NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Panicelinka
Wto Maj 03, 2016 7:46 pm
Agencja pracy - UWV
Autor Wiadomość
martusia92
Poczatkujacy

Dołączył: 24 Lut 2016
Posty: 3
Wysłany: Śro Lut 24, 2016 11:15 am   Agencja pracy - UWV

Witam. Dziś zrezygnowałam z pracy przez agencję pracy w Holandii. Napisałam im że rezygnuje z powodów zdrowotnych, żeby się nie zdenerwowali. Oni do mnie zadzwonili i powiedzieli że kontrakt przerwali i zgłosili mnie do UWV jako osobę chorą i że UWV przysle mi dokumenty. Nie wiem o co za bardzo chodzi, jestem od niedawna w Holandii.l Mam sie czego bać? JA nie chce należec do UWV, przyjechałam do Holandii na chwile i chce za pare dni wyjechać do Polski. Bedą jakies konsekwecje? Co mam zrobić żeby nie zapisywać się tam? Proszę o odpowiedź
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Śro Lut 24, 2016 11:55 am   

martusia92 napisał/a:
JA nie chce należec do UWV,
sor sie zglosilas jako chora to szef/pracodawca musial ciebie zglosic do UWV . Takie prawo .
martusia92 napisał/a:
zgłosili mnie do UWV jako osobę chorą i że UWV przysle mi dokumenty.
tak jest jak sie jest zgloszonym do UWV na chorobowe . Bedziesz musiala teraz w UWV zglosic ze to byla np grypa czy cos w tym stylu i ze juz jestes zdrowa .
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
 
 
martusia92
Poczatkujacy

Dołączył: 24 Lut 2016
Posty: 3
Wysłany: Śro Lut 24, 2016 12:00 pm   

Aha czyli jak zgłoszę że już jestem zdrowa i że to było tylko chwilowe to sprawa bedzie załatwiona? Nie będę musiała przedstawiać jakis dokumentów że byłam u lekarza czy coś w tym stylu? I nie będę miała z tego powodu żadnych problemów? Przepraszam z góry ze tak panikuje ale poprostu nie xznam sie jeszcze na tych sprawach i dlatego zadaje mozliwe ze głupie pytania :P
 
 
agastepa13 
Mega gaduła
Leniwiec ;-)


Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 1587
Skąd: z Holandii :)
Wysłany: Śro Lut 24, 2016 12:18 pm   

Tylko, ze jak zglosisz, ze jestes juz zdrowa, to Twoj byly pracodawca byc moze bedzie chcial Cie spowrotem do pracy. Wiec byc moze jemu tez bedziesz musiala przekazac, ze niechcesz juz pracowac, bo zjezdzasz do Polski.
_________________
Umiesz liczyć? Licz na siebie ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group