NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z rezygnacją i pensją.
Autor Wiadomość
Maykello
Poczatkujacy

Dołączył: 02 Lut 2019
Posty: 1
Wysłany: Sob Lut 02, 2019 8:56 pm   Problem z rezygnacją i pensją.

Ogólnie sytuacja wygląda nieciekawie. Wyjechałem do Holandii z kobietą sobie troche dorobić, w planach by miesiąc - góra dwa. Jednak okazało się że trafiliśmy do jakiegoś obozu pracy, gdzie wypluwasz płuca a maszyny są specjalnie podkręcane aby pracowały szybciej, Po tygodniu stwierdziliśmy że chcemy zrezygnować.Udałem się do szefa który stwierdził że jeżeli chcę wrócić to dostanę tylko połowę należnych mi pieniędzy, a jeżeli chcemy wrócić oboje to nie dostaniemy nic. Trochę słabo wrócić bez należnych pieniędzy, ale nie mam pomysłu co zrobić. Nic nie podpisywaliśmy,nie mamy numeru SOFI, praca POZA agencją pracy. Co poradzicie?
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Sob Lut 02, 2019 9:44 pm   

Maykello napisał/a:
Nic nie podpisywaliśmy,nie mamy numeru SOFI, praca POZA agencją pracy

Czyli pracujecie na czarno, wiec bedzie wam trudno cokolwiek wydebic od pracodawcy jezeli nie podpisaliscie umowy, to i pewnosci nie ma .ze otrzymacie wynagrodzenie... pracodawca moze zaprzeczyc temu, ze u niego pracujesz /pracowales .

Pozostaje wam zglosic to na policje , do inspekcji pracy , ewentualnie, moze postraszenie go belastingiem i zatrudnianiem na czarno , odniesie pozadany skutek , szczerze mowiac jestescie bez szans na pomoc prawna.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group