NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Spłata karty kredytowej na raty w ING
Autor Wiadomość
roksi09
Poczatkujacy
roksi009

Dołączył: 11 Wrz 2019
Posty: 2
  Wysłany: Śro Wrz 11, 2019 5:56 pm   Spłata karty kredytowej na raty w ING

witam, moja mama ma problem ze splata karty kredytowej, na której ma zadłużenie na ok 3tys euro!
Czy ktoś może wie czy można to rozłożyć na raty?
Obecnie każde pieniądze, które wpłyną jej na konto są odrazu zabierane na ten dług, w banku jak byłam (tam gdzie ona założyła konto) to powiedzieli mi ze mam dzwonić pod numer który mi podali, lecz kiedy tam dzwonie nie chcą ze mną rozmawiać bo jestem osoba trzecia, a mama nie mówi ani po angielsku czy holendersku... I nie wiem co w takiej sytuacji zrobić, bo teraz nawet do pracy nie może iść, bo cala wyplata jest odrazu zabierana, czy ktoś może spotkał się z podobnym problemem albo czy lepiej jest może otworzyć konto w nowym banku a na to "stare" tylko przelewać pieniądze?
Bardzo proszę o pomoc i rade co zrobić w takiej sytuacji...
W jakim banku zakładają konta polakom, oprócz ING?
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Czw Wrz 12, 2019 12:55 pm   

roksi09,

Cytat:
w banku jak byłam (tam gdzie ona założyła konto) to powiedzieli mi ze mam dzwonić pod numer który mi podali, lecz kiedy tam dzwonie nie chcą ze mną rozmawiać bo jestem osoba trzecia, a mama nie mówi ani po angielsku czy holendersku...



Powinnas jako tlumacz, razem z mama pojsc do banku i na miejscu, sprawe dogadac , moim zdaniem nie ma innej opcjii. Poki tego nie zrobisz to pieniadze beda pobierane na poczet dlugu
 
 
roksi09
Poczatkujacy
roksi009

Dołączył: 11 Wrz 2019
Posty: 2
Wysłany: Czw Wrz 12, 2019 2:08 pm   

wlasnie bylam z mama to dali nam numer telefonu pod ktory trzeba zadzwonic itp, tyle ze przez tel nie chca ze mna rozmawiac bo jestem osoba trzecia, a w banku osobiscie nic nie zalatwilysmy
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Czw Wrz 12, 2019 3:21 pm   

roksi09,


Zatanawiam sie czy wogole jest to mozliwe, by pracownik banku nie chcial wyjasnic sprawy zadluzenia na miejscu ,tylko telefonicznie .Nie ma tlumaczenia ze jestes osoba postronna, bo znam sytuacje... ze wlasnie osoby postrone sluzyly w banku za tlumacza .I nikt nie robil problemu.
Moze cos zle zrozumialas ?

Pisalas ze dzwonilas juz na podany numer, czy wtedy na pewno zglasza sie pracownik banku ?
A moze nie maja o czym w banku rozmawiac bo zadluzenianie sciaga juz firma windykacyjna.

edit ...
Sprawdz korespondencje mamy...na pewno , byla informowana przez Bank o platnosci i terminach jakie jej wyznaczono , oraz o konsekwencji nie wywiazania sie z tego .
Ostatnio zmieniony przez Panicelinka Pią Wrz 13, 2019 12:04 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group