NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Panicelinka
Wto Maj 03, 2016 7:56 pm
Kara za samochod- biuro pracy
Autor Wiadomość
KrzysztofCh88 
Poczatkujacy
Krzysztof

Wiek: 35
Dołączył: 27 Lis 2015
Posty: 1
  Wysłany: Pią Lis 27, 2015 1:17 pm   Kara za samochod- biuro pracy

Witam serdecznie.
Pracowalem za posrednictwe biura pracy od ktorego otrzymalem auto sluzbowe.
Za auto pobierano mi 75 euro tygodniowo z racji wypozyczenia.
Przy przekazaniu auta poinforowano mnie tylko o kosztach wynajmu nic poza tym nie podawano, tydzien temu wrocilem do Polski oczywiscie auto zostalo oddane w stanie takim samym jak przy wypozyczeniu i wszystko bylo dobrze.

Do wtorku zapewniano mnie ze pieniadze za przepracowane dni zostaly wyslane po czym w srode gdy zadzwonilem Pani smiejac mi sie w twarz oznajmila ze naliczono mi kare 500 Euro + oplata za kazdy prywatny kilometr a rozliczenie wychodzi na duzym minusie i nie naleza mi sie zadne pieniadze.
Dzwonie pisze maile ale to nie daje zadnych efektow do dnia dzisiejszego nie otrzymalem Salarisu ani zadnych innych dokumentow ktore mogly by mi w jakis sposob wyjasnic cala ta sytuacje.
Gdzie moge szukac pomocy?
Czy biuro nie ma obowiazku wyslania mi rozliczenia Salaris?
POMOCY !!!!!
 
 
XTc 
Poczatkujacy
Propagator Lenistwa


Pomógł: 2 razy
Wiek: 43
Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 43
Skąd: Olesnica / Woerden
Wysłany: Sob Gru 12, 2015 10:30 pm   

Popros o f-re za rzekoma kare. Tam powinno byc wyszczegolnione za co potracaja pieniadze. Przeczytaj kontrakt odnosnie auta, tam powinny znajdowac sie wszystkie informacje na temat ewentualnych kar. Rowniez musisz pamietac, iz autem firmowym nie mozesz poruszac sie w celach prywatnych. Jesli jednak auto mialo zalozony system sledzenia i jezdziles nim poza trasa praca-dom, wtedy mozliwe ze ktos sie tego dopatrzyl. Wtedy sprawa raczej stracona.
_________________
...czy swiat sie wiele zmieni, gdy z mlodych gniewnych wyrosna starzy...rozleniwieni?! ;-)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group