NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Panicelinka
Pią Lut 08, 2019 12:54 pm
KARA ZA BRAK ROZLICZENIA W TERMINIE
Autor Wiadomość
Alexis3991 
Poczatkujacy

Dołączyła: 07 Lut 2019
Posty: 1
Wysłany: Czw Lut 07, 2019 9:14 pm   KARA ZA BRAK ROZLICZENIA W TERMINIE

W latach 2014-2016 pracowałam sezonowo w Holandii. Oczywiście rozliczyłam się zarówno z PL jak i NL fiskusem. W tamtym roku otrzymałam dwa wezwania do rozliczenia się za rok 2017, w którym w Holandii już nie pracowłam. Wezwania przyszły na dawny adres zamieszkania i otrzymałam je w dość późnym terminie. Udałam się do biura na początku listopada, aby mnie rozliczyło. Zgodnie z wezwaniem czas był do końca listopada. Myślałam, ze to załatwiona sprawa, lecz kilka dni temu otzymałam wezwanie do zapłaty 369euro za nierozliczenie w terminie. Czy mogę się od tego jakos odwołać? Ktoś kiedyś miał taką sytuację. Czy jestem zmuszona zapłacić za to że nie pracowałam w Holandii i moje rozliczenie wpłynęło po dacie wezwania do rozliczenia?
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Pią Lut 08, 2019 1:00 pm   

Mozesz napisac odwolanie jesli nie zgadzasz sie z ta decyzja, pamietaj o obowiazujacych terminach

Cytat:
Wat kunt u doen als u het niet eens bent met een boete?
U kunt bezwaar maken tegen de boete.

https://www.belastingdien...-boete-gekregen
 
 
Mati0611
Poczatkujacy

Dołączył: 18 Lut 2019
Posty: 2
Wysłany: Wto Lut 19, 2019 7:16 pm   

Problem polega na tym, że sama nie jestem w stanie tego napisać,a biuro które mnie rozliczało twierdzi, że nie można tego odwołania napisać. Szukając innego biura atknęłą się na holenderskie biuro. Rozmawiałam z Panem, który stwierdził, że mam ścigać to biuro, aby to odkręciło, bo w Holandii jest to poniekąd nielegalne, aby takie biura rozliczały. I szukam kogoś czy też biura które to ogarnie. Ktoś moze kogoś polecić? :088:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group