NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
E&A
Autor Wiadomość
leonard 
Poczatkujacy

Dołączył: 20 Gru 2016
Posty: 7
Wysłany: Pon Lut 13, 2017 3:31 pm   

Co do mieszkań jak najbardziej prawda - stare hotele, wspólne łazienki, internet który nie działa.
Eena to dziadostwo brawo!! :038:
 
 
Czajnixx123 
Poczatkujacy

Wiek: 27
Dołączył: 11 Kwi 2017
Posty: 1
Wysłany: Wto Kwi 11, 2017 4:24 pm   

Mam 20 lat Dostałem oferte wyjazdu za kilka dni z E&A do XPO Nieuwegein z tego co czytam to porażka może ktoś napisać kto tam pracuje obecnie jak to wygląda czy wgl jest sens jechać czy czekać na inne oferty ?
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Wto Kwi 11, 2017 7:40 pm   

Czajnixx123 napisał/a:
z tego co czytam to porażka



Przeczytaj ostatni wpis z poprzedniej strony .
Jest aktualny ,ze stycznia tego roku. Znajac tutejsze realia nie mysle, by przez ostatnie tygodnie cos/cokolwiek w tej kwestii zmienilo sie na lepsze .
 
 
Wilhelm999
Poczatkujacy

Dołączył: 07 Maj 2017
Posty: 1
Wysłany: Nie Maj 07, 2017 12:07 pm   Xenos Waalwijk

Witam wszystkich, nigdzie nie znalazlem opini nt pracy orderpickera w xenos w waalwijk. Jesli ktos cos wie prosze sie wypowiedziec pozdrawiam :073: :031:
Ostatnio zmieniony przez Wilhelm999 Nie Maj 07, 2017 12:09 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
PatrykPatryk 
Poczatkujacy

Dołączył: 21 Kwi 2017
Posty: 3
Wysłany: Pon Maj 08, 2017 3:31 pm   

Jaką oferte pracy możecie polecić od E&A?
 
 
Monicz
Poczatkujacy

Dołączył: 14 Maj 2017
Posty: 1
  Wysłany: Nie Maj 14, 2017 9:01 am   

Witam Jestem po 3 beznadziejnych tygodniach w XPO Logistic w Venray.
Moje lokacje w tym czasie to Kastel Ooijen oraz Kastel Tienray
Jesli ktoś dostał oferte pracy żeby tam pracować i ma jakieś pytania to na mail

edit.
litosci... dwa zdania i az tyle ikonek ??
Ostatnio zmieniony przez Panicelinka Pon Maj 15, 2017 5:10 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mrsalwaysright
Poczatkujacy

Dołączył: 07 Cze 2017
Posty: 2
Wysłany: Śro Cze 07, 2017 8:50 am   

hej:) bylam w Holandii za posrednictwem e&a okolo 2-3 lata temu, w Albert Heijn Neuweghein i Utrecht. Teraz planuje ponownie wyjechac. Proponowali mi XPO, odmowilam, widzac wasze opinie oraz znajomy z ktorym kiedys w Nl pracowalam wlasnie stamtad uciekł, ze wzgledu na warunki i mala ilosc godzin.
Moje pytanie jest nastepujace, czy ktos z Was niedawno wyjezdzal do pracy przez ta agencje? Mozecie polecic ktores oferty? Ktorych lokacji napewno unikac? Wiem, ze hotele w Tilburgu to katastrofa..
 
 
carrou
Poczatkujacy

Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 3
Wysłany: Pią Cze 30, 2017 6:23 pm   

edytowane w calosci ,co twoje pytanie ma wspolnego z tematem ?
Ostatnio zmieniony przez Panicelinka Sob Lip 01, 2017 12:58 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Brajanek
Poczatkujacy

Dołączył: 28 Lip 2017
Posty: 1
  Wysłany: Pią Lip 28, 2017 11:02 pm   

Witam wszystkich. Mam kilka pytań dotyczących wynagrodzenia związanego z agencją E&A. Jeżeli jest gdziekolwiek na forum taki temat to bardzo proszę o podanie linku. Szukałem, nie znalazłem.

Sprawa wygląda następująco. Od 4 tygodni pracuję w Holandii za pośrednictwem agencji pracy E&A. W umowie mam zapisane tzw. kontraktowe godziny (40h), natomiast w ciągu tygodnia pracuję średnio 3 dni, czyli po około 20-32h. Chciałbym się czegoś konkretnego dowiedzieć na temat wyrównania za tzw. nieprzepracowane godziny, ponieważ słyszałem, że agencja do 6 tygodni robi takie wyrównanie. Dodam, że jestem na wiekówce (21l). Ktoś coś słyszał ktoś coś wie?
 
 
Termika
Poczatkujacy

Dołączył: 23 Wrz 2017
Posty: 1
Wysłany: Sob Wrz 23, 2017 7:53 pm   

Monicz, z
Cześć, wybieram się z mężem do tej firmy. Pracy się nie boimy.
Prośba o opinie w sprawie warunków mieszkaniowych oraz realną ilość godzin tygodniowo.
Zaznaczę że pierwszy raz wyjeżdżamy i nie chcemy na starcie wdepnąć.
 
 
zgredek
Poczatkujacy

Dołączył: 09 Mar 2018
Posty: 2
Wysłany: Pią Mar 09, 2018 11:37 am   

Cześć, pisze abyście nie dali sie wyrolować.
Eena praca w woerden i vianen.
Praca niezgodna z kontraktem który podpisujecie !
zaczynając od:
- Zakwaterowania zawsze w piz.... daleko do pracy ja miałem od 70- 50km bo zmieniałam adres 2 razy za cały okres umowy.
-godziny raz są raz nie okres styczeń luty TRAGEDIA NIE PRZESADZAM.
najpierw zatrudniają po 40 os a później masz 15h w tygodni wróć 16 h tak abyś musiał zapłacić im za mieszkanie które ci wynajmują.
-housemaster "rafał" wpada na mieszkania kiedy tylko chce bez żadnego powiadomienia i czepia sie wszystkie.
- panie w biurze.... Jak można było by tego nie skomentować hahahahah. Brak kontaktu zapomnij, że ktoś w godzina urzędowania biura odpisze ci za każdym razem. Robią to bardzo wybiórczo.
- za dojazd do pracy musisz płacić ! ( umowa o tym pisze) jednakże umowa zapewnia o maksymalnej odległości od pracy 25km od miejsca zamieszkania ! a nie 70 a to jednak różnica.
-domki kpina BEZ PRALKI I INTERNETU. NAPRAWDĘ ZAŁOSNE.... Podkreślam domki nie mieszkania.
- solarisy trzeba za każdym razem sprawdzać bo coś jest nie tak. Później dzwonisz tłumaczysz, że masz zdjęcia z karty wypisu z miejsca pracy. ( korekty solarisów nawet do miesięcy !!! żałosne ) Ciekawe czy panie tez tak chciał by otrzymywać wynagrodzenie ???
- WIZYTA u lekarza owszem umawia cię biuro jednak ty płacisz na miejscu po ściśle nie określonym czasie otrzymujesz zwrot. ( trwa to zawsze za długo )
- problemy z kartami paliwowymi ( ciągle coś nie tak)
- warunki pracy .... zima mega zimno na hali zapomnij o 20 C o których informuje cię pracodawca.
-buty stalkapy.... tak dostajemy za darmo, ale ich jakość pozostawia wiele do życzenia.
- pracownicy ... no cóż legalizacja.....ale bez przesady naćpany w robocie pracuje ktoś na wózku widłowym i zero odpowiedzialności.
czy są plusy firmy .... pomyślmy
tak wypłaty terminowe nie zawsze idealne XD ale zawsze w piątek.
zdarzyło się że jeśli ktoś chciał zmienić pracę to taka zmiana była zorganizowana przez biuro do tygodnia najczęściej. Jednak nie zawsze.

W sumie to tyle.
Jak miałbym wybrać jeszcze raz miejsce pracy to zdecydowanie nie w eena z pośrednictwem biura z Barendrecht
mam nadziej że pomogłem i nie pisze tego aby was zniechęcić pisze abyście wiedzieli jaka jest prawda.
:027:
 
 
Filen
Poczatkujacy

Dołączył: 23 Mar 2018
Posty: 1
Wysłany: Pią Mar 23, 2018 8:29 am   

zgredek, kiedy dostałeś pierwsze wynagrodzenie od e&A??
 
 
zgredek
Poczatkujacy

Dołączył: 09 Mar 2018
Posty: 2
  Wysłany: Nie Kwi 29, 2018 10:22 am   

po 2 Tygodniach.

Nie tak dawno otrzymałem wakacyjne i urlopowe.
Nie żeby biuro było normalne i wysłało 1 a tydzień później 2 aby podatku wielkiego nie zapłacić to wyjeb.... jaja mieli i wysłali wszystko na raz i połowa wróciła do NL ;/
słabo.
Takie życie
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Nie Kwi 29, 2018 11:12 am   

zgredek napisał/a:
Nie tak dawno otrzymałem wakacyjne i urlopowe.
i wysłali wszystko na raz i połowa wróciła do NL


Nie zebym trzymala strone owego biura, bo lata mi to ... ale co w zwiazku z tym chciales przekazac , ze firma cie wydmuchala ?
Przeciez w przyszlym roku mozesz starac sie o zwrot nadplaconego podatku.

temat/ wakacyjne i urlopowe , zerknij
http://forum.niedziela.nl...er=asc&start=90


(i nie SOLARIS tylko SALARIS)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group