NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
dojazd do pracy ile km max??
Autor Wiadomość
midnight26nl
Poczatkujacy

Dołączył: 16 Gru 2019
Posty: 2
Wysłany: Pon Gru 16, 2019 3:32 pm   dojazd do pracy ile km max??

Witam serdecznie.

czy jest unormowane gdzies jaka moze byc maksymalna odleglosc do pracy z miejsca zamieszkania.
opisze po krotce sytuacje mam faze c z biurem. u aktualnego pracodawcy jestem na okresie wypowiedzenia. biuro zaproponowalo mi nowa prace , lecz znajduje sie ona 48 km od mojego miejsca zamieszkania. wedlug nich jest to 48 min jazdy i wszystko jest w porzadku. czy musze sie godzic na ta prace ?? juz oczywiscie zostalem poinformowany ze odmowa pracy moze miec konsekwencje w mojej umowie.

prosilbym bardzo o jakas odpowiedz.albo ewentualnie u kogo jej szukac

pozdrawiam
 
 
LeGolasik 
Gaduła nad gadułami :-)
LeGolasik


Pomógł: 13 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 651
Wysłany: Pon Gru 16, 2019 5:46 pm   

Nie, chyba że jest to ustalone w CAO lub masz to ugadane z pracodawcą.

Ludzie więcej km jeżdżą.
_________________
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę

Kurt Cobain
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Wto Gru 17, 2019 1:37 pm   

midnight26nl napisał/a:
zy jest unormowane gdzies jaka moze byc maksymalna odleglosc do pracy z miejsca zamieszkania.
nie jest to unormowane prawnie , jedynie moze byc regulowane twoim CAO lub w kontrakcie o prace . Jezeli nie ma tam zadnyc wzmianek to nie jest to w twoim wypadku uregolowane .
midnight26nl napisał/a:
biuro zaproponowalo mi nowa prace , lecz znajduje sie ona 48 km od mojego miejsca zamieszkania. wedlug nich jest to 48 min jazdy i wszystko jest w porzadku.
jak najbardziej jest w pozadku , moj maz dojezdzal 65 km w jedna strone , syn cos pond 100 km wiec czemu 48 km ma nie byc w pozadku ?
midnight26nl napisał/a:
czy musze sie godzic na ta prace ??
nie nie musisz sie godzic a;e tak jak ciebie juz poinformowano moze to miec wplyw na twoja umowe/kontrakt a co za ty, idzie tez wplyw na twoj wentualny zasilek (przy odmowie pracy/przyjecia zastepczej pracy po ewentualnym zwolnieni nie bedzieci przyslugiwal zaden zasilek )
midnight26nl napisał/a:
zostalem poinformowany ze odmowa pracy moze miec konsekwencje w mojej umowie.
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
Ostatnio zmieniony przez baileys Wto Gru 17, 2019 1:39 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
agastepa13 
Mega gaduła
Leniwiec ;-)


Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 1587
Skąd: z Holandii :)
Wysłany: Sob Gru 21, 2019 12:03 am   

Nie, nie musisz się godzic, ale jak sam wspomniales-bedzie to miało swoje konsekwencje. Jak wspomniano wcześniej-sprawdz w swoim kontrakcie bądź CAO, co jest zapisanie odnośnie dojazdow.
Ja dojezdzam ponad 60 km w jedna strone, ale zanim tak było, miałam wybor - zgodzić się i mieć w dalszym ciągu prace bądź się nie zgodzić, co wiazalo się z utrata pracy.
Wybralam prace - i niezaluje! :039:
_________________
Umiesz liczyć? Licz na siebie ;-)
Ostatnio zmieniony przez agastepa13 Sob Gru 21, 2019 12:03 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group