NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
DUIJNDAM INTERNATIONAL
Autor Wiadomość
ona000
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Lis 2015
Posty: 5
Wysłany: Sob Gru 26, 2015 6:24 pm   DUIJNDAM INTERNATIONAL

Witam wszystkich forumowiczów,
Nie wiem, czy taki post już był na temat tego biura, ale jeśli był to z góry przepraszam. Znalazłam tylko stare posty pod adresem ich starej nazwy, czyli UKD (polecam poczytać).
Chcę wszystkich ostrzec przed nimi, bo na forum gowork nie da się nic napisać, bo jest sfałszowane, gdyż wszystkie negatywne komentarze są usuwane, a dobre biuro wystawia sobie samo. Wiem, bo sama dałam się nabrać na dobre opinie tam i wyjechałam z nimi do NL, tak jak i reszta ludzi, którzy tam byli i są.
Biuro ciągle się ogłasza tymi samymi ofertami pracy,czy to miesiąc,czy trzy, pół roku czy rok, ciągle te same oferty i kłamstwa, że mają tyle pracy i potrzebują tyle pracowników, po czym jak zajeżdża się na miejsce, tej pracy nie ma albo dadzą popracować 2 tyg i później się siedzi na domku, albo pracuje 2,3 dni w tygodniu a kiedy ludzie się dopominają o pracę to albo obiecują co tydzień, że za tydzień się ruszy i tak w kółko lecz bez zmian albo odpowiadają, cytuje ich własne słowa "My sami wysyłamy ludzi do Polski, bo po prostu nie ma pracy", ale ciągle ściągają nowych ludzi. Po co skoro nie ma pracy.. Ostrzegam wszystkich naprawdę. Może w sezonie jest lepiej, ale nigdy w zimie ani na zimę z nimi nie jechać. Mam nadzieję, że Ci biedni ludzie, którzy się wypowiadają na goworku, którzy zamierzają z nimi teraz jechać przeczytają ten post, bo szkoda ich nerwów i pieniędzy, bo zaraz wrócą do Polski. Na goworku prawdy się nie dowiecie, tam nie szukajcie, bo dużo ludzi już próbowało ostrzec innych i komentarze są usuwane automatycznie.
Z góry dziękuję za uwagę i pozdrawiam wszystkich forumowiczów.
 
 
maslascher
Poczatkujacy

Dołączył: 20 Kwi 2015
Posty: 14
Wysłany: Śro Sty 06, 2016 8:53 pm   

Potwierdzam, teraz pracuje dla Otto (same negatywne opinie) i nie narzekam. Wczesniej pracowalem dla duijndam I robota 2 dni w tygodniu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group