NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
OSZUŚCI !?
Autor Wiadomość
enzo01 
Poczatkujacy

Dołączył: 15 Paź 2019
Posty: 2
Wysłany: Wto Paź 15, 2019 1:20 pm   OSZUŚCI !?

Witam, mam pewien problem związany z moją byłą agencją KENNEMERLAND, w sobote czyli 3dni temu zgłosiłem, że z kolegą zmieniamy pracę i żeby nas nie pisali już od poniedziałku, zwrotnego smsa otrzymałem "życzę powodzenia" wszystko ładnie pięknie, w tym samym czasie czekałem na wypłate, miałem otrzymać wynagrodzenie w piątek czyli już się spoźnili, ale myśle sobie ok może przez to że mam Polskie konto to będzie po prostu w poniedziałek, no ale czekam czekam czekam i nadal tej wypłaty nie ma, loguje się po 50razy na konto i sprawdzam jak głupi, ok 15 dzwonie do biura zapytać się co jest grane i czemu nadal nie mam wypłaty, no to babka do mnie, że uciekliśmy i zostawiliśmy przypaloną lodówkę na górze, a ja kompletnie o tym nie wiedziałem że takie coś jest, bo lodówke mieliśmy na szafce to nie mogłem zobaczyć co tam jest. I teraz poniesiemy za to koszty, nie wiadomo ile, wypłate mi wstrzymali i teraz nawet nie mam co jeść, mam na utrzymaniu rodzinę i wysyłam pieniądze do Polski ale w biurze mi powiedziała, że jej nie obchodzą moje sprawy rodzinne. Tylko dziwi mnie to, że jak miałem mieć wypłate w piątek a przelewy robią w czwartki bo w piątki mają być na Polskim koncie, no i jak to jest, że w sobote zgłosiłem im że już sie zwalniam a wstrzymali mi wypłate przeciez jakby zrobili przelew w czwartek a nawet w piątek jakby wysłali to nie mogli by cofnąć wypłaty, czyli poprostu przygrali w ch**a i nie wysłali na czas a teraz jeszcze te problemy i że wyślą dopiero jak to się wyjaśni i za wszystko zapłacą. Teraz pytanie do was czy wiecie co mógłbym coś zrobić? i czy wgl mam jakieś szanse odzyskać pieniądze. Z góry dziękuje :)
Ostatnio zmieniony przez enzo01 Wto Paź 15, 2019 1:30 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Wto Paź 15, 2019 10:50 pm   

enzo01,

Powiedz ze zglaszasz ich jako nieuczciwe biuro pracy tu https://www.inspectieszw.nl/

https://meldingen.inspectieszw.nl/DigitaleDienst.WebApp/Meldingen/frmMeldingFormulier.aspx?FormulierType=MalafideUitzendbureau

Wypelnij powyzszy formularz a kopie przeslij im do biura z zaznaczeniem ,ze jesli pieniadze nie znajada sie na twoim koncie do danego dnia.... to nie wycofasz sie ze swojej decyzji .

Sa tez instytucje. ktore za niewielka oplata pomagaja poszkodowanym https://www.juridischloket.nl/

Nie maja prawa na podstawie jakiegos domniemania, wstrzymac ci wyplaty. Walcz o swoje

Powodzenia

ps
Moze nalezysz do Zwiazkow ,tam tez mozna szukac pomocy.
 
 
enzo01 
Poczatkujacy

Dołączył: 15 Paź 2019
Posty: 2
Wysłany: Wto Paź 15, 2019 11:06 pm   

Napewno tak zrobie 😊 dziekuje bardzo za odpowiedź 👌🙂
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group