NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zakładanie konta ing
Autor Wiadomość
milenaj
Poczatkujacy

Dołączył: 21 Lip 2019
Posty: 3
Wysłany: Nie Lip 21, 2019 1:55 pm   Zakładanie konta ing

Witam Wszystkich :)

Mam pytanie, ponieważ w placówce ing nie mieli dogodnego dla mnie terminu, żeby założyć konto, założyłam je w pocztowej placówce. Nie otrzymałam żadnego potwierdzenia papierowego, ale dostałam maila z podziękowaniem za złożenie wniosku i że odpowiedź na moją prośbę dostanę w ciągu 5 dni roboczych. natomiast kobieta na poczcie mówiła, że to już wszystko i że za 5 dni dostanę na swój adres już kartę. moje pytanie jest takie, czy mój wniosek może być z jakichś powodów odrzucony? Wszystkie potrzebne dokumenty o które, prosiła osoba zakładająca konto miałam i z jej strony nie było żadnych problemów. Czy mam w takim razie rozumieć, że wszystko ok i czekać na kartę, czy coś jeszcze po drodze może pójść nie tak?
Będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi. Dziękuję. :)
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Nie Lip 21, 2019 3:09 pm   

milenaj,


Z racji tego, ze zalatwialas konto na poczcie, a nie w Banku ING mozesz jedynie dluzej poczekac na karte do banku
- na innym forum czytalam ze niektorzy czekali ponad dwa tygodnie .
Jesli wniosek mialby byc odrzucony, to na pewno, od razu bylabys poinformowana .
 
 
milenaj
Poczatkujacy

Dołączył: 21 Lip 2019
Posty: 3
Wysłany: Nie Lip 21, 2019 3:32 pm   

Hmm i na poczcie iw mailu jest podane 5 dni,ale ok, w końcu to tylko standardowy druk. Czyli jeśli nie miałam odmowy na miejscu to wszystko jest ok?
Pozostaje więc czekać :)
A w takim razie czy ktoś wie ile maksymalnie się czeka? tzn taki ekstremalny przypadek;)
Strasznie nie lubię tych formalności, ale niestety muszę mieć holenderskie konto...

[ Dodano: Wto Lip 30, 2019 8:02 pm ]
minął trochę ponad tydzień od tego założenia konta. zadzwoniłam dzisiaj na infolinię i facet powiedział, że nie ma mnie w ich bazie. trochę to dziwne. Chyba co jak co, ale w bazie powinnam być.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group