NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Panicelinka
Wto Maj 03, 2016 7:47 pm
Proszę o Pomoc!
Autor Wiadomość
Saskłacz
Poczatkujacy

Dołączył: 29 Gru 2015
Posty: 3
Wysłany: Wto Gru 29, 2015 5:50 pm   Proszę o Pomoc!

Witam, potrzebuję informacji jak i gdzie można zemścić się na oszuście, który nie zapłacił za wykonaną pracę, niestety poza godzinami spisywanymi na kartce nie mamy żadnych dowodów ile godzin przepracowaliśmy, poza świadkiem w postaci Pani pracującej tam jako kontakt person. Oszukanych jest wielu, niestety nie mam kontaktu ze wszystkimi, jak na razie jest nas trójka plus ta Pani, gotowych do działania. Słyszałem że w Holandi jest organizacja o nazwie Bond, która zajmuje się właśnie nieuczciwymi pracodawcami, ale mimo poszukiwań nawet się na nią nie natknąłem. może ktoś z was miał już do czynienia z tą organizacją?

Opis sytuacji: Pracowaliśmy na budowie, wykonywaliśmy swoje obowiązki wg instrukcji majstra, po 5 dniach pracy okazało się że robota jest zrąbana, ale majster nie przyznał się do błędu, mało tego, winą obarczył nas, Majster ten jest kolegą szefa, tak więc koło się zamyka. Szef stwierdził że to nasza wina i pieniądze się nie należą. Jeżeli nie uda się odzyskać pieniędzy trudno, z ciężkim sercem to piszę, ale trudno. Chcę go zgłosić do wszelkich organizacji zajmujących się oszustami. Podpisywaliśmy kilka papierów, między innymi kwestionariusz, regulamin itp. umowy tam nie było. Z tymi papierami mieliśmy się zgłosić na budowie, co też uczyniliśmy, myśląc że tam otrzymamy umowy, niestety myliliśmy się. Sądziliśmy że na dniach je otrzymamy, niestety po 5 dniach ciężkiej pracy wyrzucono nas.

Pani kontakt person poświadczy że tam pracowaliśmy, poza tym na budowie są kamery, tak więc sądzę że jest to pewien dowód.

Proszę o pomoc w tej sprawie, bo już po prostu nie wiem co robić...

Pozdrawiam,
Saskłacz.
 
 
Renix 
Nieśmiały użytkownik

Dołączyła: 23 Paź 2011
Posty: 82
Wysłany: Nie Sty 31, 2016 11:02 am   Re: Proszę o Pomoc!

Saskłacz napisał/a:
Witam, potrzebuję informacji jak i gdzie można zemścić się na oszuście, który nie zapłacił za wykonaną pracę, niestety poza godzinami spisywanymi na kartce nie mamy żadnych dowodów ile godzin przepracowaliśmy, poza świadkiem w postaci Pani pracującej tam jako kontakt person. Oszukanych jest wielu, niestety nie mam kontaktu ze wszystkimi, jak na razie jest nas trójka plus ta Pani, gotowych do działania. Słyszałem że w Holandi jest organizacja o nazwie Bond, która zajmuje się właśnie nieuczciwymi pracodawcami, ale mimo poszukiwań nawet się na nią nie natknąłem. może ktoś z was miał już do czynienia z tą organizacją?

Proszę o pomoc w tej sprawie, bo już po prostu nie wiem co robić...

Saskłacz.


Witaj ,
ponizej zalaczam link ktory powinien Ci pomoc w powyzszej sprawie :
http://www.niedziela.nl/i...ndia&Itemid=128
Pozdrawiam,
_________________
The day you find it is the day I will stop missing you .....
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group