NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zatrzymany zasilek w polowie trwania
Autor Wiadomość
janek__1003
Poczatkujacy

Dołączył: 08 Gru 2018
Posty: 3
Wysłany: Sob Gru 08, 2018 2:39 pm   Zatrzymany zasilek w polowie trwania

Witam.
Moze ktos mial podobna sytuacje, a mianowicie od maja do wrzesnia mam przyznany zasilek dla bezrobotnych. Wszystko jest ze wspolpraca z ksiegowa. Za pierwszy miesiac dostalem nalezna kwote, za drugi miesiac i trzeci nie dostalem przelewu. Formularz i wszystkie papierki potrzebne byly wysylane w terminie przy czym w uwv twierdza ze tego nie dostali. I tak w kolko, wysylanie formularzy od nowa, kopii formularzy, przez telefon dodatkowo dowiedzialem sie ze juz wszystko maja i mam czekac na przelew przy czym dostalem pismo ze zasilek zostal zatrzymany, pismo wysylane dzien przed telefonem gdzie powiedzieli ze jednak maja dokumenty.
Nie wiem czy tam maja nieporzadek czy Co, moze ktos byl w takiej sytuacji?
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Nie Gru 09, 2018 11:44 am   

Moze nie wiesz ,ale w Holandii w ostatnich miesiacach zatrzymano wyplacanie zasilku wielu osobom a to ze wzgledu na oszustwa ,popelniane przez nieuczciwych posrednikow - ksiegowi biura adninistracyjne , ktorzy za oplata udzielali porad jak obejsc przepisy i kontrole UWV .
Byc moze UWV sprawdza na jakiej zasadzie /podstawie zasilek zostal ci przyznany .
 
 
janek__1003
Poczatkujacy

Dołączył: 08 Gru 2018
Posty: 3
Wysłany: Nie Gru 09, 2018 2:04 pm   

Panicelinka napisał/a:
Moze nie wiesz ,ale w Holandii w ostatnich miesiacach zatrzymano wyplacanie zasilku wielu osobom a to ze wzgledu na oszustwa ,popelniane przez nieuczciwych posrednikow - ksiegowi biura adninistracyjne , ktorzy za oplata udzielali porad jak obejsc przepisy i kontrole UWV .
Byc moze UWV sprawdza na jakiej zasadzie /podstawie zasilek zostal ci przyznany .


Hmm. Tylko ja dostaje co 2 tygodnie średnio nowe formularze i wysyłam je, bo ciągle twierdzą że ich nie mają, a w decyzji pisze ze zatrzymano że względu na niewysylanie formularzy i niereagowanie, kiedy ja wysyłałem i reagowałem. Więc czy czasemnie powiedzieli by w prosty o co chodzi ?
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Nie Gru 09, 2018 8:46 pm   

janek__1003,


A jednak otrzymales decyzje, o czym nie wspomniales w pierwszym poscie ,
napisali ci dlaczego
Cytat:
że ze względu na niewysylanie formularzy i niereagowanie
zatrzymano zasilek ,wiec jakiej jeszcze odpowiedzi oczekujesz ?
 
 
janek__1003
Poczatkujacy

Dołączył: 08 Gru 2018
Posty: 3
Wysłany: Nie Gru 09, 2018 11:34 pm   

Panicelinka napisał/a:
janek__1003,


A jednak otrzymales decyzje, o czym nie wspomniales w pierwszym poscie ,
napisali ci dlaczego
Cytat:
że ze względu na niewysylanie formularzy i niereagowanie
zatrzymano zasilek ,wiec jakiej jeszcze odpowiedzi oczekujesz ?


Po prostu pytam czy mial ktos taka sytuacje gdzie wysylal wszystkie dokumenty formularze itp a jednak w uwv mowia, ze ich nie ma... Jak to mozliwe...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group