NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
kręcenie,naciąganie,oszustwo
Autor Wiadomość
levy1990kce 
Poczatkujacy

Wiek: 34
Dołączył: 22 Kwi 2016
Posty: 1
Wysłany: Pią Kwi 22, 2016 11:24 pm   kręcenie,naciąganie,oszustwo

Dzien dobry.

mam pytanie, gdzie mogę znalesc pomoc do walki z nie uczciwym biurem ? <i czy tam pomoc jest darmowa !?.

opisze szybko swoj problem.
Pracowałem dla biura "X" prawie 12 miesiecy ( bez urlopu, wiec mam tam pare set euro uzbierane ale.....), zostałem zwolniony bez zadnego powodu z dnia na dzien. Od mojego ostatniego dnia pracy mineło dokladnie 45 dni, a moje wakacyjne (pare set euro widniejacych na solarisie) niezostalo mi wypłacone. Zadzwonilem do pani ksiegowej biura kiedy moge spodziewac sie pieniedzy na koncie, odpowiedziala ze przy nastepnych wypłatach.

Przedwczoraj zadzownil telefon...pani ksiegowa zadzownila do mnie ( z numeru pani koordynator!? ) ze niedostane tych pieniedzy bo maja dowod ze mieszkalem u nich jeszcze 3 tygodnie i powiedziala "zebym sie przyznal".

wiem ze klamia, i niemaja zednego dowodu, i niewypłaca mi moich wakacyjnych. Co powinienem zrobic ? moze jechac do biura gdzie siedzi stoli w stolik pani koordynator i pani "ksiągowa" i wezwac policje ?.

jezeli znacie jakies instytucje ktore zajmuja sie karaniem zlodzieji była by to nieoceniona pomoc dla mnie i dla innych.
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Sob Kwi 23, 2016 8:32 am   

levy1990kce napisał/a:
gdzie mogę znalesc pomoc do walki z nie uczciwym biurem ? <i czy tam pomoc jest darmowa !?.
Zwiazki zawodowe , juridisch loket no i advokat . U advokata mozesz poprosic o rechtsbijstand toevoeging placisz wtedy niewysoka sume w zaleznosci od twoich dochodow rocznych . Jezeli sprawe wygrasz wszystkie twoje koszta zwiazane z advokatem beda ci zwrocone przez druga strone . Przewaznie jak advokat pisze jeden list do bylego pracodawcy wtedy jakims cudem wszystko sie znajduje i jest wyplacane .
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group