę się w ciemno rejestrować.
 
 
bemar666 
Poczatkujacy
CALA prawda

Wiek: 32
Dołączył: 08 Gru 2015
Posty: 1
Skąd: Woj. podkarpackie
Wysłany: Wto Gru 08, 2015 8:53 pm   Opinia o VZM uitzendgroep

Omijajcie ta agencje z daleka ! bylem jednym z dziesieciu zatrudnionych polakow na okres jesienno zimowy ktorzy przyjechali do holandii jedynie w celu utrzymywania mieszkan ktore maja wykupione na caly rok, po podpisaniu umowy z polskim biurem LiderJob ktore gwarantowalo minimum 37 godzin tygodniowo zostalismy wyslani do biura VZM do Holandii, nastepnie po przyjezdzie otrzymamy umowe od VZM utitzengroep w ktorej gwarantuja juz uwaga minimum 3 godziny tygodniowo !!! w praktyce wyglada to tak ze po przepracowaniu kilku marnych godzin w tygodniu dostajemy wyciag na ktorym czarno na bialym jest napisane ze po odliczeniu oplaty mieszkaniowej, ubezpieczenia, dojazdow (5.4 euro dziennie niezaleznie gdzie jedziemy) zostaje nam praktycznie nic, i na tym konczy sie nasza rola, wracamy goli i wesoli do Polski wykorzyztani przez tych smieci LiderJob oraz VZM. Chcialbym dodac iz w mieszkaniu w ktorym nie dzialalo ogrzewanie przez co panowaly spartanske warunki oraz byla duza wilgoc i smrod, po przyjezdzie udostepnili nam rowery ktorych mielismy uzywac bezplatnie co na koniec okazalo sie jedna wielka bzdura bo w koncowym rozliczeniu slono za nie placimy a ciezko uzbierazne godziny wakacyjne o ktorych mowa w umowie ktora podpisujemy, w koncowym rozliczeniu zostaja opaczone 70 procentowym podatkiem ktory skutecznie pochlonie wieksza ich czesc i zostanie nam przyslowiowe G*WNO, zostalismy wykorzystani jak tysiace innych polakow w innych biurach ktore rowniez czynia ten proceder, i znow biedny polaczek zostaje przyslowiowo wyd*many dziekuje za uwagé Marcin.
Ostatnio zmieniony przez bemar666 Wto Gru 08, 2015 9:10 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group