NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Panicelinka
Wto Maj 31, 2016 5:27 pm
Zaświadczenie o dochodach z belastingdiest dla Woninginzicht
Autor Wiadomość
gamer 
Poczatkujacy

Wiek: 38
Dołączył: 15 Lut 2013
Posty: 12
Skąd: Łódź/Tilburg
Wysłany: Czw Kwi 28, 2016 8:20 pm   Zaświadczenie o dochodach z belastingdiest dla Woninginzicht

Witam. Pytam odnośnie socjala na woning in zicht. Dostałem maila z propozycjami (chyba) w temacie "Woningaaanbod WIZ" i dostałem 4 propozycje. Wybrałem 1 z Lotingmodel i gdy kliknąłem reaktie to mi wyskoczył komunikat o treści - "Wanneer u in aanmerking komt voor deze woning, moet u in het bezit zijn van een recente inkomensverklaring. U kunt deze opvragen bij de Belastingdienst. LET OP: dit duurt 5 werkdagen.
Let op: Krijgt u een woning aangeboden, dan moeten de gegevens op uw inschrijving kloppen. Als er alsnog gegevens aangepast dienen te worden (zoals splitsen van de inschrijving) vervalt de aanbieding!
Ondanks onze zorgvuldigheid kan het helaas voorkomen dat deze woning niet passend is bij uw inkomen en/of de door u gewenste toegankelijkheid." jak to przetłumaczyłem w google translatorze to rozumiem, że mam zdobyć jakiś świstek z belastingu o zarobkach by sprawdzili czy się kwalifikuję na nie. I moje pytanie jak ten świstek zdobyć czy można Digidem czy muszę jakąś korespondencję pocztą im wysłać czy jak?
Ostatnio zmieniony przez gamer Czw Kwi 28, 2016 8:22 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
marianx8 
Nieśmiały użytkownik

Wiek: 35
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 54
Skąd: Zawiercie
Wysłany: Czw Kwi 28, 2016 8:52 pm   

To chyba chodzi o zaświadczenie ib60. Czytałem o tym i wydaje mi się, że trzeba dzwonić do belastingdienst albo możesz iść do księgowej i ona Ci to załatwi.


Tutaj jest napisane jak to zdobyć http://www.niedziela.nl/f...er=asc&start=30
Ostatnio zmieniony przez marianx8 Czw Kwi 28, 2016 9:25 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group