NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie w okolicy Tilburga wejde do coffeshopu?
Autor Wiadomość
andrzej152

Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 0
  Wysłany: Śro Lut 17, 2016 4:48 pm   Gdzie w okolicy Tilburga wejde do coffeshopu?

Witam.
Jestem pierwszy raz w holandii, poniewaz mialem okazje kogos odwiedzic. Mniejsza z tym :)
Jestem milosnikiem konopii, ale niestety natknalem sie na pewnym forum na wpis ze ciezko w przygranicznych miastach wejsc do coffe, co mnie zmartwilo :) W zwiazku z tym licze na jakies opinie czy mozna jednak gdzies wejsc w Tilburgu, czy musze sie przejechac gdzies wglab Holandi. Jezeli tak to gdzie najblizej byscie polecili mi jechac? Najlepiej jak bedzie bezposrednie polaczenie pociagiem :)
Z gory dziekuje za wszystkie pomocne wypowiedzi :)

Zapomnialem dopisac ze nic z ulicy mnie nie interesuje :033:
_________________
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez andrzej152 Śro Lut 17, 2016 5:12 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
GeraltRivia 
MODERATOR

Pomógł: 21 razy
Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 935
Wysłany: Śro Lut 17, 2016 10:47 pm   

andrzej152,

Nie wiem jak jest w Tilburg, ale w niektorych miastach przygranicznych tak jak Maastricht coffeeshopy nie sprzedaja obcokrajowcom, w innych miastach, nawet w centrum Holandii, tak jak u mnie, nie kupisz jako obcokrajowiec bez meldunku. Musisz pokazac ze jestes zameldowany. W innych np. w Amsterdamie wystarczy tylko europejskie ID.
Mysle jednak ze w Tilburgu cos znajdziesz, jak nie to na pewno w Eindhoven kupisz, to juz nie miasto przygranicowe. Powodzenia :033:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group